Postitusi: 1609

Q3 Therapy ekraneerimine

Postitatud: 31-01-2014 13:30

Googledades väga ei leidnud inimeste kogemusi selle kohta, niiet kõik jutud oodatud! :)

"Juuste Q3 THERAPY ekraneerimine on innovaatiline juuksehooldusprotseduur, mille tulemusena luuakse juustele kaitseekraan, mis tagab:

• juuste kahjustatud struktuuri niisutamise ja tugevdamise seestpoolt
• loomuliku pH taseme taastamise
• juuste läike, samuti kaitse UV-kiirte ja termilise toime eest

Protseduuri kirjeldus:

Protseduuri toime tugineb argaanianõli unikaalsetele omadustele, mis on üks kallimaid ja hinnalisemaid õlisid maailmas, mida saadakse ainult Marokos argaaniapuu viljadest. Oma koostiselt on argaaniaõli identne inimese rasunäärmete koostisega, millel on juuste loomuliku kaitse funktsioon ning mis toidab ja tugevdab nende struktuuri.

Kombinatsioonis selliste unikaalsete õlidega nagu makadaamiaõli ja viinamarjaseemneõli, tagab argaaniaõli sügavama toitmise, taastamise ja kaitse, samuti tugevdab juuste valgustpeegeldavat võimet, täidab need elujõu ja energiaga.

1. etapp. Juuksestruktuuri niisutamine ja ühtlustamine (kahefaasiline konditsioneer Q3 INTENSE)

Konditsioneeri üks faas niisutab intensiivselt, harutab juuksed lahti. Teine faas taastab juustes pH loomuliku taseme, ühtlustab nende struktuuri, silub kutiikulit.

2. etapp. Kahjustatud juuksestruktuuri taastamine ja tugevdamine (õli Q3 THERAPY)

Naturaalne viinamarjaseemneõli ja argaaniaõli tungivad sügavale kortekskihti, tagavad intensiivse toitmise, suurendavad juuste tihedust ja taastavad kahjustatud juuksestruktuuri.

3. etapp. Juuste väliskihi kaitsmine ja neile luksusliku läike andmine (Õli-läige Q3 LUXURY)

Õli-läike unikaalne valem kinnistab juuste pinnale kaitseekraani loomise tulemuse, annab neile vaimustava läike, tugevdab värvitud juuste värvust ja sära. Tagab täiendava kaitse termilise toime ja UV-kiirte eest.

Juuste ekraneerimise Q3 THERAPY protseduur on vajalik juustele: mida värvitakse sageli; mida on termilise toimega kahjustatud (föön, triikraud, elektritangid); mis on kuivad, rabedad, tuhmid, lõhenevate otstega; pärast keemilist koolutamist või sirgendamist; on nõrgestatud, kaotanud läike ja elujõu.

Juuste Q3 THERAPY ekraneerimist saab teha: kohe pärast värvimist/melireerimist/toonimist; värvimiste vaheajal; naturaalsetele või vähekahjustatud juustele elujõu ja läike andmiseks.

Juuste ekraneerimise protseduuril on kogumisefekt. Pärast esimest protseduuri on täheldatav nähtav tulemus, algab kaitseekraani kujunemine, pärast kolmandat protseduuri kujuneb keskmine kaitsetase, pärast viiendat protseduuri kõrge kaitsetase. Parima tulemuse saamiseks läheb vaja 5 protseduuri."
X