Postitusi: 407

Kas värvida oma juukseid ise kodus või minna juuksurisse?

Postitatud: 04-02-2013 17:26

Vot ei suudagi ära otsustada, viimati lasin juukseid juuksuris värvida 5 kuud tagasi. Tehti triibud ning värviti ära ainult väljakasvanud juureosa, ülejäänud juuksed jäeti puutumata, kuigi soovisin kõiki juukseid lasta värvida, aga see selleks. Vahepeal juukseid värvinud pole, seega on seda väljakasvu juba ikka päris parajalt, ei oska niimoodi cm-tes öelda, aga ikka on näha. Ja ma mõtlesingi nüüd, et kas minna pigem juuksurisse seda tegema või teha kodus? Kuna triipe vist kodus naljalt teha ei saaks/oskaks, siis mõtlesin, et värvida äkki blondeerijaga- see cheko vesinik ning selline valge pulber. Olen tollega isegi varem värvinud, aga ikka juba päris ammu, minu meelest üsna heledaks tegi küll, aga see ikka vist kahjustab ka päris kõvasti- juuksed hakkavad välja langema, muutuvad rabedaks, väljaveninuks jne. Kuid samas vist ei taha ka ükski juuksur naljalt ainult blondeerijaga teha, mulle on eelnevalt tehtud ainult triibud blondoriga ning ülejäänud juuksed siiski värviga värvitud- päris ilus on jäänud, olen erinevate juuksurite juures käinud. Aga muidugi hinnad on ka ikka suht kirved. Aa, vahepeal ma siiski värvisin või õigemini lasin värvida juukseid ühe syossi värviga, üks selline blondeeriv värv oli, aga tulemus siiski päris selline ei jäänud nagu mina oleksin soovinud. Kas te ise käite alati juuksuris värvimas oma juukseid või hoopis vastupidi-et ikka kodus, kuna siis on ju see rahaline kulu ka loogiliselt võttes väiksem? Et jutt käib siiski kogu pea värvimisest, kuna seda väljakasvu juba piisavalt palju ning mõttekam oleks kõik juuksed ikkagi värvitud saada.
Postitusi: 3004

Postitatud: 04-02-2013 17:40


Ma värvin täna ise ja kodus. Kuigi eelistaksin juuksurit. Aga praegu ei saa. Ja triibutada on tõesti etem juuksuris, kui kodus jamama hakata
Postitusi: 2113

Postitatud: 04-02-2013 17:46


Juuksurisse ikka. Ja ilmselt värviski juuksur sul eelmine kord ainult juuri sellepärast, et tahtsid blondeerida ja juukseid terves pikkuses blondeerida on ika väga hull. Seda kindlasti teha ei tohiks.
Postitusi: 4502

Postitatud: 16-12-2014 01:29


kui võimaldab ja rahaliselt võimalus siis ikka juuksur
X