Postitusi: 179

Tallinna kaubamaja Ilumaailm

Postitatud: 26-04-2014 15:31

Mõtlesin, et kirjutan ja küsin, millised on teiste kogemused..

Tallinnas on tegu ühe kõige suurema ilutoodete poega (no minu teada) ja sealt ostes ju nagu eeldaks toodetelt kvaliteeti, eriti arvesse võttes osade toodete hinda. Põhiline ilutoode, mida kasutan ja mida kõige enam kulub on ripsmetušš. Kuni kuskil eelmise suveni oli kõik okei, tooted mida ostsin olid alati värsked ja mingeid probleeme polnud. Kasutan põhiliselt Coleur Carameli tušše - olen väga rahul nendega, looduslikud ja sain lahti oma kuivadest ja kipitavatest silmadest. Kuni ostsin järgmise, mis oli kuivanud. Viisin tagasi, vahetati ümber ja sain uuesti kuivanud toote. Kuna millegagi oli ju vaja ripsmeid värvida, lõin sel korral käega ja umbes peale kahenädalast kasutamist lahjendasin siis veega mõnda aega. Ajas asja ära.
Aga vot peale seda läks lappama niiöelda. Ostes uuesti sama firma tuši oli see kuivanud, viisin tagasi. Hind on neil Coleur Carameli omadel 19.40, seega ikka päris kallid. Asemele võtsin Dr.Hauschka oma, mille vars murdus teisel kasutuspäeval pooleks, hind 18.40. Okei, viisin tagasi ja asemele võtsin Lashfoodi tuši, millele maksin veel pea 5 euri juurde, müügihind kaupsis on sel 23 euri. Jaaaa jälle kuivanud.
Mingi hetk isegi sügisel proovisin Lumene ja Isadora omasid - täis igasugu keemiat, mida mina enam oma kosmeetikas ja kehahooldusvahendites näha ei taha, aga vahepeal tekkis mõte, et proovin neid siis, kui kallimad ka sellised kuivanud käkid on. No Lumene oma oli ikka nii kuivanud, et harjased olid suisa kokku kleepunud tušši lahti keerates (tušil oli kile ümber, seega polnud seda keegi saanud lahti keerata) ja Isadora omal murdus samamoodi mõnepäevase kasutamise järel vars ära.

Praegu ootan jälle mingisuguse kaupsi enda poolt tehtava ekspertiisi tulemusi, et kas pretensioon rahuldatakse või mitte. Minu küsimus on see, et mis toimub? Kuidas saab üks nii esinduslik pood müüa vanaks läinud tušše? Ei ole ju võimalik, et ma järjest umbes aastase perioodi jooksul satun ainult praak kaubale? On kellelgi veel mingeid kogemusi?
Postitusi: 1557

Postitatud: 26-04-2014 15:56


sa tahad öelda, et absull kõik ripsmekad mis sa sealt ostsid olid täiesti kuivanud ??
Postitusi: 179

Postitatud: 26-04-2014 16:06


Nii on, endal on ka imelik juba :) ja ei ma ei kujuta seda ette endale, kui ikka värvida ei anna ja tükke täis on, siis pole probleem minus, kui kasutajas.
Postitusi: 1767

Postitatud: 26-04-2014 16:10


Aga mulle tundub, et viga on pigem sinu kasutusviisis. Mul ei ole mitte kunagi vars katki läinud. Sa vist painutad seda liigselt.
Ma arvan, et kui kuskilt üldse kasutuskõlblikke ripsmekaid saab, siis just nimelt sealt!!
Postitusi: 179

Postitatud: 26-04-2014 17:03


Ei ole painutanud, peale esimest sellist juhtumist tegi ettevaatlikuks. Seda enam olin üllatunud, et see uuesti juhtus. Kui asi painutamises oleks, siis ilmselt oleks mul viimased 11a mil meikinud ennast olen, probleem olnud.
Kõlab enda õigustamisena ilmselt, aga nii loll ma ometi pole, et ise tuši katki tehes lähen õigust nõudma. Iga kord tehakse ju ekspertiis ja kui oleks leitud et minu viga, siis oleks mind ju pika ninaga jäetud, mitte uut tušši antud.
Postitusi: -32

Postitatud: 26-04-2014 18:32


Lõpeta üldse ripsmeduss iaksutamine ära need kallimad dussid sisaldavad jällegi aineid, mille pärast vihmametsi maha raiutakse, selleks et sul oleks naturaalne silmadel
Postitusi: 14226

Postitatud: 26-04-2014 21:28


Sul ikka mingi eriti feil värk, uskumatu
Postitusi: 1170

Postitatud: 27-04-2014 10:45


Mismoodi saab rimpsmedušši seda pulka murda ripsmeid värvides? Palun seletage ära. See pulk nõuab ikka omajagu jõudu. Ripsmeid värvides sa ju ei suru seda pulka täie jõuaga mööda ripsmeid.
See ikka peab eelnevalt juba vigane olema.
Postitusi: 1557

Postitatud: 27-04-2014 12:01


Tsiteeritud:

Aga mulle tundub, et viga on pigem sinu kasutusviisis. Mul ei ole mitte kunagi vars katki läinud. Sa vist painutad seda liigselt.
Ma arvan, et kui kuskilt üldse kasutuskõlblikke ripsmekaid saab, siis just nimelt sealt!!


suht sama mõte, et ise seda nüüd küll ära ei saa murda ripmsmeid värvides. Kuidas saab liiga tugevalt painutada ?? sa värvid ripsmeid ja paned selle õrnalt ju vastu ripsmeid ainult . Mõte veits uuesti :D
Postitusi: 4

Postitatud: 27-04-2014 14:56


Andeks, aga su jutt on väga kaheldava väärtusega. Esiteks, sellise käibega pood nagu seda on Kaubamaja + arvestades nende mainet ja soovi oma kvaliteeti mitte alla lasta.. väga raskesti usutav, et seal KÕIK ripsmetušid vanaks läinud on.
Veel enam kahltust tekitab sinu ripsmetuši varre murdumise jutt.
Sa oled kas megavaliv, megarapsiv või peast natuke uhuhuuu.
Postitusi: 179

Postitatud: 27-04-2014 21:44


Valiv olen küll jah, samas kui ma maksan ja mitte vähe, siis ma eeldan ka kvaliteeti. Tuši puhul ju eeldaks, et värvides - sh ka kahte kihti peale kandes - ei kleepuks ripsmed kokku ja et tušš ei oleks tükke täis. Kes teab, võibolla on olnud mõne tuši puhul selline paksem koostis ka taotluslik. Üldiselt arvan, et enamik, kes oleks neid samu tušše kasutanud, oleks minuga olnud samal arvamusel. Loomulikult ei pea ma nüüd Ilumaailma kehvaks poeks selle tõttu, et mul on selline ebaõnn olnud, lihtalt kummaline, et kuidas see nii mitmeid kordi on juhtunud, et toode on defektiga. Mingi hetk kuulsin sõbrannade seltskonnas, et on olnud veel selliseid juhuseid, kus on saadud vana toode. Kas siis kallimad jäävad seisma (kuigi säilivusaeg ju on veel üle aasta vms) pikaks ajaks või.. No ei oskagi arvata mis jama on. Viimasele - uhhuu ei saa ma vast ikka olla, sest ekspertiisi järel on minu pretensioon rahuldatud, seega oli probleem olemas :)
X