Postitusi: 15338

Milline suhe püsib?

Postitatud: 16-04-2009 08:29

Milline suhe on see õige?
-Niisiis räägitakse palju sellest "ühest ja õigest", kuid kas see ka tegelikult on nii? Kui palju on naisi, kes on esimeses armastuses selle üldse õige leidnud? Ja palju on üldse neid naisi, kes on õige leidnud.
Kui suhe on purunemas, mida oled teinud, et seda päästa?
-Kas tänapäeval üldse "tsikid" vaevuvad suhet hoidma ja päästa kriisidest? Või mõeldakse, et kõik laabub iseenesest.
Kuidas käitud sina, et suhet hoida?
-Rääkige mida olete teinud, et suhet hoida. Inimesed teevad ka vahest vigu, mõnikord hoiame seda mida hiljem kahetseme, et polnud ikka mõtet. Aga kes ei proovi, see ei saa ka iial teada.
Kas need on pigem alganud aeglaselt või kiiresti?
-Tänapäeval on väga moes kohtuvad noored ja varsti elavad koos, kas see toob ka õnne? Kuidas oled sina suhet alustanud? Kui paljudel on tormiliselt alanud suhteid.
Sõna armastus?
-Vaadates ringi linnas, poodides või kus iganes avalikus kohas, kuuleme ja näeme kuidas noored ütlevad: "Ma armastan sind". Rääkimata siis interneti suhtlusportaalidest, kus ka seda näeme. Kas üldse 14 aastane teab mis on armastus?
Nt. "Armastan sind, igavesti koos" ...no ei usu eriti, siit ka väide, et sõna "armastus" on mõeldud südamest ütlemiseks, aga tänapäeval tundub nagu oleks see mõndadele sidesõna.Armastus on väga lihtne, keerulised oleme meie ise.
Postitusi: 12569

Postitatud: 16-04-2009 09:07


Minul elus on üks ja ainus mees ning usun, et tema on mulle see õige. Enne teda ei ole kedagi olnud...Pole sellist viga teinud ei mina ega mees, niiet ei tea ühtegi nippi, kuidas suhet hoida, kuid usun, et midagi endas muutmine aitaks kindlasti, aga samas peab ka teine pool üritama. Suhe peab tuginema aususele ja suhtlemisele-ei mingit valetamist ja varjamist ning probleemi korral tuleb rääkida, mitte teha nägu, et kõik on ju korras!
Tänapäeva noorte hulgas on "armastus" sidesõna. Mida teab 14-aastane armastusest või nende jaoks seks võrdubki armastusega?
Postitusi: 15338

Postitatud: 16-04-2009 09:52


lithium-
Väga õiged arvamused, minagi ei usu ühe ja õige juttu, kuid erandid kinnitavad reeglit. ;) Iga inimese puhul on see tegelikult individuaalne, sest toome näite naistest kes ei tahagi kedagi kindlat, siis ei saagi ju olla seda õiget. Tänapäeva elu on üldse selline, kus tõeliste tunnetega inimesi vähe. Põhiline elu käib nii: (näide) ollakse paar, naine jääb rasedaks, siis ollakse suhtes kas paar kuud või aastad mõned ka kauem, aga ikkagi kaob tõelise armastuse tunne ära(kõrvalt vaatajal).
Kui aga suhe toimib siis õnnega, on seal armastus, aga lapse pärast koos olemine, ei ole veel armastus.
"las minna see kollane koer!" ...seda ma naeran tükk aega veel omaette,aga jällegi on see igal inimesel individuaalne. Mõni saab kergelt üle, mõni mitte.

Rääkimine, on suhtes ja üldse kogu meie elus üks tähtsaim osa, probleemid ei kao ära, kui neist ei rägita need ainult paisuvad ja lõpptulemus on 10* hullem.

Armastus-arvan, et meie vanavanemad on need, kes teavad selle sõna tähendust ja nende suust kõlab see ehtsana, aga noored on selle sõna tõesti sidesõnana kasutusele võtnud.
Postitusi: 202

