Postitusi: 83

Diane pillid

Postitatud: 25-10-2013 14:05

Hakkasin tänasest võtma Diane pille. Nagu ikka tegin ka googeldustööd veidi ja ehmatasin päris korralikult ära. Igal pool mainiti kaalutõusu ja peavalusid, iiveldust. Naistearstilt veel küsisin, et kui suur töenäosus on, et kaal hakkab tõusma? Vastuseks sain, et üldjuhul ei ole kaalutõus põhjustatud pillidest, vaid ikkagi elustiilist.
Kuidas on teie kogemused Diane pillidega?
Postitusi: 2618

Postitatud: 25-10-2013 14:51


See on jah see ebakompetentne mantra, mida arstid korrutavad, et kaalut6usul pillidega seost ei ole. Mina v6tsin dianet süües kahe kuuga 20 kilo juurde. Elustiili muutsin nii palju, et kr6bistasin iga hommik ühe hormoontableti. Peale pillidega l6petamist kadusid need kilod sama kiirelt.
Postitusi: 83

Postitatud: 25-10-2013 14:56


Tsiteeritud:

See on jah see ebakompetentne mantra, mida arstid korrutavad, et kaalut6usul pillidega seost ei ole. Mina v6tsin dianet süües kahe kuuga 20 kilo juurde. Elustiili muutsin nii palju, et kr6bistasin iga hommik ühe hormoontableti. Peale pillidega l6petamist kadusid need kilod sama kiirelt.


Olen ühe tableti võtnud ja juba tunnen, et olen 30 kg suuremaks paisunud :D :D :D
Ma nüüd ei teagi, võtan ühe lehe ära ja vaatan mis saab.
Postitusi: 31784

Postitatud: 25-10-2013 16:28


Teiste arvamusi on mõttetu lugeda. Esiteks see hirmutab ja teiseks on mõju individuaalne. Kasuta paar kuud ja vaata, kuidas sobivad.
Postitusi: 6305

Postitatud: 25-10-2013 16:40


Minu sõbrannale öeldi ka arsti poolt lihtsalt, et pille võttes võib isu suureneda ja tänu sellele kaal tõusta. Samas aga tean inimest, kes ei hakanud rohkem sööma ja tegi ka trenni, aga kaal ikka tõusis. Ju nad ikka hormonaalselt mõjutavad kuidagi.
Postitusi: 589

Postitatud: 25-10-2013 16:57


Veits offtopic, aga küsiks, et kas pillidest tekkinud lisakilosid on keegi kaotanud ka, samas ise samu pille edasi tarbinud? On neid kilosi raskem kaotada või ei?
Postitusi: 24434

Postitatud: 25-10-2013 17:18


Need on müüdid.
Postitusi: 6986

Postitatud: 25-10-2013 17:28


Ei ole müüdid. See on juba ammu teaduslikult tõestatud fakt, et pillid muudavad organismi hormonaalset tasakaalu ja seoses sellga võivad tekkida kõrvalmõjud,kaalutõus, peavalud, iiveldus, vedelikupeetus jms.
Postitusi: 83

Postitatud: 25-10-2013 18:18


Well, tund peale esimese tableti võtmist tuli meeletu peavalu, kiskus jube uimaseks ja hakkas iiveldama. Teine hetk tahtsin juba süüa. Praegu on kõik täiesti korras. Ma nüüd ei teagi, ootan esmaspäevani ja helistan arstile, ma ikka täitsa võhik alles nende pillide teemal :D
Postitusi: 31784

Postitatud: 25-10-2013 19:00


No algusel võibki igasuguseid sümptomeid olla, sest keha alles harjub.
Postitusi: 14226

Postitatud: 25-10-2013 19:49


Esimesed kuus kuud on kehal harjumisaeg, mis võivad välja lüüa ka kõrvalmõjud. Kui kõrvalmõjud on tõesti kahtlaselt suured või kestavad liiga pikalt, siis ilmselt organism ei saa hakkama nende pillidega ja tasub kaaluda muid variante. Rääkida sellest arstiga. Võib ka olla, et ühed pillid ei sobi, teised sobivad.
X