Postitusi: 1427

See on vingumise teema.

Postitatud: 14-05-2011 09:27

Ehk siis teema, kus kõik saame vinguda, sest jumal teab, et väike vingumine alandab stressi. Aga enne, reegel! Ma ei taha, et siin teemas tuleksid sellised kolmesõnalised vastused a la "tahaks olla kõhnem". Soosin ka arutluse teket, nõuannete jagamist, üksteise õlal nutmist. Palun, võtke natuke aega, et kirjeldada oma iluveaga seotud probleeme, olgu selleks riiete leidmine või kasvõi sisemine ängistus. Lubage, ma teen otsa lahti:

Mina ei kannata oma pikkust, eriti kombineerituna oma kehaehitusega (lühikesed, musklis jalad, pikk ja sale torso). Kõik minu suuruses T-särgid jäävad mulle lühikeseks ja rind ei mahu tihti pluusidesse. Osta aga M-suurus ja pluus kotitab ümber.
Püksid minu jalas head välja ei näe, kui ma just kontsi ei kanna (ja seda teen ma väga tihti. Ulatun poodides ülemisele riiulile paremini, teate.) Tihti pean ka püksid laskma lühemaks õmmelda. Ainult üks kord olen leidnud püksid, mis istuvad nii vöökohast, tagumikust, reitest JA on sobivad ka mu jalgade pikkusele,mis on super, sest nii nagu rinda, on mul ka tagumikku, mis teeb taaskord sobiva pikkuse ja laiusega pükste leidmise raskeks. Seepärast trampisin terve talv ringi seelikute ja kontsasaabastega.
Kasv üksinda tekitab ka muid probleeme: dokument peab mul alati igal pool kaasas olema, inimesed kipuvad mind mu pisikese kasvu ja kaalu tõttu sülle haarama siis, kui tuju tuleb, ja kõige hullem - ma võin vihastuda nii, et maa rebeneb, kuid kuulajatelt tuleb reaktsioon: issssand sa oled nii nunnu kui sa vihane oled. Nagu pahane päkapikk! Aitäh, kallikesed, käige ise ka kuradile.

Kallid daamid, mis vaevab teie südameid ja kehasid? Kuidas oma iluvigadega toime tulete? Ja mul on väga hea meel, kui sa oled täiuslik, aga see teema siin ei ole selle kuulutamiseks. See teema on virisemiseks.
Postitusi: 1427

Postitatud: 14-05-2011 18:33


Tsiteeritud:

Ma olen vihane, sest inimesed, keda mina ei tunne teavad mind rohkem kui mina ise. Mis veel hullem, nad mõtlevad välja kas igavusest või oma elu puudumisest igasugu põnevaid jutte, kahjuks oleksid need kõmukad täna mu suhtele lõpu teinud, niiet ma olen ikkka vääga vihane ja tahaks kuskil minema tõmmata..tartust ja üleüldse eestist on sellepärast kopp ees, et see nii väike on..pole enam armas ka.
Ära sa räägi. Mina, kui inimene, kes armastab pigem kodus istuda ja kes ei suitseta, noh, minu kaela on aetud noorte sõbrannade poolt igasugu asju, nagu nt mina olen süüdi ühe sõbranna alkoholismis ja see vesipiip, mis mu sõbrannale kuulub ja mille ta ema avastas, on endiselt "SG oma". No tore on. Ja peale seda õnnetud vanemad levitavad kuulujutte, et SG on lits ja sõltlane, kui SG tegelikult päevad otsa kodus istub ja tublilt eksamiteks õpib, pikaaajalises suhtes on, ega EI SUITSETA.
Taevas halasta, Tartu on tõeline konnatiik.
Postitusi: 6307

Postitatud: 14-05-2011 18:36


Okei, Gustav, siis tean, mida Sa tunned (fafa klišee). Loodan, et saad enda ime või surmalähedase kogemuse (pigem esimest ikka) :) See mõjub küll.
Postitusi: 6307

Postitatud: 14-05-2011 18:38


Mina pole kunagi aru saanud, kuidas te Tartus elate. Mulle on pealinngi kitsas, turistid toovad vaheldust ainult. Liigun niikuinii öösiti.
Postitusi: 1427

Postitatud: 14-05-2011 18:39


Tartu on kreisi jah. Mõnus linn, sündinud ka siin, aga seatempe teha ei saa, muidu Selveris järgmine päev kõnnib mingi kärss vastu ja ütleb, et kuule, sina oled ju see tsikk kes....

Ja kus on mu soolatüükakreem?
Postitusi: 6307

Postitatud: 14-05-2011 18:41


Soovitan Duofilmi.
Postitusi: 1427

Postitatud: 14-05-2011 18:45


Seda ma kasutangi. Aga purk on kadunud.
Üldse, kuidas see mõjub? Mul käel on noor, äsja tekkinud pisike tüügas. Ma saan aru, et see koorib järjest nahakihte maha, aga kas tõesti tuleb kuni tüüka põhjani välja söövitada?
Postitusi: 6307

Postitatud: 14-05-2011 18:48


Tuleb tuleb. Endal oli aastaid () u 0,5cm jurakas keskmisel sõrmel, läks um 3-4 päevaga. Pisikesed täpikesed kaovad aga suhteliselt kohe.
Postitusi: 1427

Postitatud: 14-05-2011 18:49


Super. Mul on just paremal käel. Ilmselt tekkis seetõttu, et see pind, kuhu tekkis, toetub pideval joonistamisel vastu lauda jms, nn 'pressure point'. Külmetamas olen käinud paari aasta eest ühte teist ja kurat, nii valus oli, et ma parem keevitan duofilmiga nüüd.
Postitusi: 6307

Postitatud: 14-05-2011 18:51


Ma olen kääridega surkinud ja püüdnud otsast lõigata.
Postitusi: 1427

Postitatud: 14-05-2011 18:54


Ma lasin äädikaga ja nõeltega. Esimese laksuga jätsin äädikavati ümber sõrme terveks ööks, olin loll. Järgmine pöevkoorus ülejäänud sõrmelt nahk maha. Sollatüügas jäi aga alles. :D
X