Postitusi: 1919

Eestlased, mul on teie pärast häbi.

Postitatud: 15-05-2013 22:28

http://www.elu24.ee/1237038/kerli-eestlased-mul-on-teie-parast-habi

Mis on Teie arvamus ?
Nõustute Kerliga või mitte ?

Mina isiklikult olen 100% tema mõtetega nõus. See on küll suur üldistamine, kuid aina rohkem ma näen enda ümber inimesi, kes on äärmiselt kitsarinnalised ja negatiivselt meelestatud. Inimesed näevad igas asjas ainult halba ning on julged kritiseerima, kuid kiidusõnu peab suust lause välja tirima. Miks on see nii ?

Ja presidendi kulutuste osas... Kirjutatakse, et mõni teenib 300 eurot kuus ja presidendiproua julgeb ainuüksi riiete peale kulutada kuus 1000 eurot. Samas ma tahaks näha inimest, kes olles tema asemel, ütleb et tänan ei ma ei soovi seda raha ja proovin kuus hakkama saada 300 euriga. Inimese elu sõltub eelkõige temast endast. Kes tahab ja pingutab see jõuab ka kaugele. Miks on nii, et inimesed, kes näevad palju elus vaeva ja teevad oma heaolu nimel palju, tallatakse mutta. Näiteks Kerli, kes läks noorena välismaale, et oma unistusi täita. Kommentaariumites väga tihti kirjutatakse, kuidas tal on hea kommenteerida ise elab head elu Eestist eemal. Miks ollakse nii õelad ning kellegi edu tehakse maha ? Miks ei tunta rõõmu, et meil on selliseid inimesi, kes on tublid ja püüavad, tahavad elus midagi saavutada.

Kas eestlased on tihtipeale liiga kritiseerivad?
Postitusi: 5520

Postitatud: 16-05-2013 06:32


nõustun täielikult
Postitusi: 1919

Postitatud: 16-05-2013 07:44


Tsiteeritud:

Tsiteeritud:

Ja presidendi kulutuste osas... Kirjutatakse, et mõni teenib 300 eurot kuus ja presidendiproua julgeb ainuüksi riiete peale kulutada kuus 1000 eurot. Samas ma tahaks näha inimest, kes olles tema asemel, ütleb et tänan ei ma ei soovi seda raha ja proovin kuus hakkama saada 300 euriga. Inimese elu sõltub eelkõige temast endast. Kes tahab ja pingutab see jõuab ka kaugele.
Seleta mulle nüüd, kui palju higi ja pisaraid proua Evelin valas, et saada rikkale mehele naiseks, kellest hiljem sai juhtumisi president?
Kas sa vähegi adud seda, et nende tööandjad on Eesti rahvas ise? Kogu riigiaparaat töötab rahva heaks, mitte vastupidi. Neil on motiveerivad palgad, et seda tööd teha.
Kas mõistad, et sellist ametikohta nagu "presidendiproua" või "esileedi" ei ole olemas? Mujal maailmas käivad presidentide abikaasad tööl või elatuvad presidendi palgast. Eestis on aga palkadele lisaks ka kuluhüvitised, ametiautod ja esinduskulud ning need kuuluvad ka sellele olematule ametile nagu "esileedi". Ilvese prouale sellest kõigest muidugi ei piisa. Kui tema esinduskulude eelarve lõhki läheb, siis peab ju ikka juurde saama. Kerli väide, et ilveseproua on kõige kokkuhoidlikum esileedi, on naeruväärne.
Ma tegelikult pidasin selle lausega silmas Kerli näidet. See inimene on teinud on heaolu nimel palju, kuid pidevalt tallatakse mutta. Ning tema pole ainuke. Põhimõtteliselt kõik kellel vähegi hästi lähevad saavad pideva kritiseerimise osaks.
Postitusi: 4264

Postitatud: 16-05-2013 07:49


Tsiteeritud:

See Evelini 70 000 on minu jaoks ikka ajuvaba, a muidu ikka nõus jepp.

