Postitusi: 379

Veevalajad mehed?

Postitatud: 08-05-2009 12:34

On keegi kokku puutunud veevalajast mehega? Mis on teie arvates kõige suuremad miinused sellistel meestel?

Ise olen:( ja mul on tunne, et need mehed ei unusta iial, mis neile halvasti oled öelnud või tsipa valetanud!?

Postitusi: 1144

Postitatud: 19-06-2013 19:42


Tsiteeritud:

Tsiteeritud:

Veevalaja mees on suur unistaja ja tema unistused on ikka kõrge lennuga. Tihti tuleb minu meelest just teda maa peale tagasi tuua.
Iseloomult on ta hooliv, aga samas võib oma ütlemistega väga haiget teha. Muidu aga on hoolitsev, hoiab oma peret, aitab kodutöid teha ja teeb ka meestetöid.
Kui tahab võib olla järjekindel, et oma eesmärki saavutada.
Oskab raha hoida ja koguda, ei jäta pere rahalistesse raskustesse. Vahel koonerdab, aga samas teinekord kulutab väga kallite asjade peale.
On ettevõtlik, vastutustundlik ja peab oma lubadustest kinni, on truu oma naisele.
Samas on ta ka muutliku meelega ja viriseb palju, vaidlustes ei oska järgi anda.
Eks see oleneb ju ka, see siin on kirja pandud minu 7-aastase kogemuse põhjal koera aasta Veevalajaga :)Siiski enamjaolt peab paika jah... :D


Jaaaa! Pean nõustuma. Samas, kui ta on midagi halvasti öelnud, siis see on olnud kogemata. Mitte midagi solvavat, aga lihtsalt mõni mõtlematu lause. :D Samas unistamise koha pealt ei saa nõustuda - ta ei julge unistada eriti...
Postitusi: 527

Postitatud: 19-06-2013 22:29


Minu mees on veevalaja.

Plussid: väga hooliv ja hoolitsev, poeb nahast välja, et mul oleks hea ja mugav, teeb tihti majapidamistöid ja süüa, toob hommikuti kohvi ja võileivad voodisse. Väga aus ja kohusetundlik. Tahab palju lähedust, suudlusi, kallistusi (mis on minu jaoks super, sest ma olen ise samasugune. Eelnevates suhetes on alati lähedusest puudu jäänud). Koduhoidev, ei käi sõpradega kuskil jauramas kui mina kaasa ei saa minna.
Mis siin enne mainiti, et ei taha vabandada ega oma vigu näha ja tunnistada, siis minu veevalaja puhul on täiesti vastupidi. Kui mul veidi paha tuju on, siis uurib juba, et kas ta on midagi pahasti teinud ja vabandab ka igaks-juhuks :D

Miinused: Ei oska rahaga hästi ringi käia. Väga hajameelne, unustab, mis talle räägitud ja unustab isegi selle, mis ta ise on rääkinud. Kangekaelne asjade suhtes, mida ta tahab saada. Kui midagi ilusat (näiteks telefon või mõni ehe) näeb, siis ei lõpeta enne kui on selle asja omale saanud. Telefone vahetabki iga paari kuu tagant.
Postitusi: 4191

Postitatud: 19-06-2013 23:36


Viimase postitajaga kõik positiivsed asjad põhimõtteliselt sama. Ja see mis miinuste pealt välja toodi (ei lõpeta enne kui selle asja omale saanud), siis see on ju hea isegi.:D Näeb vaeva vähemalt.
Postitusi: 2616

Postitatud: 19-06-2013 23:40


Tsiteeritud:

Veevalaja mees on suur unistaja ja tema unistused on ikka kõrge lennuga. Tihti tuleb minu meelest just teda maa peale tagasi tuua.
Iseloomult on ta hooliv, aga samas võib oma ütlemistega väga haiget teha. Muidu aga on hoolitsev, hoiab oma peret, aitab kodutöid teha ja teeb ka meestetöid.
Kui tahab võib olla järjekindel, et oma eesmärki saavutada.
Oskab raha hoida ja koguda, ei jäta pere rahalistesse raskustesse. Vahel koonerdab, aga samas teinekord kulutab väga kallite asjade peale.
On ettevõtlik, vastutustundlik ja peab oma lubadustest kinni, on truu oma naisele.
Samas on ta ka muutliku meelega ja viriseb palju, vaidlustes ei oska järgi anda.
Eks see oleneb ju ka, see siin on kirja pandud minu 7-aastase kogemuse põhjal koera aasta Veevalajaga :)Mao aasta Veevalajaga on lood karmimad. :D
Postitusi: 3

Postitatud: 19-06-2013 23:54


see käib päris täpselt minu mõlema eksi kohta !

Ei maksa arvata, et Veevalaja käitub armastajana nagu enamik inimesi, seda arvestamata võib jääda narriks. Asja tuum on tema deviisis- igaühel on tüdruk, kuid armastus on midagi muud. Temaga on tõepoolest midagi muud. Näib, nagu ei salliks ta sind üldse, on isegi jäme, põhjus on lihtne, igaüks on tema sõber. Isegi vaenlast kutsub ta „mu sõber“. Kui ta näitab välja, et ta sind ei salli, siis see juba tähendab midagi. Temaga võib tekkida komplikatsioone.

Veevalaja ei taha oma tõelisi tundeid välja näidata. Enne kui jõuad temaga altari ette, võid paljugi üle elada. Kui selle asemel, et hakata vastu „trikitama“, katsu parem mõelda, kuidas tulla toime tema omapärase inimestesse suhtumisega. Veevalaja huvid on laiali, see on n.ö. abstraktne inimarmastus. Ta hindab kõiki inimesi, kuna enamik tunneb huvi vaid teatud liiki inimeste vastu. Üksikud Veevalajad on aga väga kitsarinnalised ja piiratud. Nendega suhelda on eriti raske.

