Postitusi: 1492

Väljasõidud, sõbrad, armukesed

Postitatud: 04-05-2011 15:35

Tere taas!

Viimasel ajal meeldib mulle siia oma elu põnevatest seikadest kirjutada:) Aga taaskord väike teema püstitus ja avatud arutelu.

Nädalavahetusel tegime sõprade ja nende kaaslastega väikese sõidu Tallinna lähiümbrusesse. Meid oli kolm paari, kui nii saab öelda: mu mees ja mina, tema sõber koos oma naisega ja teine sõber, kes oma naise asemel oli kaasa võtnud ühe, meie jaoks, täiesti võõra tüdruku. Alguses mõtlesime, et sõbranna aga nende kehakeele järgi otsustades oli tegu millegi sügavama kui sõprusega. Järeldamise seda pisikestest asjades nagu - pidev liigagi lähestikku hoidmine, mees vaikselt, arvates, et me ei näe, silitas naise kintus, võttis ümbert kinni ja muu selline hellitamine. Mitte väga avalikult, v.a ümbert kinni hoidmine. Nad ei suudelnud kordagi meie nähes.

Esimese paari naispool hakkas seda kõike nähes päris suurt skandaali tegema, muidugi niimoodi, et see mees, kes võõra naise kaasa tõi, ei näinud. Ilmselt, see naine tundis "petetud"* naist paremini kui mina. Lubas rääkida kõik "petetule" ära ning üleüldse talle selline situatsioon ei meeldi. Kui ta mees teda korrale üritas kutsuda ning lõpuks ähvardas ta üldse koju viia, siis ta rahunes maha. Terve õhtu muidugi pööritas ta silmi igakord kui see võõras naine midagi ütles või rääkis.

Muidu oli uus, kaasatoodud nägu iseenesest armas tüdruk ja tundus arukas. Olukord oli suhteliselt ebameeldiv kõigi jaoks, arvestades seda, et meie teadsime ju antud mehe tausta. Me mehega õhtul arutasime seda asja omavahel ja otsustasime, et ei ole meie asi, mida teised paarid teevad või kuidas oma elu elavad.

Kuidas Teie oleksite antud situatsioonis käitunud?
Oleksite rääkinud, naisele, et ta mehel oli kaasas võõras naine, kellega miilustati või mitte?
___________________________________________________________________________
*Naine, kelle mees meie seltskonda võõra naise tõi. Kutsume teda siis nii.
Postitusi: 2064

Postitatud: 04-05-2011 16:47


Noomima oleks pidanud seda meest, mitte tüdrukut.
Postitusi: 2076

Postitatud: 04-05-2011 16:48


Tsiteeritud:

Jah. Negatiivse emotsiooni tingiks see, kui kõrvalseisvad inimesed tulevad oma nina minu ellu toppima.


sellisel juhul tõesti, kui need inimesed ei ole sõbrad, vaid mingid lambi-kõrvalseisvad jorsid
Postitusi: 24008

Postitatud: 04-05-2011 16:51


Ei ole ka sõpradel asja minu suhetesse.
Postitusi: 29489

Postitatud: 04-05-2011 16:51


Kui oleksin seal väljasõidul olnud,siis oleks mehelt küsinud kus ta naine on,seda siis kõikide ees.Uute tibinasse oleks suhtunud nagu igasse teise võõrasse inimesesse.Hiljem oleksin öelnud sellele mehele omavahel,et pean tema naisega ühe vestluse maha,seda juhul kui teaksin ta naist natuke paremini kui näo järgi,nagu see ülereageerinud neiu teda tundis.Vihkan selliseid tüüpe,kes karistamatult oma naisi petavad ja ära kasutavad :S
Postitusi: 633

Postitatud: 04-05-2011 16:53


oleksin rääkinud ikka ära
Postitusi: 1905

Postitatud: 04-05-2011 16:54


Olen täpselt sellises situatsioonis olnud.. paljud korrad..
Aga kes olen mida ,et midagi öelda?
Postitusi: 10085

Postitatud: 04-05-2011 16:59


Kui too mehe naine oleks mu parim sõbranna vms, siis mainiks niisama või küsiks kas ta teab seda teist tüdrukut (kas tunneb vms). Mingit draamat küll ei korraldaks. Aga no arvatavasti mees ei tooks mingit võõrast naist oma naise sõbrannaga kohtuma :D

Kuid kindlasti muutuks mu arvamus tollest mehest.
Postitusi: 1492

Postitatud: 04-05-2011 17:01


Tsiteeritud:

oleneb, mis suhted mul selle mehe naisega on; kui saame hästi läbi, siis oleksin samamoodi käitunud vist


Me ei ole selle petetud naisega südamesõbrannad ega ka lihtsalt teretuttavad. Regulaarselt kohvitamas ei käi aga kui näeme siis ikka suhtleme. Telefoni numbrid on ka olemas, kui vaja saab helistada. Ülereageerinud naisterahvas oli enam-vähem samal suhtlustasemel selle naisega kui mina. Ainuke vahe oli see, et tundis seda naist kauem kui mina. Suhtlemine käibki naiste vahel siis kui meie mehed otsustavad kokku saada:D Kui nii saab öelda.
Postitusi: 1070

Postitatud: 04-05-2011 17:02


Koha peal ei oleks kindlasti mingit draamat teinud, sest ega ilmselt see naine pole süüdi ju. Samas kui koju jõuaksin siis kindlasti annaksin selle mehe naisele teada, sest ma lihtsalt ei kannata mingit valetamist ja petmist ja ma väga loodaks, et minu tuttavad käituksid sarnases olukorras samamoodi :)
Postitusi: 3087

Postitatud: 04-05-2011 17:04


Kindlasti pole mõtet toppida oma nina teiste asjadesse, kuna lõppkokkuvõttes jääb alati see surkija süüdi.
X