Postitusi: 4758

Kas naised lühikeste või pikkade juustega?

Postitatud: 20-02-2009 08:57

Võttes aluseks meeste juuste pikkuse teema.
Kas naine on kütkestavam pikkade või lühikeste juustega ? Kummad võivad meestele rohkem meeldida?

Ise olen olnud nii pikkade kui lühikeste juustega ning tundub, et (võõraste) meeste tähelepanu oli suurem, siis kui mul olid pikad juuksed.
Postitusi: 1595

Postitatud: 15-10-2010 15:26


Tsiteeritud:

Jah pikad juuksed on ilusad, kui nad on terved, puhtad ja hoolitsetud.
Väga kole on vaadata neid, kellel perseni juuksed aaga hõredad ja katkised otsad.
Kui naine kannab lühikese soengu välja võib ta nii mõnelegile pikajuukselisele ära teha.
Pean ilusaks pikki juukseid, kui nad on siiski enda omad mitte pikendused.

Täpselt minu arvamus.! :) (ise olen põhimõtteliselt 2 kuud olnud nüüd lühikeste juustega - kasvatan jälle :p)
Postitusi: 222

Postitatud: 15-10-2010 15:42


Suuremalt jaolt on kütkestavamad ikkagi pikkade juustega naised. Ka lühikese soenguga saab olla võluv, kuid pikad juuksed lihtsalt naelutavad pilgu;)
Ise olen olnud nii lühikeste kui pikkade juustega. Ja igatsen oma pikki juukseid meeletult!
Postitusi: 179

Postitatud: 17-10-2010 22:30


Oman alaseljani juukseid, blonde, ja mul on olnud nii lühemad kui ka pikemad. Vahel mõtlesin,et lõikan jälel lühemaks, proovin midagi uut, kuid tean, kui seda teen, hakkan pikki taas tagasi nutma... ning seega kasvatan neid :)
Postitusi: 4499

Postitatud: 17-10-2010 22:31


pikad juuksed ilusamad ikka.
Postitusi: 2504

Postitatud: 17-10-2010 22:33


pikad on ikka IN mul ka pepuni.
Postitusi: 1910

Postitatud: 17-10-2010 22:40


teoreetiliselt küsides ütlevad muidugi mehed, et pikad juuksed on ilusad, aga siis mõeldakse pakse ja siidiseid juukseid, mida on üli-üli-harva näha. aga kui näidata tüüpilisi tänavapildis näha olevaid blondeerijaga ära kärsatatud kolme väljaveninud karva ja võrdluseks stiilset lühemat soengut, siis ma arvan et eelistus on pigem lühema kasuks...

Postitatud: 14-05-2021 22:34

lühike yes


Tsiteeritud:

Tsiteeritud:

Loogish, et pikad juuksed on ju seksikad- NAISTEL!
'
Meestel samuti !
Ma küll ei vahetaks oma juukseid sellise soengu vastu - nagu bernhardiin oleks pea ära lakkunud ...:S


see pilt mille panid... imelik, mulle just meeldib selline soeng. it's just so.

Postitatud: 14-05-2021 23:00

hundinui


olen taolisi teemasid sirvides (miks üldse kasutan aega nii, hmm) märganud, et pikki ja lühikesi juukseid võrreldakse, täpsustamata mida lühikeste all õieti mõeldakse. täitsa poisipea, nüsitud? pikem poisipea -- nii et tukk on ja/või sõrmedega saab läbi juuste tõmmata? siin on ikka türisalu panga kõrgune vahe sees minu arust.
paljud mõtlevad vist poisipea viimast astet, aga lühikeste juuste variante on palju rohkem.

endal olid 20nda eluaastani pikad juuksed, ja siis lõikasin ära ja pikki juukseid pole sestsaati olnud. ei kavatse ka tagasi kasvatada, vb aint pikendustega nalja teha, sest praegune lühikesejuukseline variant... ütleme lihtsalt nii, et see on enesetunde mõttes täkkesse ja pikad juuksed tunduksid teatud olukordades nagu jalgatas akvaariumis.
kokkuvõttes on kolme aasta jooksul olnud täiesti lühike, pea nüsitud full on poisipea, tsipa pikem täitsa poisipea ning hetkel on pikemad lühikesed juuksed (hästi natuke ulatub kõrvade peale, tukk ulatub poole põseni, juuksemassi on rohkem kui full on poisipeal). väääga suur vahe sees, tunnen ennast juba nagu pikajuukseline, ometi ma pole. sellega harjub nii ära, kui vähegi sobib. ainult tuulega on natuke jama @peanpeapaelaostma.

seda, mis tunne on üht või teist soengut kanda, ja kuidas ta ka kellelgi välja näeb, on erinev. mul on jah tunne, et lühikeste juuste üle arutledes mõeldakse seda kõige lühemat varianti, mis ongi riskantsem (aga heas mõttes). natuke pikem lühike soeng on vähem riskantne ja soovitam inimestele julget eksperimenteerimist. ärge kartke juukseid ära lõigata.

Postitatud: 15-05-2021 00:26

ai ai


Tsiteeritud:

juuksed lisavad võimu , on viljakuse sümbol ja nt mu sõbranna ei kanna juukseid kunagi kinni ka sest varjab oma tema arvates paksu nägu nendega:D poisipead on ka seksikad aga ainult väga ilusate ja tumedate silmade/kulmudega naistel, kelll ka hea keha, aga ka nemad oleksid pikkadega veel ilusamad, pikad juuksed on lihtne võimalus end ilusamaks muuta, muidugi on vaja neid ka hooldada, pulstis , väljakasvand värviga ja ebamäärast tooni juuksed on nii või teisiti koledad. Mul on poisipea olnd ( olid rastad ja lõikasin maha) ja mida pikemaks mu juuksed on kasvand, seda rohkem tähelepanu meestelt saan .. ju siis ikka mõjutab, või teine asi ma tunnen end ise seksikama pikkade juustega ja siis endale tundub et meeldin kõigile rohkem nüüd:D:D see vist loogilisem, eks ikka naiselikud naised meeldivad enamus meestele, mul poiss ütles rnnas ühe keskealise blondi poisipeaga beadhead lookiga naise kohta meesnaine:D keha oli kusjuures jumala ok.. siis küsisin miks, vastas et on ju vms:D ma ei tea:D


see on su poisi probleem. täpselt, poisi, mitte mehe.
X