Postitusi: 1455

PAKI VÄLIMUS!

Postitatud: 23-04-2009 14:39

Tahaksin tähelepanu juhtida ühele lihtsale, samas probleemsena tunduvale asjale - paki välimusele. Olles Buduaari turul ise müüja, leian, et inimesele pakki saates, pean arvestama ka sellega, milline näeb pakk välja, kuidas on kaup seal sees pakitud ja et oleks ilus/kena silmale vaadata. Ühesõnaga, kes meist ikka tahaks saada kortsutatud nartsu, kleeplindiga üle tõmmatud ja näeb mitte üldse esinduslik välja. Mina küll mitte. PS! Asjad võiks ka enne saatmist ära pesta! Et natukene mõtlemisainet nendele, keda see teema puudutas ja pean mainima, et neid inimesi ei ole vähe kahjuks.

Postitusi: 4665

Postitatud: 06-08-2009 17:32


paki välimus pole ka minu jaoks väga tähtis, peaasi et kaup korras oleks..ja selle pesemise poole pealt võiks näiteks seda mainida, et kui inimene saab paki kätte siis ta ei tea ju 100% kindlalt et riie on ära pestud ja peseb ka kindlasti ise selle ikkagi uuesti ära enne kandmist...aga selle lause juurde tuleks kindlasti öelda, et ise pesen alati kõik asjad ära enne saatmist :P
Postitusi: 55

Postitatud: 09-08-2009 00:14


Kui on riided siis pesen kindlasti ennem saatmist ilusti ära. Ma arvan, et pakkimise juures peaks see korralik ja puhas välja nägema, loomulikult kui see oleks ilus ka veel, mis siis veel tahta? Aga kõige tähtsam on siiski, et asjad oleks puhtad ja korralikud.
Postitusi: 282

Postitatud: 09-08-2009 00:21


Isiklikult vahet pole,mis välimusega pakk (pakend) minuni jõuab,silmale ikka see ilus ,mis pakis.Mul sisu ,see ,mis loeb!:)(seda mu ju tellisin või ostsin).:)

(Mõni siin kurdab ,et saab kortsus asja,vaadake müügi kuulutusi,isegi juba müügis olevad asjad kortsus ja tekst all,kas siis :vabandust riie kortsus või siis jalatsid tolmused...jne.),see muidugi ei puutu saatmisse ja paki välimusse.
Peaasi ,et asi kohale jõudnud.
Postitusi: 20

Postitatud: 12-08-2009 12:35


Riiete pesemise koha pealt ütlen et vahet pole kas müüja on pesnud riide enne postitamis või mitte, pesen mina selle ikka enne ära, muidugi must voi sopane ese on vägagi näotu. Ise olen ka kõik riided ära pesnud aga nad on seisnud kuid kapis, nad on puhtad ja kui keeegi ostab siis üle küll ei hakka pesema.

Eelistan saata turvaümbrikus, korra saatsin ka karbis, aga mulle on saadetud kilekotis aga ilusti pakitult ja ma ei kurda. ka kilekotti on võimalik ilusti pakkida.

Kõige hullem on ikkagi see kui sisu pole see mis oodatud või kui pead pakki mitu nädalat või kuuu aega ootama, sest müüjal pole aega postitada!
Postitusi: 252

Postitatud: 13-08-2009 17:25


mulle on paki välimus ükspuha, mind huvitab kaup paki sees. et oleks terve ja puhas ja kirjeldusele vastav.
plx
Postitusi: 4127

Postitatud: 13-08-2009 17:35


Tsiteeritud:

