Postitusi: 42

Mis naine see on, kes on üleni võlts?

Postitatud: 06-03-2012 21:35

Päris pikka aega on mind hakanud kummitama üks vastuseta küsimus.

Mis naine see on, kes on üleni võlts?

- kuntsripsmed, kunstküüned, kunst nina külge monteeritud, huuled täis süstitud, hambad kiirgavaks valgendatud, kollakas jume solaariumist, tatoveeringud, ..

Kas Te ei arva, et seda on liiga palju? Mingis koguses võib see veel olla normaalne, et ok, naine paneb ripsmepikendused, aga üleni end ära teha.

Minu mehe tuttava uus naine on just selline, üsna nooreke, aga suure koleduse varjamiseks kõik maailma imed ära teinud. Mind paneb imestama lihtsalt. Kuidas inimene tahab nii võlts olla? Või on see moes?
Postitusi: 184

Postitatud: 07-03-2012 10:49


Natukene muuta ennast on Ok, üle pole mõtet tõesti pingutada.
Postitusi: 4227

Postitatud: 07-03-2012 10:51


Ongi võlts naine, mis muud. Mingilmääral on tõesti hea ja enese eest tuleb ikka hoolitseda, kuid nagu kõigega siin elus, siis ka sellega tuleb piiri pidada. Minumeelest see vanusepiir, kus enese '' ilustamisega '' liiale minnakse, liigub ka aina varasemaks ja sellest on kahju.
Postitusi: 2990

Postitatud: 07-03-2012 11:00


No parem olla võlts kui lihtsalt kole. Kui inimesel ongi nõrgad küüned, mis ei kasva kunagi pikaks siis MIKS MITTE panna kunstküüned või sama ripsmetega. Tatoveeringud küll ei tee inimest võltsiks, see on pigem eluviis või inimese tahe ennast väljendada. Olgu süstitud huuled on küll enamikel juhtudel inetud. Aga muud iluopid, kui inimesel ongi väga kõver nina (mis võib segada ka hingamist jne) siis on täiesti normaalne, et inimene laseb selle sirgeks opereerida. Ma ei saa aru mis siin buduaaris lahti läinud on, et kõikidel need nii öelda võltsid naised nii ette jäävad, kui te ise nii ilusad ilma ühegi lisata olete, siis on ju kõik hästi, miks teile teised ette jäävad? Ja enne kui kõik siin kisama hakkavad, et jälle üks võlts tibi kaitseb siin teisi võltse, siis jah mul on geelküüned kuid need on lühemad kui mitmetel omad küüned, põhjuseks ongi see, et mu omad küüned on sama õhukesed kui paber ja murduvad väga valusalt ära. Ei näe ka, et need küüned mind kuidagi võltsiks teevad.
Postitusi: 42

Postitatud: 07-03-2012 11:14


Tuleb meelde naljakas õlle reklaam ..

Mees tuleb naisega tuppa, nahistavad ja emblevad magamistoa poole, kuni naise kuntripsmed maha kukuvad. Nahistasid edasi, kuni parukas peas liikus. Siis murdusid kunstküüned. SIIS kui tissivestist mingi täide välja vupsas kadus mehel isu. Läks külmiku juurde ja võttis õlle.

Alla tuli kiri: Täpselt nii hea kui välja paistab.
Postitusi: 4626

Postitatud: 07-03-2012 11:25


Sellest on siin buduaaris juba arutatud küll.
Aga minule ei meeldi samuti sellised naised.
Natukene on normaalne, aga kui ikka tõesti kõik inimese küljes on `fake`, siis pole tegemist enam normaalsusega.
Võin tuua näiteks ühe oma sõbranna. Ta on juba meeletult pruun, aga ikka ütleb, et "Issand ma olen ikka veel nii valge, pean homme jälle solaariumisse tulema" ! See pole enam normaalne, see on haigus. Ja mina talle kahjuks mõistust pähe pole suutnud panna.
Samamoodi, "Mul juuksed ikka nii katkised", aga ikka paneb pikendusi üha uuesti ja uuesti! Hullumeelne.
Mina olen igati mitte `fake` - solaariumit ei külasta, juuksed, küüned omad, muid pikendusi mul samuti pole :D Ja olen rahul :)
G.P
Postitusi: 296

Postitatud: 07-03-2012 11:38


Vot mind küll sellised asjad ei häiri, ise olen kunstküüned ja ripsmed järele proovinud ja nüüdseks loobunud, ebamugav ja ei näe erilist vajadust ka, samas teiste puhul mind küll ei häiri, las igaüks teeb mis tahab endaga, põhiline, et oleks puhas ja hoolitsetud, et ei haiseks ja lolli juttu suust välja ei ajaks. Samas teemalgataja enda jutust jääb küll mulje, et mingi kompleksihunnik üritab ennast siin oma enesekindluse jutu taha peita ja oma negatiivsust välja elada, oleks sa tõesti nii enesekindel ja rahulolev, sind ei häiriks teiste inimeste väljanägemine, usu mind!
Postitusi: 4118

Postitatud: 07-03-2012 11:45


Liiga palju pole nüüd tõesti ilus.Aga kes olen mina,et kedagi kritiseerida siinkohal.Kui neile nii meeldib siis aga palun,peamine on see,et inimene ise on õnnelik ja iseendaga rahul.
Postitusi: 42

Postitatud: 07-03-2012 11:52


Ma ei võitle siin kunstasjade vastu, vaid pigem olen üllatunud, et inimene end üleni kuhjab ja ära kaotab oma tõelise identiteedi. Ma ei ole see naine, kes vibutaks näppu, et juuksed ja küüned on tuunitud, siis on maailma lõpp või et kunstlik on üdini rõve ja naine, kes on naturaalselt ilus on alati vastupandamatu.

Ei ole nii.

See on ka kerge sisemine konflikt, kui inimene ei suuda ära tabada mõõdukuse piiri.
Postitusi: 29489

Postitatud: 07-03-2012 12:10


Hahahaaa. Ma hakkan just endale uuesti geelküüsi paigaldama, kuna enda omad näevad nii rõvedad välja
Postitusi: 3939

Postitatud: 07-03-2012 13:10


see naine on võlts.
ilmselgelt polnud endaga rahul siis ja tahab oma olemist paremaks teha ning kui tunneb ennast nõnda paremeni siis tehku, pole meie asi siin hukka mõista. :)
X