Postitusi: 193

Sisemiselt katki..

Postitatud: 26-08-2013 13:38

Hei!

Võtan lõpuks julguse kokku ja kirjutan siia pika kirja. Ma tänan ette ära neid, kes võtsid aega ja vaeva, et see läbi lugeda.

Kõigepealt tahaksin ma rääkida endast, et kes ma selline olen. Olen tüdruk, vanuses 20. Elukohaks on Tallinn. Elan koos oma poisiga varsti juba 4 aastat. Olen tüdruk, kes on meeletult arg igas asjas. Samas olen ma usaldusväärne inimene, mõned inimesed usaldavad mind väga kiiresti. Mul on juures ka üks tobe hirm.. Nimelt ma kardan inimestega kokku saada. Miks? Just sellepärast, et ma olen paks.. Ma olen 155 cm pikk ja kaalun 79 kg.. Väiksena olin ma kõvasti kenam, aga ma tean ka miks.. see oli sellepärast, et ma olin aktiivne, ma ei passinud 24/7 arvutis vaid käisin trennides ja noortekeskuses jne. See kõik muutus siis, kui ma lõpetasin põhikooli ja kolisin linna oma vanaema juurde. Siis hakkasin koolis pirukaid sööma ja kohukesi palju jne. Oma õiges kodus olid mul reeglid paigas. Ja kuna ma sõin igapäev rämpstoitu, siis lõpuks ma võtsingi juurde. Oma 20 kg olen tänu sellele juurde võtnud. Jah, nüüd võiksite te öelda, et mine trenni, liiguta ennast, et linnas on ka noortekeskuses jne. Jah, ma nõustun teiega, et linnas on ka noortekaid jne, aga ma ei taha sinna minna! Miks? Seal on venelasi ja ma ei usalda linnas noorsootöötajaid nii palju kui oma õiges kodus, nad olid mulle justkui mu oma pere. Ja trenn? jah, ma käisin arctic sport clubis.. maksin iga kuu 45€. Aga kohal ei käinud ma põhimõttelist üldse, vaid lasin selle raha tuulde. Eks ma käisin kohal ka ikka aga mitte nii nagu ma oleks tahtnud. Nii, siis me ostsime mu poisiga trenašööri.. ka see lihtsalt seisis meil siin toas, kuni nüüd lõpuks müüsime selle maha, ta kogus lihtsalt tolmu. jah, ma olen laisk, seda ei pea mulle ütlema.

Lisaks sellele, et ma olen hullult laisk inimene, siis mul puudub ka enesekindlust. Ma olen olnud terve elu selline hall hiireke, kes on üksinda pidanud hakkama saama. Väiksena tahtsin ma lausa enesetappu teha, sest ma tundsin, et ma ei suuda siin maailmas eksisteerida. Mul ei ole mitte kunagi sõpru olnud,, vb paar üksikut on, aga ka nemad on mu elust kadunud.

Ma lihtsalt tunnen, et ma olen sisemiselt katki.. ma võin ju naeratada inimestele ja tunduda õnnelik inimene, kuid tegelikult ma ei ole. Muidugi olen ma õnnelik selle üle, et mul on pere, mul on söök ja katus peakohal.

Ma lihtsalt tahaks siia maailma uuesti sündida, kui see võimalus antaks ja siis ma teeks asju hoopis teistmoodi.

Ma isegi ei söö varsti enam midagi, sest ma tahan arvutis olla. See on ka põhjus, miks ma olen igalt poolt ära tulnud jne. Et ma tegelen põhiliselt tööga ja arvutimängudega..

Lisaks kõigele ei lõpetanudki ma gümnaasiumit ära..

Ühesõnaga.. ma vajaksin inimest enda ellu, kes aitaks mind ja kuulaks mind ära ja ei ajaks ära mind. Minul on selline kartus, et ma mingi aeg võin inimestega läbi saada jne, aga siis hakkan kartma, et ma käin tegelikult sellele inimesele pinda.. et ma ei meeldi talle tegelikult vaid ta lihtsalt kannatab mu ära vms.Lisaks on mul komme inimestelt küsida, et mida nad minust arvavad.. mulle läheb see hullult korda..

