Postitusi: 14

Kes kasutab Amway kosmeetikat?!

Postitatud: 02-11-2011 14:17

Tere, kes teist kasutab või on kasutanud Amway kosmeetikat?
Postitusi: 3692

Postitatud: 07-11-2011 19:59


[tsiteeri][tsiteeri]

Tsiteeritud:

Tsiteeritud:

Tsiteeritud:

Amway on minu jaoks põhimõtteliselt No way!


Sama siin. Lisaks on see Eestis ebaseaduslik Mitte ühelgi pakendil pole eesti keeles tootekirjeldusi peal ise müüvad veel toidulisandeid ka. Absurdne.


Kui ei tea, ära sõna võta.
Lähiajal on Amway täielikult liidetud. Juba on tooted registreeritud ja KÕIGIL toodetel on eestikeelsed kasutusjuhendid peal. Varem jah oli nii, et käis läbi Poola. Nüüd on kõik täiesti seaduslik :)


vale jutt.. pakendil endal ei ole küll eestikeelset infot. ema just alles ostis tuttava kaudu mingi vahendi. kasutusjuhendi sai lisaks kaasa trükitud paberil. ennast need tooted ei huvita[/tsiteeri]

Minna tellin ka sealt ja kõigil on eestikeelsed sildid peake kleebitud. Juba suvest alates olen tellinud:)[/tsiteeri]


Võibolla olid tuttaval nö ladu, kus seisid veel vanad tooted, millel ei ole tõesti. Mina olen saanud ainult eesti keelsete siltidega
Postitusi: 3692

Postitatud: 07-11-2011 20:01


[tsiteeri]aa ja ma copyein selle jutu ka, mis seal uurimistöös oli selle süsteemi kohta, see slegitab seda systeemi lahti:

Suurbritannias toimunud kohtuasja käigus selgus, et 39000 agendist, kes Amway heaks töötavad, ei saa 27000 mitte mingisugust sissetulekut ning 7492 teenisid keskmiselt vaid 250 krooni aastas. Need on arvud, mis peaksid Amway heaks Eestis tööle minevad inimesed mõtlema panema [26].
Samas foorumis on lahti seletatud Amway toodete müügilt teenimise skeem. Enne kui Amway lubab müüjale raha maksma hakata, tuleb jõuda 21% allahindluseni. Selleks tuleb koguda punkte. Punkti väärtus on 1,3 eurot. Kroonideks ümardatult tuleb kaupu osta selleks nii: 3% allahindlust 4000 kr. 6% – 12000 kr. 9% – 24000 kr. 12% – 48000 kr. 15% – 81000 kr. 18% – 142000 kr. 21% – 200000 kr. Lisandub saatekulu. Arvesse lähevad kõik müüja ja tema poolt värvatute ostud. Järgmisele tasemele jõudmiseks lähevad arvesse ainult ühel kuul sooritatud ostud. Näiteks kui müüja on 12% peal, siis selleks, et jõuda 15% peale peab ta ostma enda värvatutega kokku ühe kuu jooksul kaupu üle 81000 kr. Kui ostab 79000 kr eest, siis järgmisse kuusse seda edasi ei kanta ja tuleb jälle otsast alustada (12% allahindlus jääb alles). Kui müüja on oma jüngritega ostnud ühe kuuga üle 200000 kr kaupu, on ta jõudnud 21% allahindluseni. Aga ka 21% juures tunduvad need kaubad tunduvalt kallimad kui analoogilised kõige kallimates poodides. Mõned kaubad kuni kolm-neli korda. Nüüd lubatakse raha anda, kui müüja ehitab ülesse uue jüngrite kollektiivi. Samade nõutavate kuu ostu summade ja protsentidega. Allahindluse protsent makstakse välja rahas. 21% saavutamiseks peaks müüjal olema üle 100 jüngri, nii Amway värbajad soovitavad. Loengul räägitakse, et tuleb leida üks liituja kuus, kes leiab omakorda ühe liituja kuus jne. Kui selles tempos jätkata, siis vähem kui kolme aastaga peaks kogu maakera elanikkond olema liitunud Amwayga ja kõik muu kaubandus peaks olema lõppenud.
[/tsiteeri]


Hehee Järjekordne inimene, kes ei ole asjadest õigesti aru saanud :P Et sellest süsteemist aru saada, läheb ikka rohkem kui paar tundi. :)
Aga ega kõigil ei olegi ärilist vaistu antud ja need, kes on proovinud ja kohe ei ole raha sisse voolama hakanud - need ütlevad, et petu värk.
Ega ei ole. Ei ole olemas lihtsat rahateenimisviisi. Tööd peab tegema. Samuti ka selle äriplaani juures :)
Postitusi: 921

Postitatud: 07-11-2011 20:06


Mulle meeldis hambapasta , kestis pool aastat,polnud mingit rõvedat maitset ega midagi ! Lugesin siin,et need on kõrge riskitasemega ja,et poes müüdav Colgate on parem kui see hambapasta !?!?! Miks siis Colgatest ka juttu on nii palju,et valgendab ja puha,aga tegelikult rikub hambaid nii,mis hirmus!?!?!?
Et eks see asi ole ikka paljude asjadega nii,et mis sobib ühele,teisele ei sobi kohe mitte !!
Postitusi: 3692