Postitusi: 568

Postitatud: 16-05-2013 08:06


Buduaari foorumis suur osa ongi neid viriseijaid minumeelest, kelles antud artiklis juttu on :D
Postitusi: 2581

Postitatud: 16-05-2013 08:09


Tsiteeritud:

http://www.elu24.ee/1237038/kerli-eestlased-mul-on-teie-parast-habi

Samas ma tahaks näha inimest, kes olles tema asemel, ütleb et tänan ei ma ei soovi seda raha ja proovin kuus hakkama saada 300 euriga. Inimese elu sõltub eelkõige temast endast. Kes tahab ja pingutab see jõuab ka kaugele. Miks on nii, et inimesed, kes näevad palju elus vaeva ja teevad oma heaolu nimel palju, tallatakse mutta. Näiteks Kerli, kes läks noorena välismaale, et oma unistusi täita. Kommentaariumites väga tihti kirjutatakse, kuidas tal on hea kommenteerida ise elab head elu Eestist eemal. Miks ollakse nii õelad ning kellegi edu tehakse maha ? Miks ei tunta rõõmu, et meil on selliseid inimesi, kes on tublid ja püüavad, tahavad elus midagi saavutada.Aga selle asemel, et selliseid summasid kulutada, võikski Proua anda iga kuu selle 1000 puudust kannatavale perele. Või las proovib ise saada hakkama 300 kuus. Pingutab rahvas. Igapäevaselt võitleme selle nimel ,et meie pere ja lapsed oleks toidetud, et katus oleks peakohal ja töökoht püsiks. Proua leidis mehe, kellest sai president ja elabki kui kuningakass. Millises osas pingutas? Mehe endale saamises?
Aga mis on valesti öeldud, et Kerlil hea rääkida sest ta elab ise seal kaugel? Kuidas kritiseeritakse? Jutt ju jumala õige. Ka temal on , eeldatavasti mitte väike, sissetulek ja ta ei virele siin, nagu paljud. Samuti Eurovisioonilugu, ma ei arvagi sellest loost midagi, aga samas ma ei pritsi seda sappi avalikult. Minu jaoks viimane vaadatav Eurovisioon oli kui võitsid Padar ja Benton, peale seda ma polegi asja vaadanud, aga pole Eestit ka oluline edu saatnud.
Oma sõnale on kõigil õigus, iseasi on, kuidas osatakse seda ära kasutada ja kui piiridesse osatakse jääda.
Postitusi: 26

Postitatud: 16-05-2013 08:14


Te olete kõik nii tublid, jätkake samas vaimus :) aa ja ilusad olete kah 3:
Tegelt on nii siin eestis et kui teed kellegile komplimendi tänaval, kui ilus ta on vms, siis arvatakse kohe et kindlasti tegu perverdiga või tahab sind ainult voodisse.
Postitusi: 2467

Postitatud: 16-05-2013 08:26


Tsiteeritud:

Mina näen vinguvaid virisevaid inimesi vaid Delfi kommentaariumis. Enda tutvusringkonnas on kõik piisavalt patrioodid ning siiralt õnnelikud kui eestlastel kuskil hästi läheb!Sama siin. Aga ma ei saa aru miks ei tohi paremal järjel elavad inimesed kommenteerida praegust olukorda, eelkõige, mis puudutab sissetulekuid ? Olgem ausad, paljud inimesed ( mitte kõik, üritage nüüd rahulikuks jääda) on enamasti ise süüdi oma jamas olukorras, olete ju kõik näinud saadet ''Kodutunne''. Kes on sattunud sellisesse olukorda, et tuleb ainult 300 euroga kuus hakkama saada, need annavad oma parima, et sellest jamast välja tulla. Negatiivse meeleolu külvamises on minu arvates suur osa meedial, sest tihtilugu puhutakse asjad suuremaks ja näidatakse võimalikult negatiivses valguses. Ning ma ei mõista kuidas saab üldistada paarisaja kommentaari põhjal, et kõik eestlased on kibestunud ? :D Normaalsed inimesed ei veeda oma aega teisi sõimates kuskil kommentaariumites. Ja ma usun, et rahvas poleks 70 000 euro suhtes nii suurt kisa teinud, kui Evelin oskaks õigel ajal ja kohas oma suu kinni hoida, kuid sellega ma ei väida, et see summa oleks olnud mõistlik, seda kindlasti mitte.
Postitusi: 31784

Postitatud: 16-05-2013 08:55


Olen 100% nõus.
Postitusi: 5925

Postitatud: 16-05-2013 09:03


Ja mida Kerli ise teeb? VIriseb eestlaste üle :D
Postitusi: 1456

Postitatud: 16-05-2013 09:06


Nu mingil määral olen nõus, tõesti hakatakse alati esimese asjana kritiseerima kohe kõike.
X