Postitusi: 3228

Mehe eksi ebameeldiv külaskäik.

Postitatud: 01-10-2011 17:01

Ma lihtsalt pean seda jubedat kogemust, mis minuga täna juhtus, teiega jagama. Enne aga seletan teile natuke mehe eelmist elu kokkuvõtlikult. Mu mehel oli tibi, kellega nad 4 aastat koos elasid. Mingi aeg aga tibi lasi mehe juurest jalga, koos mehe ostetud autoga. Siis sain aga mina mehega tuttavaks. Elu ilus-tore, kuni tänaseni. Kuna mul on mees praegu Rootsis tööl, siis paraku pean üksi korteris olema. Pesin just nõusid, kui käis uksekell. Loomulikult ei taibanud ma kohe uksesilmast vaadata, kes on ja kuna ma pole tibi iial näinud ka, poleks ma teda ära tundnud. Ust avades trampisid mulle kolm inimest uksest sisse. 2 tüüpi ja too tibi (mehe eks siis). Tibi küsis, kas mees on kodus ja ma vastasin, et ei ole. Siis viskas tibi mulle mingid tsekid nina alla aˇla tema on teleka vms ostnud. Ma ei suutnud sellese süveneda, sest šokk oli nii suur. Sel ajal hakati juba asju autosse tassima, telekas ja laua arvuti. See peale helistasin mehele, et näe su eks on siin ja tassib asju minema. Mees läks närvi ja ütles, et ma kohe ta isale või õele helistaksin, mida ma ka tegin. Õnneks elavad nad siin samas ligidal ja olid pm kohe siin. Mehe õemees parkis veel bussi nende auto taha, et nad minema ei saaks sõita. Siis nad seletasid seal väljas midagi, ma ise olin toas ja nutsin hüsteeriliselt. Lõpuks saadi siis asjad nii kaugele, et kõik asjad tassiti mulle tuppa tagasi. Kus juures, tibi oli veel peale passimas käinud, kas mul mees on kodus või mitte, ju ta siis saigi aru, et meest ei ole. Kogu see tänanne "kogemus" oli lihtsalt šokk. Ma ei soovita seda oma vaenlastele ka mitte. Ja uskumatu, kus on mõnel jultumus.
Postitusi: 3505

Postitatud: 01-10-2011 20:12


Tsiteeritud:

Tsiteeritud:

Kuupäevadest ei ole minul aimugi, kuna need on ostetud enne minuga tutvumist. Ja see pliit, millest tibi rääkis, ongi tegelt tibi käes ja selle pliidi eest tuli mehele kiri koju, et ta on selle eest võlgu, kuigi tibi pidi ise edasi maksma ja seda ei ole ta teinud. Pliit, millest tibi rääkis ja mis on meil kodus, on kaks täiesti erinevat. Meie pliit on tegelt mehe vanematel saadud, ka selle juures olin ise. Telekas ja arvuti on ka raudelt mehe omad, kuna olin ka nende ostu juures ja nende kohta ei olnud tibil mingit tsekki. Ainuke, mille see eit sai, oli soola lamp, millest ei ole mul isegi kahju.


Nii, sa räägid endale vastu. Nimelt sa ei tea telekast midagi,aga siiski võtsite omale. Pliidist polnud tibil naq enne juttugi, et tahab seda.
Kõige parem pane mees ja tibi kokku, las siis räägivad oma nö vara selgeks, nii küll nõme.
Telekas on mehe oma, kuna see ostetud on, mina ei tea. Ja mees on proovinud tibiga rääkida aga tibi ei suhtle üldse. [/tsiteeri]

Just ülevalpool kirjutasid, et olid teleka ja arvuti ostmisel juures. Nüüd ütled, et telekas on mehe oma, kuna see ostetud on, mina ei tea
Postitusi: 2328

Postitatud: 01-10-2011 20:21


Täiesti haige,marsib võõrasse koju lihtsalt sisse ja hakkab asju minema viima...ma vist poleks suutnud talitseda ennast ja oleksin selle naise karvupidi ukse taha visanud.Kuidas ta küll julgeb,ma soovitaksin tal oma vaimset tervist kontrollida.
Postitusi: 4626

Postitatud: 01-10-2011 20:26


Õudne, ma ei oska sellist jama kommenteerida kohe. Ilmselt tibile ei mahu pähe, et eksil uus naine vms :D
Päris nõme kogemus tõesti. Mis su mees sellepeale ütles, kui talle teatasid?
Postitusi: 31784

Postitatud: 01-10-2011 20:28


Nüüd tead, et uksi enam võõrastele ära ava
Postitusi: 2372

Postitatud: 01-10-2011 21:05


Tsiteeritud:

Järelikult varaliselt on su mehel ja tolle naisel mingi asjad lahendamata ning jäetud nii soiku, kes teab kellel siiski õigus on. Vb tolle naise asjad ongi need, niiet miks mõista hukka. Sest olen ise sama asja läbi teinud, kus olid enda eksmehega kokkulepped, aga mingi vufva hakkas asju ajama,et pole nii olnud jne, tee siis selgeks, et ikka asjad olid teistmoodi ning pmts jäeti mind asjadest ilma, kuna pandi salaja selja taga pihta ning müüdi maha. Vot tak.
Ma küsiks mehe käest, miks tolle mimm järgi tuli asjadele koos tšekiga, kui asjad peaksid olema tema omad,aga tšekk ss mimmi käes? veider eks... sellest järeldan ma küll,et mimmi asjad, vaid liht su mees miskit jura kokkukeeranud ning asju ei anna pmts tagasi...


Isegi kui on mingid asjad lahendamata siis see ei anna tibile õigust sisse marssida mingite meestega ja hakata asja ära viima.
Tõesti vedas, et sugulased tulid kohale.
Postitusi: 379

Postitatud: 01-10-2011 21:08


eriline eit ikka küll,kui peaks veel tulema siis peaksid küll politsei kutsuma
Postitusi: 2363

Postitatud: 01-10-2011 21:16


irw:D
Postitusi: 10837

Postitatud: 01-10-2011 21:20


Vedas, et mehe sugulased lähedal elasid! ;)
Postitusi: 1211

Postitatud: 01-10-2011 21:20


tropp eit! :S
Postitusi: 9480

Postitatud: 01-10-2011 21:21


Uskumatu lausa lugeda millsed EIDED võivad ikka maamunal elada! Elagu ise ja lasku teistel ka elada. MÕRD selline!
X