Postitusi: 966

Mure ripsmepikendustega

Postitatud: 06-10-2013 13:33

Tere, olen nüüd esimest korda elus ripsmepikendustega, nüüdseks peal olnud 2 nädalat.
Ja vaatan, et varsti oleks tarvis hooldusesse minna.
Eile õhtul tuli ära 2 karva, hommikul jälle 2 karva ja iga päev tuleb vähemalt 1 karv ära, reeglina rohkem.
Kas see on normaalne kadu?
Lisaks teeb murelikuks see, et osad karvad tulevad ära koos oma ripsmekarvaga.
Vaatan peeglisse üsna tihti ja enne kunstripsmeid olen ülimalt harva näinud, et oma ripsmekarv ära tuleb ( kindlasti on tulnud, kuid praegu tundub et liiga tihti tuleb ära).

Nüüd siis mõtlengi, et kas paanitsen liialt või on see normaalne. Sest olen näinud, et enamusel püsivad ikka 3 nädalat väga kenad, osad saavad ka kauem hoolduseta hakkama. Ja teiseks teeb murelikuks see, et oma ripsmed ära tulevad.

Nii palju kui tean peaks see tehnik igati okei olema. Ja ise ma nüüdsest ka üldse silmi otseselt veega ei pese, vaid puhastan õrnalt niiske vati ja vatitikuga, et ripsmed otseselt vett ei saaks, kreeme jms ka silmade juures ei kasuta.
C kurv 12 mm pikad, 20 ´´paksus´´.

Mõtlengi nüüd, kas lasta maha võtta, sest kardan et hiljem on oma ripsmed ära kukkunud või siis peaksin veel lühemad võtma.
Postitusi: 3

Postitatud: 06-10-2013 13:50


Mul olid ka ripsmepikendused , mul suht sama olukord oli,kui lasin maha võtta ei suutnud imestada...ripsmed olid mul ikka väga lühikesed ...nüüdsest oma ripsmed taastunud :) õnneks
Postitusi: 31073

Postitatud: 06-10-2013 13:54


Murelikuks peaks eelkõige see tegema, kui enda karvata ära tulevad. Ripsme eluiga saab läbi ja peavadki enda karvaga ära kukkuma. Loomulikult, kui massiliselt ära tuleb (päevas 1 vms ei ole massiline), siis vbla tõesti ripse ei suuda kanda.
Kui enda karvata ära tuleb, siis on ilmselt viga väheses liimis või mis iganes tehniku veas.
Postitusi: 15746

Postitatud: 06-10-2013 13:54


Võid lasta õhemad panna. Õige ongi kui tuleb oma ripsmega ära (ehk kui ripsme elutsükkel saab läbi, mitte ei kuku karv kehva liimimise tõttu ära). Samas võib olla ka süüdi, et kunstkarv on liiga raske ja omad ripsmed ei pea vastu.

Postitusi: 6305

Postitatud: 06-10-2013 13:55


See on väga normaalne.
Esiteks, ei ole su ripsmed harjunud raskusega ning seetõttu võib neid rohkem ära tulla ning 2 nädalat on päris pikk aeg siiski. Enamus käivadki 2 nädala tagant juba hoolduses. See oleneb ka inimesest, mõnel ei püsi nädalatki ilusad ja süü ei ole tehnikus! Minul nt püsivad 10 päeva väga ilusad ja siis hakkavad ära kukkuma, max 20 päeva tagant pean kindlasti hoolduses käima ja siis on nad ka juba suht juustud. (mul tuleb mõni päev nt 6-8 karva ühelt silmalt ära, nt kui kõhuli magan, ju ma siis läbi une olen näoga padjas kinni) Aga minu tehnik käib ise nt 10 päeva tagant, sest tal lihtsalt ei püsi nii kaua.
Teiseks, korra umbes 3 kuu jooksul on ripsmetel ''vahetumisperiood'' ehk siis tulebki rohkem karvu ära, mul on ripsmetehnik hoolduses ise öelnud, et seekord tuleb mul päris palju karvu koos enda ripsmetega ära, järgmine kord aga nt ütles, et mu ripsmed on päris heas seisus hetkel.
Postitusi: 9

Postitatud: 06-10-2013 14:17


Kui ma esimest korda ripsmed panin, siis need kestsid umbes 3 nädalat, siis pidi kindlasti hooldusesse minema, aga peale poolt aastat lasin silmadel puhata. Siis umbes pool aastat hiljem panin uuesti, aga teise tehniku juures ja mul püsisid kuu aega ripsmed ilusad, ise ka imestasin, super ripsmetehnik oli, hästi sõbralik ja tore, paigaldus kestis natuke üle tunni, super tulemus. Nüüd pole pikka aega jälle olnud, aga kui panen, siis lähen kindlasti sama tehniku juurde. See liim, mis ta kasutas, oli ilmselt väga tugev, sest ma sügasin silmi ikka iga hommik, niimoodi ripsmeid kergelt näppude vahel keerutades, vahel tuli mõni lahti, aga see loomulik kadu.
Postitusi: 966

Postitatud: 06-10-2013 14:55


Jah, aga hetkel on mul olnud 2 nädalat ja ütleme nii, et väga kenad olid vaid esimesel nädalal, nüüd eemalt vaadates on seis selline nagu oma ripsmed oleksid lihtsalt värvitud ja siis mõtlengi et kui seda ilu vaid nädalaks jagub siis pole vast mõtet seda raha maksta.

Aga kui tihti oma ripsmekarvad ära kukuvad, et see oelks normaalne?

Sest enne, ma ütlen ausalt, polnud ma vist terve aasta ühtki oma ripsmekarva näinud..nüüd viimase kahe nädalaga ikka mitu tk ära tulnud ja algul olin üsna hirmul, et pärast jääb tühi koht.

Mul endal on päris korralikud ripsmed, mitte lühikesed ega õhukesed, st arvan et peaksid kannatama küll.
Postitusi: 2651

Postitatud: 06-10-2013 15:03


Hooldus ongi iga 2 ndl tagant sest muidu on neid liiga ebayhtlaselt peal, pikendused ei ole ilusamad kui omad ripsmed, seda saab sulle kindlasti poisssõber kinnitada, no võlts on ikka võlts ja need siiski silmatorkavamad kui juuksepikendused.
Mul on sbr aastaid olnud peal ja mitte mingeid probleeme, samuti kyyned yle 10 aasta juba järjest, niiet kõik oleneb kandjast
Postitusi: 6052

Postitatud: 06-10-2013 16:58


Ma ütleks, et on normaalne olukord. Mul tuleb ka kunstkarv tavaliselt oma ripsmega ära.
Postitusi: 1161

Postitatud: 06-10-2013 17:02


Võta ära need jubedused, näed väärikam välja ka.
Postitusi: 927

Postitatud: 06-10-2013 17:04


Tsiteeritud:

Võid lasta õhemad panna. Õige ongi kui tuleb oma ripsmega ära (ehk kui ripsme elutsükkel saab läbi, mitte ei kuku karv kehva liimimise tõttu ära). Samas võib olla ka süüdi, et kunstkarv on liiga raske ja omad ripsmed ei pea vastu.Ma mõtlesin just sama, et liiga paksud ripsmed on peal.
Mul siiani on igat sorti ripsmed olnud, mingi 7 aastat juba. Võibolla on sul sellised kassisilmad, et C- kurv hakkab ka kiskuma. Samas kui sul on esimest korda siis lase silmadel lihtsalt harjuda, kui 1 korra hoolduses ära käid siis ei ole asi enam nii hull.
X