Postitusi: 451

Fotograafi juurde pildistama

Postitatud: 26-06-2011 18:35

Mõtlesime elukaaslasega, et läheme fotograafi juurde ning laseme teha meist armsaid pilte (mitte akt) Kas keegi oskab soovitada mõnda head fotograafi Tallinnast? Kellegil on äkki kogemusi kas peaks valima pigem stuudiosessiooni või tulevad paremad pildid looduses(näiteks kuskil mere ääres)? Ma kardan, et äkki looduses ei jää need pildid nii head, sest on segavad faktorid (tuul, päike paistab).
Postitusi: 2597

Postitatud: 26-06-2011 19:11


Mulle meeldivad vabas looduses tehtud fotod palju rohkem kui stuudiofotod. Ja väljas pildistades kasutatakse ka välklampe ja värke ja pildistama ei pea minema ju lauspäikesega keset päeva.. Kõige parem on fotograafi kodulehele minna ning tema eelnevaid fotosessioone vaadata.

http://www.olev.ee/fotoblogi/fotostuudio/fotograaf/eesti_fotograafid_facebookis.html
Postitusi: 1

Postitatud: 26-06-2011 19:12

Fotograafi juurde pildistama


Hei,

Kui vaadata hinda ja kvaliteeti, siis on super suhe sellisel tegelasel nagu Janek Alliksaar. ( www.janekalliksaar.ee) Jäime väga rahule kuna kõik pildid olid ka normaalselt töödeldud (mitte nii, et keegi võõras oleks piltidelt vastu vaadanud:)
NB! Tuule pärast ära muretse, teeb pildid veel kenamaks ja valguse pärast ka ära põe, fotograaf oskas selleiseid paiku ja kohti leida, et tulemus jääb kena...

Postitusi: 451

Postitatud: 27-06-2011 16:06


Ma tänan, eks ma pean veidikene siis veel uurima asja. Aga sain julgust juurde seoses õues pildistamisega :)
X