Postitusi: 5005

Üllatused uksetaga...

Postitatud: 27-02-2011 12:23

Mida toredat teie olete oma uksetagant leidnud?
Ise olen kunagi leidnud kellegi võõrad kingad ja kassipoja, kes kräunus uksematil..
Kuna on usin valimiste möll ja maraton käimas, siis on siin üks näide, mida võib lähiajal leida inimene oma ukselingile riputatult..
Postitusi: 12250

Postitatud: 07-05-2011 11:09


Tsiteeritud:

Tsiteeritud:

Kolmeliitrise purgi, mis oli ääreni täis tigusid. Ei kujuta ette, kes see virk inimene oli, kes viitsis purgitäie tigusid korjata. Ja seda kõike veel minu pärast!
Siis keegi omast arust naljahammas oli teinud kaltsunuku, mis pidi ilmselt minu moodi olema, ja poos selle mu ukselingi külgi.
Olen leidnud oma ukse tagant ka suure kotitäie prügi ja kellegi päevinäinud ning auklikud aluspüksid. Kenasti kunstipäraselt ümber lingi keeratud. Ju siis see pükstetooja arvas, et ma lasen palja kanniga ringi, ja otsustas kinkida mulle oma kõige kaunimad trussikud!


naabrid peavad sind küll vihkama et nad sellised lollusi teevad , pole eriti naljakad naljad neil


Ojaa, kusjuures mul ongi selline naabrimutt, kes kogu tänavaga riius on! Oma prügi ta näiteks viskab tänavale ja poetab öösel üle suvaliste aedade.
Postitusi: 7126

Postitatud: 07-05-2011 11:31


Ise ei ole midagi leidnud aga olen viinud lumememmed uksetaha talvel inimestele ja kassi kakat panin sõbrannale uksetaha saapa sisse kui riidu läksime ja veel tean ühte meest kes on ise hunniku jätnud poe ukstaha ja kirja kirjutanud et kingitus otsa poele :D
Postitusi: 1914

Postitatud: 15-05-2011 15:57


Naabrivanamees ei olnud ilmselt jommis peaga wc sse jõudnud. Ja võite ise arvata mis "tore" üllatus seal oli
Postitusi: 9380

Postitatud: 15-05-2011 16:12


Tsiteeritud:

Endal midagi väga ekstreemset vist ei olegi olnud, aga kunagi jäin sõbranna juurde ööseks ning keset ööd kuulsime kopsimist ukse taga. Läksime siis suure hirmuga vaatama ja naabrikutt vedeles ukse taga suuuuuuures vereloigus. Tüüp oli kodus masetsenud ja kassinud ning otsustanu lõpuks, et lõikab endal veenid läbi. Kui veenid olid läbi nüsitud ning veri voolas, siis oli ära ehmatanud, et ikka ei taha ära surra ning tuli meile ukse taha kopsima, et me kiirabi kutsuksime.No kui see ekstreemne ei ole, siis ma ei ta mis võiks olla.
Postitusi: 842

Postitatud: 15-05-2011 18:04


Aasta tagasi oli mees toppinud rasedustesti uksetaha , kuna ma ei olnud ust lahti teinud ja olime vihased üksteise peale , vot siis paar tundi hiljem poodi minnes nägin seda uksetaga vot siis olin küll näost väga punane ja käisin mitu nädalat nähtamatult trepikojas ringi :D
Postitusi: 545

Postitatud: 15-05-2011 18:15


Tsiteeritud:

Kunagi vanematekodus jooksid nooremad õed algklassides kiiruga koju (sööma, vetsu, trenniasju võtma jne), aga võtmed jätsid alati ukse ette.. Mind ajas niiii vihale Vahel ei lükatud korteriust kinnigi korralikult. Jumal tänatud, et naabrid normaalsed olid ja keegi korterit ''uudistama'' ei tulnud :D pigem käis üks tädike kella laskmas, et kellegi võtmed ripuvad roosa paelaga ukse ees.

Seega põhiliselt ootaski mind koju jõudes lahtine korteriuks + võtmed ees :D vahel vedeles mõni patsikumm või juukselõks ka ukse taga matil. Ohjah :D


Ja kui väääga ammu Lasnamäel elasin, siis kõige hirmsam oli vast see, kui nägin esimesel korrusel verepritsmeid. Algul arvasin, et ninast jooksis verd kellelgi.. Läksin veel ülespoole.. Korter oli viiendal. Igal korrusel läks järjest hullemaks :D MU JUMAL.. ma olin mingi kuuene vist ja ohsakurat, missugune hirm oli naha vahel. Hinge kinni hoides palvetasin, et ma elusana koju jõuaks ja et kõik elus oleks Jõudsin siis viiendale.. maas oli meeetrine vereloik ja pritsmeid ümberringi jnejne. APPI :D ja need lõppesid minu korteri ja vastaskorteri ukse ees.. No ma pole vist kunagi nii freaked out olnud, pisarad silmas, jooksen kiiresti tuppa, et emaemaema! Ema jummala rahulikult küsib, et ega sa vere sisse ei astunud? Määrid veel jalanõud ära niimoodi.. Siis ma arvasin, et mu ema tappis kellegi ja kukkusin ulguma, aga ema naeris ja teatas, et naabri Šura vms taks hakkas koridoripeal poegima no selline kivi langes südamelt.. haha.Uskumatu, kuidas ühest taksist nii palju verd saab tulla üldse..


See taksilugu oli nagu ehtne õudukas :D
Postitusi: 603

Postitatud: 27-01-2012 07:46


Paar aastat tagasi kui korteris elasin siis keegi naabritest vihkas mind nii palju et poetas ükskord mulle ukse taha verised sidemed , oi kui kuri ma olin . Ahjaa ühe korra leitsin korteri ukse tagant mati alt 50 krooni kui koristasin koridori :D Keegi üritas vist raha ära peita :D
Postitusi: 84

Postitatud: 27-01-2012 07:52


mina olen ukse tagant leidnud lilli ;)
Postitusi: 3090

Postitatud: 27-01-2012 08:18

Postitusi: 3679


Tsiteeritud:

Mida toredat teie olete oma uksetagant leidnud?
Ise olen kunagi leidnud kellegi võõrad kingad ja kassipoja, kes kräunus uksematil..
Kuna on usin valimiste möll ja maraton käimas, siis on siin üks näide, mida võib lähiajal leida inimene oma ukselingile riputatult..


Huvitav peegeldus ukselingil, kas seal on nagu mingid pisikesed sooned või paraleelsed kribinad sees?
Postitusi: 27773

Postitatud: 27-01-2012 08:26


Mina pole midagi leidnud
X