Postitusi: 11

Bad date

Postitatud: 25-09-2012 20:13

Milline on olnud teie kõige jubedam deit? Jubedad, naljakad lood elust enesest ;)

Mul kunagi näiteks oli üks selline juhtum, et käisime kutiga piljardit mängimas (esimene kohtumine) ja peale õhtu lõppu kutt vabandas, et jättis enda rahakoti koju. Et kas ma ei saaks ise ära maksta (piljard, joogid jne). Loomulikult maksin ära, kuid see oli ikka väga veider:D


Ja üks teine juhtum minu sõbranna. Sai esimest korda tüübiga kokku..oli ilus õhtu. Järgmine päev tüüp helistas..kuule, sa mulle 5 euri võlgu ei saa teha? :D:D
Postitusi: 196

Postitatud: 02-10-2012 22:17


Kooli ajal kutsus mind poiss välja sõõma: algus oli kõik ilus..mõnus söök, ilus õhtupoolik, pikk jalutus. Niikaua kuni ta koperdas..ja kukkus . Selle asemel et piinlikus maha suruda hakkas ta mind sõimama.."mina olin süüdi selles..kuna ma panin talle jala taha.meelega"
Jättis mind sinna suu lahti üksi seisma.. läks ta ise solvudes koju.
Postitusi: 7885

Postitatud: 02-10-2012 22:26


ei ole küll eriti deitidel käinud. kukun alati kohe suhtesse kui mulle keegi meeldib. ja mitte meeldivaga ei läheks ju välja.
Postitusi: 8212

Postitatud: 02-10-2012 22:32


Tsiteeritud:

Käisime ühe poisiga nö romantikat tegemas - vaatasime auto kapoti pealt tähti. Kõik oli päris vinksvonks, olime järve ääres, kahekesi ja kuu paistis ka mõnusalt. Kuni ta järsku lasi väga kõrgenoodilise krooksu ja ise veel kommenteeris - vuh, vorstikaste. Sel hetkel ma mõtlesin küll, et WTF kas ta tegi seda päriselt.
Hahahaaa, hea!
Postitusi: 1560

Postitatud: 02-10-2012 22:33


Midagi sellist nagu siin osad lood on pole juhtunud, aga selleest on palju selliseid tüüpe kellega esimest korda on kohtutud kuskil peol purjus peaga ja kui järgmine kord kainena kokku saanud oleme, siis olen mina see kes räägib ja temalt peab sõnu tangidega suust välja kiskuma.
Postitusi: 1085

Postitatud: 03-10-2012 02:50


Pole ka eriti kohtingutel käinud, aga üks piinlik moment ikka on. Käisin ühe kutiga jalutamas ja kui kell lõpuks paljuks läks, siis ta saatis mind koju ja üritas suudelda. Ma olin siis nii noor ja loll alles (never been kissed) , et ehmusin ja pöörasin pea ära kähku. Väga piinlik oli, kui ta mu põske suudles.
Postitusi: 125

Postitatud: 03-10-2012 12:04


Noormees kutsus mind pizzarestorani. Kus tellis omale pizza, sõi ûksinda seda, mia jõin ainult kakaod. Täis mats oli. Mitte mingeid lauakombeid, ametilt oli ta fekalist. Terve kohting rääkis oma tööst ja kui palju teenib. Ise ta haises ka sõnniku järgi. Tahtis mind koju viia, kui ta auto juurde kõndisime, seisis seal politsei ja päästeamet. Olin ehmunud ja ûtlesin, et lähen parem bussiga. Hiljem helistas, et selgitada, ütles, et tal mingi konteiner keemiaga oli hakanud lekkima autost.... Jube... Enam me ei kohtunud.
Postitusi: 1816

Postitatud: 03-10-2012 12:09


Käisin kunagi ühe kutiga kinos & ta oli kutsunud ka oma õe koos kaaslasega kinno ning neil oli oma moonakott kaasas. Õudne, kuidas nad siis hakkasid oma sefiire ja saiakesi seal kinosaalis matsutama. Film oli maailma kõige mõtetum, kestis 3 tundi ja nad ei pidanud paljuks ka lisaks söömisele kommenteerida.
Postitusi: 1449

Postitatud: 03-10-2012 12:10


kunagi nooruses läksin siukse tüübiga kohtuma, kellele pidin autoga järgi minema, tal oli silm sinine ja tagasi ka viima autoga koju:D see jäi mu esimeseks ja viimaseks pimekohtinguks ka
Postitusi: 1556

Postitatud: 03-10-2012 12:23


kunagi sebisin üht tüüpi ja ta lõpuks kutsus mind välja.rääkis veel,et saab mu kuskile ilusasse kohta viia kuna tal oli just palgapäev.Kuna ta üles,et viib mind kuskile viisakasse kohta siis ma panin enda parimad riided selga ja tegin õhtuse meigi(eeldus oli ju,et minnakse restosse).tuli siis mulle järgi endal seljas mingid rääbakad teksad ja mingi suvaline t särk ning nike plätud.Ja teate kuhu ta mind viis-HESSI.Mul jäi karp lahti,ma veel ütlesin,et lähme ikka kuhugi paremasse kohta,et teen kasvõi ise toidu välja.Tema polnud nõus kuna ta väitis,et ei oska nii peenetes kohtades süüa.Sõin oma burksi ära ja kutsusin endale takso.
Postitusi: 7885

Postitatud: 03-10-2012 12:52


nagu ma ütlesin et deidil käimisest ei oska rääkida aga suhetest küll. mul oli selline mees kellega sain netis tuttavaks, kuigi käisime ühes koolis ja teadsin teda nägupidi varem. ja seal ta ajas nii tarka juttu et ma olin nagu puuga pähe saanud. ja kuna ma ise mõtlesin ta nii vingeks ja suureks siis mul läks ikka kaks aastat et aru saada milline lohh ta on. ta oli üle kahekümne ja elanud koos vanaemaga, kes tegi kõik ta eest ära mistõttu ta ei olnud IIALGI nõusid pesnud, süüa teinud jne. tal puudusid igasugused meie jaoks enesestmõistetavad oskused. ma olin nagu teenija tal sest ta oli lihtsalt abitu. vanaema ostis talle ka aluspesu ja korjas ära laua peale kuhjatud näritud nätsud !!!! (WTF) ta ei pesnud ennast eriti tihti, juuksed olid pulkas, hambad kollased ma pidin kogu aeg sundima teda duzi alla ja hambaid pesema. ta kuses alati põrandale wcs küllap keegi ei õpetanud teda noksi õigesti hoidma. ta kulutas minu raha, see oli meie raha tema arvates aga enda raha kulutas üksi :D ma kinkisin talle jõuludeks kalli meestelõhna, ta kinkis mulle avatud paki sukkpükse (kasutatud?) seltskonnas ei rääkinud ta ühtegi sõna vaid jõllitas tuimalt omaette ja seetõttu kõik mu sõbrad vihkasid teda. ta istus ööpäevas 15 tundi arvutis ja ei tahtnud mitte kunagi seksida (jumal tänatud, mõtlen ma nüüd) tal oli teo temperant, üks neist uimastest kujudest. uskumatu et ma temaga käisin :D issand jumal see mälestus ajab mind oksele. ta on internetis väga võluv kusjuures, arukas, huvitav jne. alati istub seal ja ajab naistele keelt kõrva :D palju õnne neile kes teda päris elus tundma tahavad õppida :D
X