Postitusi: 1537

Mineraalkosmeetika

Postitatud: 26-12-2010 22:44

Paljud teist kasutavad mineraalkosmeetikat? On keegi seal Kristiines proovinud seda? Käisin proovisin ära ja öeldi, et veega pestes ei tule maha aga tuli ja huulepulk mis kokku segati hakkas lausa kipitama.

Ühesõnaga mis arvamused teil mineraalkosmeetikast on? Soovitate või ei?
Postitusi: 37

Postitatud: 26-12-2010 22:55


Kui ma mineraalkosmeetikat paaril esimesel korral kasutasin, siis hakkas näonahk justkui pisut kipitama, kui toas liiga palav hakkas või nii. Aga nüüd olen juba pool aastat kasutanud ning enam seda muret pole. Arvan, et see vb oligi mingi raviv toime vms. Kuid minule mineraal kosmeetika sobib supper hästi! Pärast tavaliste jumestuskreemide jms. kasutamist olid mul alati väikesed vinnid jälle näos, aga nüüd on pool aastat kindlasti nahk täiesti-täiesti puhas punnikestest olnud.
Postitusi: 1934

Postitatud: 27-12-2010 10:23


Kevadel saab kolm aastat kasutamist, ikka veel sobib. Aga ma ei kasuta kalleid asju, olen algusest peale indie-ettevõtete peal. MMU ei sobi kuiva nahaga inimestele, samuti ei sobi, kui korsud näos - siis on vedelad jumestuskreemid paremad. On mõned brändid, mis on "eriliselt kreemja" konsistentsiga aga endale sobiva leidmine võtab ilmatuma aja.

Loomulikult tuleb veega pestes maha - nõnda ma oma meiki eemaldangi, vee ja mikrokiudlapiga. Küll aga sisaldavad puudrid vett hülgavat titaandioksiidi (seda on 2 sorti, üks on vetthülgav ja teine jällegi õliga mitte reageeriv, tavaliselt segatakse pooleks, titaandioksiidi ennast ei ole retseptis kunagi üle 10% (low micron) sest muidu on nägu valge nagu klounil, peegeldab valgust), st et üldjuhul vihmaga või lihtsalt veega maha ei tule, peab ikka hõõruma ka.

Mul on aga nagu meeles, et Micabella puudrid on ainult vilgust (mica), ning et titaandioksiidi seal sees polevat. Kas ma eksin? (järsku keegi paneb oma puudripurgi koostisosade loetelu siia üles?)

See, et vilgusegu huultel sügelema hakkas, ei ole hea märk... tõenäoliselt on millelegi ikkagi allergia.

Sipsik, on Sul selle tugeva värvi koostisosade loetelu käepärast? Kahtlustan, et seal võis suht suur oksiidiports sees olla, need määrivad nahka jubedamal kombel, väga pigmenteeritud kraam.
Postitusi: 7126

Postitatud: 27-12-2010 10:33


Sõbranna ostis Micabella puudri ja silma värvid, tal selline kuiv ja hele nahk aga kiitis küll neid tooteid, silmavärvi proovisin ise ja ilus tulemus jäi küll nendega
Postitusi: 1934

Postitatud: 27-12-2010 10:34


Tsiteeritud:

Sõbranna ostis Micabella puudri ja silma värvid, tal selline kuiv ja hele nahk aga kiitis küll neid tooteid, silmavärvi proovisin ise ja ilus tulemus jäi küll nendega

Kui tal on kuiv nahk (nagu minulgi talvel) peab ta enne puudri pealekandmist väga hoolega nahka niisutama :)
Postitusi: 1641

Postitatud: 27-12-2010 10:38


kasutan ning meeldib :)
Postitusi: 607

Postitatud: 27-12-2010 10:48


kasutan Arteco mineraalpuudrit ja tulemusega olen ülirahul. Kui pidu pikemaks läheb, siis hommikuks ei ole nägu laiguliseks läinud, nagu kippus tavalise odava puudriga juhtuma. Ja jume jääb lihtsalt võrratu selle mineraalpuudriga;)
Postitusi: 3755

Postitatud: 27-12-2010 14:42


Kasutan juba aastaid mineraalkosmeetikat, olen väga rahul. Nii Arteco kui ka Micabella toodetega.
X