Postitatud: 07-11-2011 20:08


Tsiteeritud:

jah ja mina valin ikkagi selle ala mis mulle meeldib ja kavatsen seda õppida ja sellega tegeleda. Ma lihtsalt rääkisin enda kogemusest ja meile öeldi ka et kuskil 2-5 aastat läheb aga see tähendab seda et ma pean sellega samamoodi tegelema nagu oma töögagi ja nii aga kui ma ei taha nende tooteid isegi tarbida siis mis siis saab :D ja noh kuna ma käin praegu koolis ja siis veel trennis ja igal pool siis mul ei olekski aega sellega koguaeg tegeleda ja tõesti rikkaks saab alles siis kui ise sinna ärisse meeleetult investeerid oma aega ja raha. aga see on lihtssalt minu kogemus ja palun ärge hakake mind nüüd maha tegema.Ei muidugi mitte. Kõik inimesed ju ei saakski sellega tegeleda, kes siis teised tööd ära teeb :D

Kui kindel plaan ja tahtmine oma elu midagi teha siis supper. Minul on praegu loominguline kriis ja leidsin selles omale hea lahenduse. Aja ja finantsvabadus - mulle see meeldib :)
Postitusi: 2973

Postitatud: 07-11-2011 20:23


Tsiteeritud:

Tsiteeritud:

Tsiteeritud:

Amway on minu jaoks põhimõtteliselt No way!


Sama siin. Lisaks on see Eestis ebaseaduslik Mitte ühelgi pakendil pole eesti keeles tootekirjeldusi peal ise müüvad veel toidulisandeid ka. Absurdne.


Mis ime infot sinul on:O kust otsast on see ebaseaduslik, no aga jah arusaadav kui pole asjaga kursis siis ajatakse igasugust jama ! Kulla inimene, ole hea ja vaata Eesti äriregistrit ja seal on see täiesti olemas ja nii seaduslik kui veel olla saab:)


Pane otsingusse Äriregistris Amway, ühtegi vastet ei tule sellenimelise firmaga.
Alustaks äkki sellest, et tegemist on firmaga mis tegeleb püramiidiskeemiga(mis on nagunii Eestis ebaseaduslik) Ma ei võta sõna asjade kohta millest ma ei tea, palun väga loe terviseks :
http://www.e24.ee/433458/amway-toodete-kaest-katte-muuk-on-olnud-ebaseaduslik/
http://www.ohtuleht.ee/426335
http://www.skeptik.ee/index.php/2007/07/21/amwayquixtar-on-illegaalne-puramiidskeem-mitte-jaemuugifirma/
http://www.tarbijakaitse.ee/modules.php?op=modload&name=News&file=article&sid=7891

Aga jah... see on juba ammu teada, et inimestega kes ennast sinna mässinud on pole mõtet sel teemal vaielda.
Postitusi: 634

Postitatud: 07-11-2011 20:42


Ma üldse ei kahtle selles, et negatiivsete kogemustega inimesi on kutsunud liituma pealtükkivad, ääri-veeri häma ajavad ja maad ning taeva kokku lubanud ning kiiret ja lihtsat rikastumisviisi lubavad inimesed, kelle eesmärk ei ole inimesele selgeks teha äri õige põhimõte vaid saada kiiresti kiiresti inimene enda alla liituma. Igauguseid inimesi on, ühed talitavad selles äris õigesti, teised aga jälle valesti ja sellest ka erinevad kogemused ning emotisoonid. Igatahes minu kutsujaks olid inimesed, kes teavad täpselt mida nad teevad ja kuidas selles edukaks saada, ei olnud mingit juttu kiirest rikastumisest, toonitatakse pidevalt, et kui tahad tulemusi siis pead selle jaoks tegema tööd, ka üritustel, kuhu ehk enamus inimesi ei ole jõudnud, esinevad inimesed kes on selle äri ära teinud ja nemad veelkord räägivad üle, et see pole lihtne viis, aga kui sa teed selle jaoks tööd siis tulemused tulevad ja lihtsam on see tõepoolest kui teha pensjonieani lihttööd kui olla peale mõningast aastat pingutamist finantsiliselt sõltumatu. Ja see jutt, et asju peab endale kuhjama kokku koju siis on see vale puha , ei pea. Mul pole kodus ühtegi üleliigset asja mis niisama seisab, sest tellib sealt ju enda tiimist palju inimesi ja lõpuks tuleb see summa ikka kokku.
Toodetel on eesti keelsed sildid peal suvest kindlasti!!
On kaks amwayd, on amway, millel on juures koolitusprogramm mille sammude täitmisel on tulemus karanteeritud ja seda muidugi juhul kui sa midagi teeeed!!pean ikka veelkord toonitama:D ja on teine amway, millega toodetega "ärihaid" luusivad mööda külasid ringi ja üritavad neid müüa ning rasket raha teenida(lisan siis veel selgituseks juurde, et müümine ei ole siin ka samuti vajalik). Ühesõnaga ei heida muidugi kedagi hukka, aga inimesed kes sellega tegelevad on ka erinevad ja annavad edasi erinevat infot.
Postitusi: 634

Postitatud: 07-11-2011 20:46


tegu ei ole püramiidskeemiga, püramiidskeemis ei ole võimalik alla pool asuval inimesel rohkem üleval pool asuvast teenida, Aga amways on see võimalik, ei loe kus kohal sa seal asud , kas üleval keskel või all jne jne. Tean neid fakte elust enesest, tean ja tunnen neid inimesi.
Postitusi: 847

Postitatud: 07-11-2011 21:23


süsteem süsteemiks. paljud tooted on väga head..samas olen ka pettunud oades toodetes. aga ripsmekas oli väga hea. ema kasutab mul siiani vaid amway oma.
Postitusi: 14

Postitatud: 09-11-2011 17:45


up
Postitusi: 19128

Postitatud: 09-11-2011 18:11


ei;)
X