Üldiselt aga kuulutab Veevalaja kõrgeid ideaale, tema moraalikoodeks on paindumatu ja range. Ta on veendunud, et juhib ise oma saatust. Kui ta äkki leiab, et hindab ühte naist rohkem kui tervet inimkonda, võid ta saada lausa shoki ( siit ka tema hoolimatu käitumine sinuga ), kuid seejärel on ta erakordselt tähelepanelik armastaja.

Pidevalt kõike analüüsides tunneb Veevalaja huvi, mida ta sellega mõtles- ega jäta sind enne rahule kuni on selle välja selgitanud. See võib olla hirmus tüütu, kuid ei maksa lasta ennast heidutada.

Tüdruk, kes tahab temas huvi äratada, peab teda intrigeerima, „avatud raamat“ ei paku talle mingit huvi. Tema detektiivivaist vajab „suletud kirste“, siis hakkab tema fantaasia tööle ja iga su samm, sõna, tegu tekitab temas sada küsimust: mis?kas?kuidas? Siit aga algabki nimetatud uurimine, analüüs, ülekuulamine.

Samas ei talu ta naise juures kübetki „oportunusmi“. Kui talle tundub, et teda kasutakse ära, läheb ta lausa marru. Ta imetleb naisi, kes ennast valitsevad ja on tagaplaanil.

Võimalik, et nad saavutavad oma elus mõningase positsiooni. Kui see on kasvõi spordiauhind, käituvad nad nii, nagu oleksid saanud Nobeli preemia. Peavad küllalt oluliseks sidemeid tähtsate isikutega.

Mõned Veevalajad fetiseerivad puhtust ja korda, on lausa haiged selle järele. Ta pole tüüp, kellelt sul oleks oodata ekstravagantseid zeste, ta ei kingi sulle orhideesid ega teemante.

Enamik Veevalajaid väldib abielu nii kaua kui võimalik. Alateadlikust kartusest tugevama tunde ees valib ta endale n.ö. naissõpru, kes võivad olla head kamraadid ja mõttekaaslased, kuid ei ärata tugevat kirge. Ka vahetult enne abiellumist võib ta veel jalga lasta või tuua lugematuid ettekäändeid ja vabandusi.

Nooruses võib tüdruk teha selle vea, et õrritab teda teiste austajatega. Tulemus on vastupidine- pisarsilmi teatab ta, et parem mees on võitnud, jääme sõpradeks. Ta usaldab sind, kuid ainult seni, kuni sa seda väärid. Seda mitte seepärast, et ta oleks loomult väga usaldav, vaid ta kontrollib su iseloomu.

Veevalaja seksuaalsus on osa tema ideaalist ja moraalist. Selles on ta nii kinni, et sageli ei oska arvestada ega rahuldada naist. Kui ta aga sind tõeliselt armastab, siis armastab ta ka siis, kui võtad teda ainult kergelt. Ta võib olla väga kangekaelne armastaja. Ta pole armukade, vähemalt oskab seda alla suruda, kuid intuitiivselt tunneb ohtu.

Kui oled temaga abielus, püüa leppida sellega, et ta võib jääda sõpradega hilise tunnini lobisema, ka siis kui sõber on naissoost. Nagu eelpool öeldud, ei ole siin tema jaoks olulist vahet. Seetõttu sobib hästi endast vanemate naistega. Ülekuulamist ja usutlemist ei talu ta silmaotsaski, siis võib ta kiuste midagi luuletada. Kui ta tahab olla üksi, ei tohi teda segada.

Temast ei saa mäetippude vallutajat, kuid oma püsivuse ja visadusega võib ta inimkonnale tuua palju kasu. Sama kehtib ka koduse elu kohta. Mõnikord ületavad tema ambitsioonid tema võimeid. Vanaduses ilmnevad tal sageli ekstravagantsed ja utoopilised ideed. Ta on suurepärane isa. Lapsed leiavad alati temas kuulaja j lohutaja.

Ära jäta teda oma elukutse tõttu hooletusse. Ära too hulganisti sõbrannasid koju ega lobise nendega poole ööni. Ära vahi õhtute kaupa tv-ed või loe raamatut kui tal on sind vaja. Naise võtab ta tavaliselt selleks, et see sünnitaks lapsi, keda ta armastab, hoiaks kodu korras, samal ajal jagaks ka tema probleeme.

Veel üks iseloomulik joon- Veevalaja ei unusta kunagi oma esimest armastust. Mitte lihtsalt esimest platoonilises või füüsilises mõttes, vaid tüdrukut, „kes kinkis talle vikerkaare“. Tavaliselt ta abiellub kellegi teisega või on juba abielus, kui kohtab seda tõelist. Seetõttu on tõeline armastus tema jaoks poolenisti illusioon. Naisel tuleb sellega leppida.
Postitusi: 131

Postitatud: 19-06-2013 23:58


Mine ära magama! Segast ajad juba!
Postitusi: 3

Postitatud: 20-06-2013 00:49


jah, mina olen kõige lolleim! nostalgia! :(
Postitusi: 1159

Postitatud: 20-06-2013 01:19


mul vist läheb tõsisemaks ühega...oktoobris tuleb külla.
Postitusi: 530

Postitatud: 20-06-2013 01:21


Tsiteeritud:

mul vist läheb tõsisemaks ühega...oktoobris tuleb külla.


Varem polegi näinud?
Postitusi: 1159

Postitatud: 20-06-2013 01:22


ei, me suhtleme alates 2008-st. ta elab saksamaal.
X