Postitusi: 1023

Kui mõtekas on teha autojuhilube?

Postitatud: 01-02-2014 23:05

Mis arvate sellest?
Postitusi: 50

Postitatud: 02-02-2014 11:19


Jah, usun, sest olen ise autoga tunduvalt kauem tööle (ja tagasi) sõitnud kui bussiga.
Sina aga võta enda närvilisusega midagi ette. Lausa piinlik, kuidas sa pidevalt kuskil teemas tõmbled ja esined.
Postitusi: 630

Postitatud: 02-02-2014 11:30


Tsiteeritud:

Ütleme nii, et see annab sõltumatuse ja sõltumatus on mõnus:DJust! Palju lihtsam ja mugavam on lapse ja muu kraamiga liigelda. Nüüd tuleb üks pikem reis bussiga, eks ole näha, kuidas me käru ja kohvriga hakkama saame.
Postitusi: 6986

Postitatud: 02-02-2014 11:34


Autojuhiload on tegelikult investeering kogu eluks. Isegi kui antud hetkel tundub, et neid nagu polegi nii väga vaja, siis aasta paari pärast võivad need just hädavajalikuks osutuda.
Postitusi: 1557

Postitatud: 02-02-2014 11:36


Tsiteeritud:

Jah, usun, sest olen ise autoga tunduvalt kauem tööle (ja tagasi) sõitnud kui bussiga.
Sina aga võta enda närvilisusega midagi ette. Lausa piinlik, kuidas sa pidevalt kuskil teemas tõmbled ja esined.Sina võid ju nii väikeste asjade peale piinlikust tunda, mina kindlasti kohe ei tunne :D Selleks see foorum siin ongi, et vastad teemadele jne . Mis ma siin siis üldse teeks, närvilisusega pole siin vähimatki pistmist. See on lihtsalt nii imelik, mida siin mõned toodavad :D Esimene näide kohe siit samast teemast, juhiload on mõtteud :D Tõesti huvitav kuidas sul õnnestub autoga kauem tööle sõita ? neid bussiradu on suht vähe, samamoodi istub buss ummikus.
Postitusi: 1557

Postitatud: 02-02-2014 11:42


[tsiteeri]

Tsiteeritud:

Tsiteeritud:

Tsiteeritud:

Nja. Eesti ilmastikuolud pole ka just kõige paremad alati. Olen ise mõelnud, et töö ja kodu vahet oleks väga mugav liigelda, sest olen loomu poolest mugav inimene.
AInuke konks on see, et see maksab ja auto ülalpidamise kulud on ka kallid. Bensiini hind järjest tõuseb ning kui veel suitsetaja ka oled, siis jah....


Bensiin/diisel pole ainus, mis maksab. Meie kliima ja teeolud eeldavad seda, et sul on kogu aeg kilo raha tagataskus, juhuks kui külm või mõni suur auk tees on lõhkunud mõne autoosa. Rehvid on ka kallid näiteks (vajalikud ju nii suve- kui talverehvid).

Aga teemasse - ise ei julge ilmselt kunagi autorooli istuda. Tegin teooria ja esmaabi ära, aga autorooli istudes käed värisesid, seega jätsin pooleli. Pole ju mõtet ronida liiklusesse, kui end ebakindlalt tunnen. Neid idioote liikluses jätkub. Minu ema ütles, et ta poleks kunagi juhilube teinud, kui me linnas elaks. Tallinnas pole ka mingit muret liigelda, busse, tramme, trolle liigub igas suunas ja jube tihedalt.

Ja see, kas teha või mitte, oleneb täiesti sinu elukohast. Kui liiklus või ühendus linnaga on piisav, siis ei ole väga mõtet neid lube teha.
Pm kartuse taha jäi asi kinni? nojah :D ilmselge on see ju, et alguses kardavad kõik, see läheb ajaga üle. Harjutamine teeb meistrik nagu öeldakse. Ja see loogika, et kui linnas sees elnad pole lube vaja, suht lollus minumeelest :D


Jäi küll kartuse taha jah, aga see on igal inimesel individuaalne. Mina sain aru, et see pole lihtsalt minu jaoks. Ja miks see lollus on, et linnas elades lube pole vaja? Ühistransport liigub - saad koju, kooli, tööle ja oled keskkonnasõbralikum. Kui vaja suurem sisseost teha, kutsud takso või aitab mõni sõber.[/tsiteeri]


Palju sa sõidutunde võtsid enne kui tundsid, et ei ma ikka ei suuda ?
Postitusi: 5220

Postitatud: 02-02-2014 12:04


Minu jaoks üliolulised.
Postitusi: 9380

Postitatud: 02-02-2014 12:12


Varem, kui lube polnud, pidasin ka mõttetuks. Nüüd on ikka mega mõnus.
Postitusi: 12770

Postitatud: 02-02-2014 12:59


Tsiteeritud:

Nüüd kus autoga sõidan, siis pole suvest saadik ükski haigus veel maha murdnud. :)


mul just vastupidi.. sõidan ühistranspordiga ja kõnnin veel sadu meetreid ka peatusest tööle jne.. ja olen täitsa terve. vahel väike nohu aint. ja töökaaslased, kes sõidavad autoga on pidevalt haiged :D sest hommikul ei viitsi keegi 30 minti autot soojendada ja siis sõidetaksegi selles külmkapis tööle.

on minu ema saanud oma lapsed üles kasvatada ühistransporti kasutades, ei mõista miks ei peaks mina sellega kunagi hakkama saama :D igalühel erinevad vajadused ja võimalused ja arvamused. ärge hakake enda arvamust peale suruma
Postitusi: -18

Postitatud: 02-02-2014 13:06


Kuniks elad kesklinnas, on isegi normaalne kasutada ühistransporti, sest parkimine on vähemalt Tallinnas ikka sigakallis.

Kui ma peaksin elama Tallinna lähedal, siis never ever ei jääks lootma ühistranspordile. Kakumäega on bussiühendus sisuliselt olematu, kuigi seal on paras elamurajoon ning vajadus ühistranspordi järele olemas. Sama käib Laagri ja teiste linnalähedaste asumitega. Ning ega linnaski pole ühistransport kiiduväärt- vähemalt mõned korrad kuus on terve trolliliiklus maas (vead konktaktliinides vms) ning siis sa ootad ja ootad peatuses oma trolli. Nii fun!

Igaljuhul eelistan autot. :)
Postitusi: 6246

Postitatud: 02-02-2014 13:22


Mis mõte sellel teemaarendusel siin on? Üks grupp püüab teisele vägisi selgeks teha, et autojuhilube ja autot on neil HÄDASTI VAJA! ?
X