Postitusi: 125

Malaisia reis-abi palun:)

Postitatud: 23-07-2013 17:47

Tere.
tahame mehega peale pulmi minna reisile nö paradiisi.Kuna me mõlemad võtame ette sellise reisi esimest korda elus, siis teadijamad palun andke igasugust nõu kuidas panna ise kokku selline tripp. Millest alustada jne.Soov minna umbes oktoobri kuus.
Võtsime omale sihtkohaks Malaisia kus tahaks ära käia, aga kuidas see siis käib?
Lennu piletite bronnimisega saan ise hakkama, aga edasi? ööbimiskohad? Millised on hinna poolest odavaimad? Mida teie soovitate ja kuidas ma neid bronnida saan? Või kohale minnes on ka võimalik kuskile ööbima saada ilma bronnimata? Milline on odavaim ja parim lennufirma millega lennata? Kuidas seal elu-olu on..kas kallis? Millega me kindlasti peaks arvestama? inglise keel on meil mõlemal hästi suus, et hätta jääma ei peaks sellega:)Kuidas on seal ühistranspordi liiklus+ Kas okei või rentida auto?
Absoluutselt kõik info on teretulnud:)
Mida põnevat Malaisias teha ja kus peaks käima kindlasti ära?
Postitusi: 515

Postitatud: 23-07-2013 18:00


lambist mõtlesite selle sihtkoha välja? mida sa ise sealt saada tahad?
Postitusi: 942

Postitatud: 23-07-2013 18:03


Nii palju küsimusi, et ma soovitaks esialgu reisikorraldaja poole pöörduda!
Malaisia muidugi huvitav valik. Jääb mulje, et Aasias varem käinud ei ole. Võtaks esialgu kindlasti Taimaa. Malaisias natukene reisinud (enamjaolt küll Kuala Lumpur), ei jätnud kuigi head muljet. Pigem valik Tai - kindlapeale minek!
Postitusi: 249

Postitatud: 23-07-2013 18:20


Soovitaks ka pigem Taid, kui varem käinud pole. Saate kergema "kultuurishoki" kui Malaisias. Hinnad on nii ja naa, võrreldes 5 aastat tagasi ja praegu, siis on ikka kõvasti kallim, aga Tais saab läbi odavalt, kui süüa nt kohalikku toitu ja TINGIDA kõike, mida võimalik. Kuna lähete esimest korda, siis soovitaks kindlasti vähemalt alguseks hotell broneerida. Super heaks abiks on www.tripadvisor.com. Sinna külastajad kirjutavad otse, mis oli hea, mis valesti jne. Leiate sobivas hinnaklassis kindlasti. Lennufirmade kohta öelda ei oska, sest iga päev on nii palju erinevas hinnaklassis pakkumisi. Üks päev võib olla lennupilet 500eur, järgmine päev juba 150eur. Tuleb uurida igalt poolt välismaa firmadelt ja "sisetunde" järgi bronnida.
Saartel nt rentige roller :)

Aga kui on valida, siis ma soovitaks Filipiine või Dominikaani vabariiki- täielikud paradiisid.
Postitusi: 31784

Postitatud: 23-07-2013 18:21


Soovitaks trip.ee'sse vaadata, seal on palju infi. http://trip.ee/taxonomy/term/325
Postitusi: 515

Postitatud: 23-07-2013 23:44


... aa, paradiisi. jah, siis Tai küll. Samas on Tai rannapuhkuse osas avastatum paik kui Malaisia, seega kes teab, võib olla leiab sealtki mingi pärli. Tõsi küll, Malaisias on teatud piirkonnad, kus on valitsusvastaste mässuliste ja sõjaväe vahelist ragistamist ning väga tsivilisatsioonist eemale minnes võib valesse kohta sattuda. Tais samuti paiku, kus asustust vähe ja rannad kenad, uuri netist.

Kagu-Aasia metropoli kogemiseks on kindlasti etemaid kohti kui Kuala Lumpur, kuid eks tervikuna leiab Malaisiast kindlasti Tripadvisorist üht-teist meelepärast
Postitusi: 6763

Postitatud: 23-07-2013 23:58


Olen Malaisias ja Indoneesias reisinud ja need on ikka suht rotid ja räpased kohad, kui just ei lähe spets turistide reservuaaridesse. Pigem mine tõesti Taisse või Austraaliasse, või Kariibidele või kuhu iganes. Eksootilisi paradiisisaari on ju mustmiljon, miks peab mingi räpase moslemimaa valima?

Hotelle saad bookida erinevate lehtede kaudu. Ise olen kasutanud booking.com ja bookinghouse.com.
Postitusi: 2772

Postitatud: 24-07-2013 00:25


Isegi Koit nuttis Malaisias.
X