Postitusi: 942

Meigitud naised jõusaalis?

Postitatud: 12-03-2013 22:21

Mitte et mind häiriks, aga paistab ebamugav meik näos higistada!

Postitusi: 7653

Postitatud: 12-03-2013 23:18


Tsiteeritud:

Tsiteeritud:
Ei mitte nii. Koledad on sellised, kes toast üldse ilma meigita välja ei lähe. Trennis võiks ikka meigita olla. Kui mõistlikult meiki kasutada muul ajal, siis on kõik korras. Mul tekib küsimus, et kas nende 24/7 meigikandjate naiste mehed on oma naist ilma meigita ka näinud. :D Või minnakse õhtul voodisse meigiga ja hommikul ruttu enne meest üles ja vannituppa meiki värskendama.


Vaata oma ninaotsast kaugemale, mitte kõik ei lähe trenni otse kodust ;)Aga siiski võiks enne trenni meigi maha võtta.
Postitusi: 809

Postitatud: 12-03-2013 23:19


Pole käinud, pole näinud. :D
Postitusi: 5220

Postitatud: 12-03-2013 23:25


Enne trenni meiki maha ei viitsi vôtta, kannan nagunii ainult kerget meiki, mingit sôjamaalingut mul näos ei ole.
Postitusi: 2720

Postitatud: 12-03-2013 23:28


Tsiteeritud:
Aga siiski võiks enne trenni meigi maha võtta.


Milleks??? Kui ma kasutan nahasõbraliku mineraalpuudrit ja kerget ripsmetušši siis milleks ma peaks selle maha võtma? Teiseks, kaitseb mineraalpuuder nt sauans nahka kuumuse eest, eriti vajalik sel juhul kui kalduvus kuperoosale. Pealegi tegele trennis ikka enda treenimisega, mitte ära vahi kas ja kuidas teised meigitud on Mul ei ole küll aega oma treeningule keskendunult veel teisi vahtida.
Postitusi: 7653

Postitatud: 12-03-2013 23:39


Tsiteeritud:

Tsiteeritud:
Aga siiski võiks enne trenni meigi maha võtta.


Milleks??? Kui ma kasutan nahasõbraliku mineraalpuudrit ja kerget ripsmetušši siis milleks ma peaks selle maha võtma? Teiseks, kaitseb mineraalpuuder nt sauans nahka kuumuse eest, eriti vajalik sel juhul kui kalduvus kuperoosale. Pealegi tegele trennis ikka enda treenimisega, mitte ära vahi kas ja kuidas teised meigitud on Mul ei ole küll aega oma treeningule keskendunult veel teisi vahtida.Ma polegi väitnud, et ma ise kusagil trennis käin. Ise treenin end kodus. Ma avaldasin lihtsalt oma arvamust. Ja oma arvamusele mul õigus on, vahet pole, kui riivan kellegi hella hinge. Kõik, rohkem ma enam ei viitsi edasi rääkida siin.
Postitusi: 710

Postitatud: 12-03-2013 23:51


Aga äkki selle asemel, et teisi naisi vaadata, teeks trenni. Kui minult küsida peale trenni, et kas tolle naise meiki nägid...siis ma suudan ainult meenutada, kuidas lihased tuld andsid...ei midagi muud.
Postitusi: 4791

Postitatud: 13-03-2013 00:01


Tsiteeritud:

Tsiteeritud:

Tsiteeritud:

Peab ju meestele ka trenni tehes meeldima. Ju siis ilma meigita on parajad peletised, kes ei kannata isegi kriitiat.

Kusjuures meigitud on pigem atraktiivsema välimusega neiud!Meik maha neil atraktiivsetel võtta, siis pole nad enam midagi nii ilusad.


Minu arvates meigikihi paksus küll loomuliku koledusega korrelatsioonis ei ole. Siin on mingid muud argumendid olulisemad nt minapilt või puhtisiklik arusaam ilust.

Mõned mõtted meigist ja trennist. Mõned inimesed veedavad suurema osa oma päevast trennis ning soovivad ka ilusad välja näha - näiteks treenerid. Või siis jõusaalis flirtijad. Samas jällegi trennikülastajad on need, kes kogu treeningu jooksul peavad oma peetpunast nägu peeglist vaatama - mõnele see lihtsalt ei meeldi. Ausalt öeldes isegi panen tihti BB-kreemi kihi peale. Pole minus ebamugavustunnet tekitanud, et higiga maha voolaks.

Pigem on küsitav, miks kantakse trennis suuri ehteid - rõngad võivad jõusaali masinate vahele jääda ja aeroobses trennis on ju lihtsalt väga ebamugav.

Postitusi: 905

Postitatud: 13-03-2013 00:02


Milleks??? Kui ma kasutan nahasõbraliku mineraalpuudrit ja kerget ripsmetušši siis milleks ma peaks selle maha võtma? Teiseks, kaitseb mineraalpuuder nt sauans nahka kuumuse eest, eriti vajalik sel juhul kui kalduvus kuperoosale. Pealegi tegele trennis ikka enda treenimisega, mitte ära vahi kas ja kuidas teised meigitud on Mul ei ole küll aega oma treeningule keskendunult veel teisi vahtida.[/tsiteeri]


Milleks, milleks? Ei peagi, aga mina ja veel mõni vaatame, mis hälvar see meigiga trenni tuli ja irvame pihku
Postitusi: 2720

Postitatud: 13-03-2013 00:04


Tsiteeritud:


Milleks, milleks? Ei peagi, aga mina ja veel mõni vaatame, mis hälvar see meigiga trenni tuli ja irvame pihku


Käid trennis teisi naisi vaatamas? Mina isiklikult käin trenni tegemas, aga eks igal lollil oma lõbu. Minu päevameik on tavaliselt nii tagasihoidlik, et vaevalt keegi kuskilt saali otsast suudab üldse tuvastada, et midagi peal on.
Postitusi: 905

Postitatud: 13-03-2013 00:08


Käid trennis teisi naisi vaatamas? Mina isiklikult käin trenni tegemas, aga eks igal lollil oma lõbu. Minu päevameik on tavaliselt nii tagasihoidlik, et vaevalt keegi kuskilt saali otsast suudab üldse tuvastada, et midagi peal on. [/tsiteeri]

Jep, jõukasse sisse astun, puurin kõik femaled kullipilgul läbi. Cmon, sa soojenduse ajal vahid põrandat?
X