Postitusi: 1113

7 levinumat naise stereotüüpi

Postitatud: 29-10-2011 16:38

Armsad buduaarikad, kas tunnete nende kirjelduste hulgast ennast ära?
Jääkuninganna

Jääkuningannaks peetakse naist, kes ei näita kunagi mingeid emotsioone välja, on tööl professionaalne ja vestlustes väljapeetud. Keegi ei näe teda kunagi nutmas ja kui ta on kellegi peale vihane, siis väljendub see pigem hoolikalt valitud teravas solvangus kui emotsionaalses vihapurskes. Jääkuninganna ei küsi kunagi, kuidas su lastel läheb ja armsate kiisude-kutsude pildid jätavad teda külmaks.

Emotsionaalne piripill

Jääkuninganna vastandiks on ülimalt emotsionaalne naisterahvas, kes nutab õnnest, kurbusest, vihast ja isegi üllatusest. Ta nunnutab kõiki lapsi ja loomi, kes ta teele sattuvad ja kui miski teda häirima peaks, siis räägib ta sellest kõva häälega kõigile, kes kuulata viitsivad. Emotsionaalne naine võtab hinge iga sõna, mis talle öeldakse ja kipub tihti üle mõtlema ja asjatult muretsema. Ta on hea sõbranna, sest oskab teiste muredele kaasa elada, kuid samas on tema emotsioonid vahel liiga ülevoolavad ja väsitavad.

Üksik ulguv hunt

Naine, kellel ei ole partnerit ja kes mõtleb sellele igal sammul on üpris väsitav kaaslane. Kõik jutud viivad alati selleni, et tema kõrval ei ole kedagi ja kõige raskem on tema sõbrannadel, kes on juhtumisi juba armastuse leidnud. Nad ei saa kunagi oma rõõmu üksiku vallalisega jagada, sest ta hakkab siis kas nutma, pöörab teema mujale või käratab: “Miks sul on vaja seda mulle nina alla hõõruda?” Üksikud ja selle tõttu masendusse langenud naised sobivad kõige paremini sõbrannadeks teistele üksikutele naistele, et koos romantilisi komöödiaid kirjuta ja liitrist jäätisepakki jagada.

Vaba ja vallatu

Ta on vaba ja vallaline, kes ei kavatsegi end niipea mõne meesterahvaga siduda. Ta armastab end üles lüüa, pidutseda, flirtida ja elu nautida ning ütleb kõigile, et temast ei saa kunagi kodukana. Vaba ja vallatu sõbrannaga on väga lahe koos pidudel käia, kuid hoidu selle eest, kui sa temaga klubisse minna ei viitsi ja selle asemel mehega kvaliteetaega veeta tahad. Siis ütleb ta nipsakal toonil, et sa oled ikka üks igav abieluinimene küll (isegi kui sa abielus pole), kes ei oska elust rõõmu tunda.

Emmeke

Emmeke on naine, kelle maailm pöörleb alates rasedaks jäämise hetkest vaid oma “pisikese printsessikese” või “nunnu printsikese” ümber. Ta mõtleb ja räägib vaid oma lapsest ja isegi kui sa hakkad temaga seksist rääkima jõuab teema ikka tema tibupojakeseni välja. Emmekese silmaring kitseneb iga päevaga ja tuttavate reisipildid on tema jaoks mõttetumad kui pildid tema pisikesest iga nurga all putru söömas. Ühel hetkel hakkab emmeke ainult teiste emmekestega suhtlema ja sina ei pea enam kannatama. Kui sa ise ka lapse saad, küll te siis jälle suhtlema hakkate.

Mehine naine

Mehine naine on naine, kes ei tunnista kontsi, meiki, seelikuid ja juuksurit. Ta krimpsutab nina kõigi kaunite ja hoolitsetud naiste peale, öeldes, et nad on endale klounimaski ette joonistanud, on kontsadega nagu kõverad kured ja näevad üleüldse odavad välja. Mehisest naisest ei ole sulle klubi- või šopingukaaslast. Küll aga võib ta olla väga tark ja laia silmaringiga, sest veedab suurema osa oma ajast ennast arendades ja reisides, pidades vaimseid väärtusi alati kõige olulisemaks. Küll aga võib tal olla probleeme suhte hoidmisega, sest mees lihtsalt ei tea, kuidas temaga käituda.

Tibi

Me kõik teame vähemalt üht tibi. Tal on rohkem kingi, riideid ja ehteid kui sinul ja su suguvõsal kokku, kuid ometi kohtad teda alati riidekaupluses. Tibi armastab meiki ja katsetab kõike, mida ilumaailmal naistele pakkuda on, olgu selleks siis mis tahes. Tibi kipub aga olema liialt pealiskaudne ja kriitiline, tal on nulltolerants ülekaalulisuse ja kitkumata kulmude vastu ning tema number üks tingimus meestele on vihased lihased.


Teema allikaks on naistekas.delfi.ee.
Postitusi: 4962

Postitatud: 29-10-2011 18:12


Segu neist kõigist.
Fly
Postitusi: 404

Postitatud: 29-10-2011 18:20


Ma ütleks ka, et pigem olen segavereline.
Postitusi: 97

Postitatud: 29-10-2011 18:21


Maka pigem segu
Postitusi: 167

Postitatud: 29-10-2011 18:36


See emmekese tüüp on päris paljude puhul üsna täpne kirjeldus
Postitusi: 2180

Postitatud: 29-10-2011 18:37


Pigem jääkuninganna..
Postitusi: 338

Postitatud: 29-10-2011 18:47


Tsiteeritud:

See emmekese tüüp on päris paljude puhul üsna täpne kirjeldus

+1
Postitusi: 29489

Postitatud: 29-10-2011 18:51


Mitte ükski ei vasta. Minus on kindlasti midagi igast ühest neist.
Postitusi: 6307

Postitatud: 29-10-2011 18:53
Emotsionaalne piripill
Vaba ja vallatu


Postitusi: 1284

Postitatud: 29-10-2011 18:53


imelik,mitte ükski neist ei sobi mulle,kuigi leidsin igast tüübist vähemalt 1 lause mis sobiks.Segavereline olen vist:D
Postitusi: 851

Postitatud: 29-10-2011 18:55


Selliste valikute juures olen ma kõige rohkem jääkuninganna moodi.
X