Öelge mulle nüüd ausalt: Kui paljud teist on alati lahkelt nõus maksma turvaümbriku või karbi ostmiseks lisaraha kui müüja teile sellise ettekirjutuse ehk müügitingimuse seab, st. kauba hind + "tähitud" pakk kindlasti + pakend vastava suurusega??? Millegipärast oletan, et enamus ikkagi loobuks üldse sellistel tingimustel ostmast kuna sellisel juhul tuleks kokkuvõttes "kasutatud kauba eest makstav summa" mõtetult kallis. Tuginen muidugi oletusele, et enamus Buduaari turul müüdavast kaubast on ikkagi kasutatud kaup. Saan aru senistest vastustest, et ka kilekotti võiks oma müüdava kauba kenasti kokku lappida, see on võimalik ja erilist annet ega elukogemust ei tohiks küll nõuda. Aga paljudest vastustest kumab ikkagi läbi, nagu ainult Eesti Posti pakendites võib pakk kena välja näha ja müüja võiks selle summa lausa ise oma taskust välja käia??! Ma arvan, et te teete nalja:D


mina olen riietele peaaegu alati ostnud vastava suurusega turvaümbriku. kahel korral ainult ei ostnud, kuna (esimesel korral) saatsin mulle saadetud pakki tagasi. See oli, tunnistan ausalt, üks paras nutsakas-nuustik küll. räbal kilekott ja natuke teipi. Olin solvunud ja meelega ei pannud uude pakendisse. Teisel korral põhjust ei mäletagi, aga siis tegin paki ilusaks, tugev kilekott, korralikult voltisin karbikese kujuliseks ja panin paberteibi igale äärele. See oli suhteliselt ilus isegi võrreldes nende pakkidega, mida ma ise olen saanud. ja jalatseid olen saatnud kingakarbis. valgel karbil valge teip äärtes. See oli ka viisakas minu arust.
Postitusi: 21755

Postitatud: 14-08-2009 18:04


Tsiteeritud:

Pakke vorm loeb minupuhul natuke.
Olen saanud pakke, mille peale oli a´rvatavasti üks suur teibirull ümber ära mähitud. ÕUDUS !
Ka mina olen sellise saand .Selle paki lahtitegemine oli küll täiesti närvesööv ettevõtmine :D
Postitusi: 2849

Postitatud: 14-08-2009 18:10


No mina ei tea, minu meelest ei ole paki välimus nüüd kõige olulisem. Peamine on paki sisu, et oleks puhas terve jne. Tegelikult ka kilekoti sisse saaab väga ilusasti ära pakkida. Ja mõni küll kirjutas et laseb klientidel üõmbriku eest veel maksta, mina ei tea mina küll ei maksaks. Poes saad ju ka asju kilekoti sees, keegi ei paki sul neid kuhugi karpi ja sul ei oel alati võimalustki asjad ära mahutada nendesse turvaümbrikutesse.
Tuleb kasutada lihtsalt olemas olevat materjali. ümbrikuid, kilekotte, kinkekotte. Neid ju kõik võimalik ära kasutada ja nad on seal ilusti sees nendega ei juthu midagi. Juhul kui just midagi väga õrna ei saada, siis tuelb ikka mõelda kuidas ära pakid.

No ja mudiugi kui kott on üleni teibitud, siis tõesti jube:Daga õnneks ei oel minul nii juhtunud ja ei ole ka kellelegi nii saatnud.
grr
Postitusi: 704

Postitatud: 16-08-2009 10:52


poleks arvanudki et paki välimus niiväga korda läheb.. pean kaa vist killerkottidele parema otstarbe leidma :D
mulle saadetud pakid ma lihtsalt avan, võtan sisu välja ja paki viskan prügikasti, kuhugi näitusele ei pane nii et mul ükskõik milles saadate..
Postitusi: 15

Postitatud: 16-08-2009 16:45


nja, eks probleemi saab igast asjast teha.Mina just panen paki kõvasti teibiga kinni , et see lahti ei tuleks.Muidugi üritan seda võimalikult viisakalt teha.Ja kui teil pole kodus korralike kääre, siis pole see minu mure.Kas te siis hoiate selle paki pärast alles, kui on eriti ilusasti pakitud..lendab samamoodi prügikasti nagu teip ja kilekott.Ärge tekitage igast asjast probleemi :)
X