Postitusi: 1566

Silmavärv

Postitatud: 12-06-2013 14:22


Mida ütleb silmavärv inimese kohta?

Silmade värvus on seotud geneetikaga, mis on kombinatsioon vanemate silmavärvusest. Maailmas on tehtud üsna palju uuringuid selgitamaks, kas inimese silma värvuse ja isiksuseomaduste vahel on seoseid. Sellele on leitud kinnitus. Samal ajal tuleb ära märkida, et tehtud uuringud on olnud pigem vaatlused, kui teaduslikud uuringud. Silmade värvus räägib inimese kohta, kes ta on, kuidas ta erinevate eluoludega toime tuleb ning milline on tema suundumus elus.

Rohelised silmad
Roheliste silmadega inimesed on oma loomult hingelised. Nad on meelt muutvad ja kiired tegutsejad, kuid samal ajal ka kaastundlikud teiste inimeste suunas. Peamiselt on nende tegevused seotud loovusega. Nende inimeste suhted on kauakestvad, kuna nad on valmis teatud määral ennastohverdavalt partnerile armastust pakkuma. Roheliste silmadega inimesed on tavaliselt väga hea välimusega. Nad vajavad oma ellu suurel hulgal armastust, et seeläbi elus läbi lüüa.

Hallid silmad
Hallide silmadega inimesi teatakse kui väga sügava hingelise maailmaga isiksusi. Nende inimeste jaoks on välise maailma pingetega toimetulek kerge ülesanne, kuna nad ei lase muredest ennast eriti mõjutada. Oma asjaajamiste juures näitavad nad välja põhjalikkust ja täpsust. Elus saavutavad nad edu tänu oma sihikindlusele ja visadusele. Nende jaoks ei kuku õnn sülle lihtsalt iseenesest. Hallide silmadega inimesed on kergesti mõjutatavad nii teiste inimeste kui ka ümbritseva keskkonna poolt. Nad on uudishimulikud ning püüavad kõikidest asjadest alati teadlikud olla.

Sinised silmad
Sinist silmavärvust peetakse kõige ilusamaks. Nende silmadega inimesed on seetõttu ka üldiselt väga hea välimusega. Nad on kirglikud ning hindavad kõrgelt armastust ja romantilist suhet. Nad pööravad väga suurt tähelepanu teistele inimestele ning püüavad teha kõik endast oleneva selleks, et teised inimesed ennast hästi tunda saaksid. Nad on oma elus edasipüüdlikud ja sihikindlad ning jõuavad välja tavaliselt nende sihtideni, mis on neile olulised. Nad võivad teiste inimeste jaoks tunduda aeglaste ja unistavatena, kuid tegelikkus on hoopis midagi muud.

Tumepruunid silmad
Tumepruunide silmadega inimesed on oma elus kindlalt jalgadega maa peal. Nad ei lase materiaalsetel soovidel ennast kõigutada. Nad on nö. looduse inimesed. Nad on iseseisvad ja hingelises mõttes väga kindlad. Teiste inimestega suhtlemisel on tumepruunide silmadega inimesed meeldivad, atraktiivsed ning lojaalsed. Neile võib praktiliselt iga inimene kindel olla. Väga suurt tähelepanu pööravad nad oma lähedastele. Lähedaste inimeste heaolu tagamiseks on nad valmis oma elus palju ohverdusi tegema. Paljudel juhtudel on neil aga palju segadustundeid, kuna nad ei suuda täpselt paika panna, mida nad oma elult soovivad.

Helepruunid silmad
Helepruunide silmadega inimestel on suur võime enda eest hoolt kanda. Nad on teatud määral isekad, kuid samas oskavad nad teiste inimeste suunas välja näidata tundlikkust ja empaatiat. Nad armastavad rõõmsameelsust ja meelelahutust. Nad on kena välimusega inimesed. Nende armusuhted on kirglikud ja ebatavalised, kuid sealjuures võivad need jääda lühikeseks. Nad on inimesed, kes eristuvad teiste inimeste seast oma ebatavalisusega ja leidlikkusega. Neid köidab uus ja uuenduslikkus ning sellistest asjadest on nad alati valmis kiiresti kinni haarama. Nad tunnevad elus rõõmu erinevatest väljakutsetest. Ehkki nad võivad tunduda kindlate ja tugevate inimestega, on nende natuur õrn ja haavatav.

Mustad silmad
Mustade silmadega inimesed on väga sensuaalsed. Ka salatsemine on nende loomuses. Must pole eriti levinud silmavärv ning need inimesed ei jaga üldiselt oma arvamusi ja mõtteid. Nad on teatud määral eraklikud ning püüavad oma eesmärkide poole liikuda pigem varjatult. Nad võivad olla üsnagi temperamentsed. Oma olemuselt on nad närvilised inimesed, kuna nende sisemuses võib olla palju segadustundeid, millele nad ei oska tihtilugu leevendust leida.


Milline on Sinu silmavärv ja kas iseloomustus peab paika?

Allikas:http://igav.ee/mida-utleb-silmavarv-inimese-kohta/6121/
Postitusi: 1566

Postitatud: 12-06-2013 14:28


Tsiteeritud:

Täna on mul punased.
Pohmakas või suurest nutmisest?
Postitusi: 325

Postitatud: 12-06-2013 14:30


Helepruunid silmad ja on küll täppi, jep. Eriti see õrnuse ja haavatavuse osa.
Postitusi: 8420

Postitatud: 12-06-2013 14:39


Rohelised kuigi need põhjendused on väga üldistavad. Iga üks vastab mingil määral neile seletustele.
Ma olengi mõelnud muidu uuesti maalimise peale, see asi on mu perest läbi jooksnud.
Postitusi: 1231

Postitatud: 12-06-2013 14:48


Suht üldistavad.. kräppp
Postitusi: 5153

Postitatud: 12-06-2013 14:58


Kahtlane, midagi nats läks täppi aga enamus oli jama
Postitusi: 21755

Postitatud: 12-06-2013 15:15


Roheliste puhul läheb täppi.
Postitusi: 701

Postitatud: 16-08-2013 00:02


ei lähe üldse täppi
Postitusi: 9480

Postitatud: 16-08-2013 00:05


Midagi läheb ka täppi.
Postitusi: 5495

Postitatud: 16-08-2013 00:15


helepruunid.. osa läheb täppi
Postitusi: 29

Postitatud: 23-08-2013 11:18


Sinised silmad : Enamus läheb täppi ;P
X