Postitusi: 1

Hakkan korilaseks ja lähen metsa telkima

Postitatud: 15-04-2014 18:08

Kuna siin segases maailmas pole enam midagi tarka teha, siis otsustasin selle suve veeta Lõuna Eesti metsajärve ääres telkides, tegeleda korilusega ja väikestviisi blogi pidada. Plaan on minna kohe kui ilmad soojenevad ja mätas kuivaks muutub. Ehk siis eraldan ennast tavalisest tsiviilelust, võtan eesmärgiks toituda vaid kalast ja metsaandidest. Tunnen, et juba selline mõte iseenesest sisaldab parajat adrenaliinikogust. Kui kokku lugeda selle ettevõtmise tervislikud plussid, mis planeeritud elustiiliga kolme kuu jooksul kaasnevad, siis arvan, et sügiseks olen ma totaalselt muutunud nii väliselt kui seesmiselt. Usun, et sellest tuleb väga suur eneseleidmise ja vaimupuhastuse protsess. Kuna olen piisavalt palju oma elus kokku puutunud loodusega ja mõned korrad isegi telkinud, siis enamvähem ma tean, mis mind ees ootab. Olen mees ja selleks, et see kreisi plaan saaks olema täiuslik, soovin leida mõnda toredat ja loodust armastavat naist kaaslaseks, sest selle ettevõtmisega on ka väike äriplaan teoksil. Kui kõik läheb nii nagu plaanitud, siis peale kolme kuud metsaelu on plaan sõita soojale maale, et võtta elukontrastidest maksimum. Igasugused mõtted ja ideed on teretulnud seoses selle hullumeelse ideega...
Postitusi: 1

Postitatud: 15-04-2014 21:36


Ärge nüüd pöördesse minge. Ma olen sedalaadi eksperimente teinud nii polaarjoone taga tundras kui ka ekvaatori juures palmi all. See mis mõnele tundub idiootsus võib teisele olla ekstreem. Arenege enne kui hakkate siin kritiseerima.
Postitusi: 1

Postitatud: 15-04-2014 22:34


Noh looduslapsed, näljased sääsed juba ootavad!
Postitusi: 809

Postitatud: 15-04-2014 23:05


Võta mind kaasa!!!
Postitusi: 2825

Postitatud: 15-04-2014 23:16


cool. Mul endalgi sama plaan oskusi testida paar nädalat metsasügavikes, seda siis vaid taskunoa, välgumihkli ja telefoni näol!
Postitusi: 14226

Postitatud: 16-04-2014 01:04


Tsiteeritud:

cool. Mul endalgi sama plaan oskusi testida paar nädalat metsasügavikes, seda siis vaid taskunoa, välgumihkli ja telefoni näol!
Tegelt ka mitte midagi muud ei võta?:O
Postitusi: 29489

Postitatud: 16-04-2014 01:28


Terve suvi on vast palju, aga 3 nädalat oleks nt normaalne. Sel juhul peaks varustus väga korralik olema, et üle elada ka tormid ja vigastused. Laadimisega võib probleeme tekkida, kui just ei planeeri peatuseid rmk majakeste järgi. Ja tegelikult see neti asi on vaieldav küll. Minu teada wifi levialaks loetakse ainult ruuterist tulevat netti ja seda, kui oma mobla hotspotiga tekitad leviala. See, mis sim kaardi pealt tuleb, on mobiilne internet ja seda püüab mastist. Kui blogi postitused ka siia kopeerid, siis mina küll loeks. :)
Postitusi: 29489

Postitatud: 16-04-2014 01:31


Tsiteeritud:

cool. Mul endalgi sama plaan oskusi testida paar nädalat metsasügavikes, seda siis vaid taskunoa, välgumihkli ja telefoni näol!
Kuidas sa ennast ilma magamiskotita kuivana kavatsed hoida, kui hommikul on kaste maas või peale vihmasadu maapinnal kraade ca 5?
Postitusi: 691

Postitatud: 16-04-2014 05:42


Väga äge ettevõtmine. Viibin poole aega oma elsut väljaspool eestit, siis tean palju inimesi, kes lähevad mägedesse või kuhugi asustamata kohta puhkuseks. Seega siin pole midagi üllatavat. Seda just nende inimeste näol kellel on kõik elus olemas ja nad on elus juba väga palju saavutanud.

Kuidas sa toitumise kavatsed teha? Kui kavatsed toortoitu süüa siis võid liituda toortoitlaste grupiga facebookis. Seal võid endale rohkem mõttekaaslasi leida kui siin :)

Postitusi: -4

Postitatud: 16-04-2014 08:42


Kiidan samuti, et väärt ettevõtmine, midagi teistsugust.
Postitusi: 1

Postitatud: 16-04-2014 10:27


Toidu leian loodusest - seened, marjad.. Liha asendab püütud kala. Leib pole oluline, saia ma ei söö nagunii. Kolm kuud on piisav aeg ka selleks, et teha läbi kaalu langetamine, mis võiks minu puhul olla 6-7 kilo. Selline toitumine on OK, olen seda ka varem praktiseerinud aga mitte Eestis. Mis puudutab Wifi-t, siis kui mitu korda ma pean veel kordama, et selle leviala on 4G iPadil üle Eesti ja kus iganes. Aku laadimist leiutada lähikonas pole minuarust mingi probleem. Kui keegi ei saa aru, mida tähendab telkimine suvel looduses, siis selle kohta leiab ka palju infot. Tänan tähelepanu eest!
X