Postitusi: 2363

Kangasküüned.

Postitatud: 08-02-2010 12:34

See nädal hakkame koolis kangasküüsi panema(Õpin kosmeetikuks ja küüned siis valikaineks valitud ). Teooria oli ära ja kohe varsti läheb praktikaks :D Keegi kes juba paneb võiks veidi rääkida, et kas oli raske alguses ning kas läks kaua aega enne kui asi käppa sai??? Kas panite ka algul nii et ükspäev üks käsi ja teine päev teine käsi ? :D:D
Kirjutada võib ka vigasid, mida teha ei tohi või siis kogumusi sellest kui midagi valesti on läinud jne :D
Postitusi: 2363

Postitatud: 09-02-2010 15:55


Kas Tõesti mitte keegi siin buduaaris ei tegele kangasküüntega ? :D
Postitusi: 639

Postitatud: 09-02-2010 16:01


Oi uskumattu, et veel kangasküüsi tehakse ja ka tegema õpetatakse !
Praegu pannakse akrüüle ja geele,ning nende panek on mugavam ja ka lihtsam.
Nii hull see ka pole,aga ma arvan et sa saad küüned peale 5-6 tunniga.
Edu õppimisel:D
Postitusi: 14277

Postitatud: 09-02-2010 16:56


sellega ei lähe kaua...aga jah,kahuks on see moest läinud.ikka geelid on (Y).
kangas murdub kergelt ära..
Postitusi: 5

Postitatud: 10-02-2010 11:36


Tsiteeritud:

sellega ei lähe kaua...aga jah,kahuks on see moest läinud.ikka geelid on (Y).
kangas murdub kergelt ära..


Vaidleksin vastu:D Kangasküüs ei murdu sugugi kergemini.Paigaldan neid juba 5 ja pool aastat ja kliente on küllaga kes soovivad just neid küüsi ning kurdavad,et vähesed salongid tegelevad sellega!
Plussid: Kui hoolduste vahe venib pikale(rohkem kui kuu) siis väljakasvanud osalt üleminek on korraliku töö puhul olematu.Loomulikult kui vahepeal ise laki eemaldad ja paned uue.
kui küüs peaks purunema,siis saad ta ajutiselt tagasi liimida(mida teiste tehnikate puhul ei ole võimalik)mis on tegelikult suur pluss.
Kangasküüs jääb väga loomulik ja lühema küüne puhul ei saa arugi,et tegemist on kunstküüntega.Neid küüsi armastavad näiteks vanemad inimesed.
Armastan ka ise kangask. ,aga kuna endale on tülikas hooldust teha,siis kannan geele.
NB!Hiina siidi küüsi saab ka lakita kanda,sest paistavad samuti läbi.Muidugi luleb katta universaal kattegeeliga ja läigivad väga ilusti.
Ning kui kasja käppa saad,läheb hooldus ja paigaldus kiirelt ja pole ültse asi keeruline!
EDU SULLE:D
Postitusi: 14277

Postitatud: 10-02-2010 13:43


to bertas: mul on endal olnud k.küüned ja ausalt.iga kord pärast hooldust murdus pooleldi küüs ära.ja parandamine ka ei aita.
üldse ei mõista,miks koolides veel õpetatakse seda jama.geelid on ikka palju tugevamad.
*S*
Postitusi: 5026

Postitatud: 10-02-2010 13:48


geel ja kangas on suht samad minu silmis,mõlemad murduvad sama väärselt,akrüüli ei ületa minu silmis miski:)
kuid ei usu et nüüd nii kaua pane, ehk ikka kokku umbes 6 tundi ei usu et rohkem:)
Postitusi: 5

Postitatud: 10-02-2010 14:19


Ega sellel teemal ei olegi mõtet vaielda! Kandjad on erinevad ja tegiad samuti.Kes mida eelistab.Minu kangasküünte kliendid on pikaajalised küünekandjad(7-10a) ja nemad on oma küüntega rahul, ning läbi on neil proovitud kõik varjandid läbi aastate.
Maitse asi.Kellele mis paremini sobib.Üks eelistab liha teine kala:DTahtsin lihtsalt julgustada teema algatajat.Ja kindlati tuleb ka kangasküünte kliente.Oskused mööda külge maha ei jookse.Kliendil on kindlasti hea teada,et oled mitmekülgne tehnik,kes saab kõikide tehnikatega hakkama:D
Postitusi: 2363

Postitatud: 10-02-2010 21:26


No me õpime algul kangast,sest seda kergem eemaldada kui midagi nässu läheb. Geeli õpime ka . Lihtsalt kangast kergem alustada , geeli on ikka raskem maha viilida. Küüned murduvadki kui need on valesti peale pandud( tean ka omast kogemusest. ) Paljud ei tee külgi korralikult ja ei anna küünele alt poolt kuju ning seetõttu ka küüned murduvad ja pragunevad äärest.
Ning panek ei olnudki nii raske, kui arvasin aga 5h tuli ära ühele käele :) Ning paljud siin väidavad, et kangast pandi nii ammu ja et geel on nüüd põhiteema siis mina nii ei arva. Liiga palju tean inimesi kel on kangasküüned.
X