Postitatud: 16-04-2009 10:03


MILLINE SUHE ON SEE ÕIGE?
Selline, kus üksteist armastatakse, kuulatakse ja eelkõige austatakse. Kus on teadmine, et soovi korral võib partnerile ükskõik, millest rääkida ja teda ei mõisteta hukka. Kus ei käituta isekalt, vaid vähemalt antakse endast parim, et igas olukorras kompromiss saavutada.
KUI SUHE ON PURUNEMAS; MIDA OLED TEINUD; ET SEDA PÄÄSTA?
Mul on enne praegust kallimat olnud vaid üks purunenud suhe, siis ei teinud selle päästmiseks midagi, kuna armastus sai lihtsalt otsa. Aga seni kuni armastus kestab on võtmeks rääkimine!
KUIDAS KÄITUD SINA; ET SUHET HOIDA?
Üritan suhet värskena hoida, vürtsitada voodielu, vaimse poole pealt kuna mehed eriti oma tunnetest ei räägi, siis uurin ise, mis teda vaevab. Samuti ei kisu tühjast asjast tüli.
KAS NEED ON PIGEM ALANUD AEGLASELT VÕI KIIRESTI?
Mõlemad minu suhted on alguse saanud sõprusest. Hakkasin esmalt inimest usaldama, õppisin teda tundma ja siis arenes armastus. Nii et pigem aeglaselt siis.[b][/b][b][/b]
SÕNA ARMASTUS?
On tänapäeval ilmselt tähendust kaotanud. Kuid minu jaoks on see tunne, mis vähendab tunduvalt inimese isekust, see on sügav hoolivustunne ja usaldus kindla inimese suhtes.
Postitusi: 2750

Postitatud: 16-04-2009 10:16


Milline suhe on see õige?
Kui suhe on Õige, siis on seda tunda. Õige on see, kus mõlemad inimesed tahavad koos olla.
Kui suhe on purunemas, mida oled teinud, et seda päästa?
Ma ei ole arvamusel, et igat suhet ei pea elu eest päästma, eelmise suhte päästmiseks saatsin mehe võõrutusele, kuid kuna ta ei paranenud, ütlesin lihtsalt peale 7 aastast koos olemist - head aega.
Kas need on pigem alganud aeglaselt või kiiresti?
Aeglane ja kiire on liiga suhtelised mõisted. Enne mehega kokku kolimist, õppisin neid ikka veidi tundma ka.
Sõna armastus?
Sõna armastus on devalveeritud. Pubekad armastavad või vihkavad kõiki, see käib kasvamisega kaasa, mustvalge maailmavaade, mida esindab ka viimane lause.

Armastus on väga lihtne, keerulised oleme meie ise.
Postitusi: 15338

Postitatud: 16-04-2009 11:16


Kõik suhted nõuavad tööd. Püsima jääb selline, kus kaaslased täiendavad üksteist ja suudavad leppida teineteisega sellistena, nagu nad on. Ja kõige tähtsam on rääkimine, kaaslasega tegelemine, kui jätta suhe kuivama siis see kuivabki ära ja kui armastus on kadunud ei too seda enam tagasi.
Postitusi: 758

Postitatud: 16-04-2009 11:30


mu arust õige suhe on see, mis ei hakkanud kiiresti ja , et suhe hoida tuleb alati kõigest rääkima oma kallimaga,alati otsida kompromisse ja alati rääkida sellest mis sind häirib või mida tahaksid, et oleks teist moodi teie suhtes.
Peab alati arvestama teise inimese arvamusega ja püüdma panna end tema kohale.
ei tasu kunagi alandada inimest, samas natuke ka vaja kriitikat aga ntx mees tuleb kiita ka ja kiitust peab olema rohkem.

Mu arvan , et armastus on see ,kui inimeste vahel on õrnust ja lugupidamine ning vajadus teine teise olekuses.
Postitusi: 24008

Postitatud: 16-04-2009 11:42


Ei ole see armastus muud kui füüsilise vajaduse emotsionaalne väljendus.
Postitusi: 3611

Postitatud: 16-04-2009 11:44


Püsib see suhe, kus mõlemad pooled on huvitatud suhte püsimisest. Lihtne ja loogiline :)
Postitusi: 7344

Postitatud: 16-04-2009 11:53


Suhte püsima jäämiseks on mitmeid variante. On ju ka suhteid, kus üks osapool on agressiivne, aga suhe siiski püsib. Loeb kokkusobivus ja tahe.
On ju olnud ka aegu, kus enne abiellumist oma kaasat ei tundnudki ja abielu kestis siiski surmani, sest nii oli kombeks. Praegult loobutakse pigem liiga kergekäeliselt suhtest. Samamoodi alustatakse ka suhet natuke kergekäeliselt. Ei üritatagi eriti midagi parandada ja paremaks teha. Vabu kalu ju veel küll..
Postitusi: 13132

Postitatud: 16-04-2009 14:39


püsima jääb selline suhe, mis on mõeldud püsima jäämisele..partnerid mõistavad üksteist, toetavad üksteist, ei tee teineteist maha, elavad kaasa nii heas kui halvas jne..
hetkel olen ise täpselt sellises suhtes, õnneks tülisid on nagu kuuvarjutusi ja saame kõik probleemid ilusti rääkides ära lahendada, toetame üksteise otsuseid jne :)
X