Aitäh kõikidele neile, kes viitsisid selle läbi lugeda.
Postitusi: 193

Postitatud: 26-08-2013 14:52


Tsiteeritud:

Ma lihtsalt tahaks siia maailma uuesti sündida, kui see võimalus antaks ja siis ma teeks asju hoopis teistmoodi

Selleks ei pea uuesti sündima, et teistmoodi elama hakata. Sa pead enda mõtlemist muutma ja seda saad vaid sina ise teha.


Jah. Öeldakse, et inimene saab aidata ennast vaid ise.. Kuid selleks on vaja tahtejõudu. Lisaks öeldakse, et kui inimene iseennast ei armasta, siis ei armasta ka teised teda.. Ma lihtsalt ei meeldi iseendale, aga samas ma ei tee ka midagi selleks, et mul paremini läheks.. või siis parem enesetunne tekiks..
Postitusi: 8442

Postitatud: 26-08-2013 14:54


Tsiteeritud:

Tsiteeritud:

kas sa trennist siis naudingut ei saanud?


Sain ikka. Aga laiskuse taha jäi asi kinni..:(
siis tuleb laiskusest võitu saada ja soovitaks aja panna psühholoogile :)
Postitusi: 790

Postitatud: 26-08-2013 14:55


Eks see algab sinust endast..pead jõudma selgusele,et on vaja muutust.
Keegi otseselt aidata ei saagi
Vabandan ette, aga mind on alati ajanud närvi ülekaaluliste hala.
Te saate MUUTA oma kaalu(söök,trenn,kirurgiline jne)
Ma tahaks ka äkki vinguda,et ma nii pikk..seda muuta ei saa paraku ja tuleb leppida.
Saab lasta teha personaalne toitumis ja treeningkava ka.
Netist vaadata inspireerivaid pilte (fitspiration)
Postitusi: 193

Postitatud: 26-08-2013 14:57


Tsiteeritud:

Tsiteeritud:

Tsiteeritud:

kas sa trennist siis naudingut ei saanud?


Sain ikka. Aga laiskuse taha jäi asi kinni..:(
siis tuleb laiskusest võitu saada ja soovitaks aja panna psühholoogile :)


Olen käinud psühholoogide juures. Nad ei aita mind, seega ma ei taha minna enam.
Postitusi: 447

Postitatud: 26-08-2013 15:05


Lõpeta alustuseks see arvutimängude mängimine ja päevast päeva teamspeakis istumine ära.
Postitusi: 11

Postitatud: 26-08-2013 15:29


Kohutavalt käib närvidele, kui inimesed virisevad oma elu üle aga midagi ette pole nõus võtma.
Postitusi: 138

Postitatud: 27-08-2013 12:11


Tsiteeritud:

Kohutavalt käib närvidele, kui inimesed virisevad oma elu üle aga midagi ette pole nõus võtma.jah, ja siis teised tulgu ja aidaku.
Postitusi: 3427

Postitatud: 27-08-2013 12:20


Ma kartsin ka kohutavalt üleliigne olemist, millegi valesti ütlemist, kellelegi mitte meeldimist jne.
Nendest mõttetutest hirmudest sain üle siis, kui muutsin end iseendale meeldivaks.
Esialgu pead sa üle saama laiskusest(mida rohkem sa teed, seda rohkem sa teha tahad)ning siis saad enda muutmisega edasi liikuda. Väga palju on ka mõtlemises kinni, keegi teine ei peagi sind mõttetuks ja halvaks pidama, et sa ise seda teeksid. Madal enesehinnang on suur probleem, sellega ei saa täisväärtuslikku elu elada.
Edu! :)
Postitusi: 193

Postitatud: 27-08-2013 13:09


Tsiteeritud:

Tsiteeritud:

Kohutavalt käib närvidele, kui inimesed virisevad oma elu üle aga midagi ette pole nõus võtma.jah, ja siis teised tulgu ja aidaku.


Teised võiksid lihtsalt toetada ju ..
Postitusi: -270

Postitatud: 27-08-2013 13:11


Toetada saab inimest, kellel on endal suur tahtejõud ja valmisolek enda kallal töötamiseks. Muidu peab seda inimest lihtsalt järel lohistama ja igal võimalusel vee peal hoidma ja selline inimene muutub varem või hiljem teiste jaoks kurnavaks.
X