Postitusi: 3896

Mida te arvate kaksik naistest?

Postitatud: 06-10-2008 23:08

Postitusi: 19

Postitatud: 04-06-2009 02:20


Kaksik-naised on vaieldamatult mitmekülgseimad naised :) Kui on sitt tuju - siis täiega , kui on hea olla- siis täiega. Kui nüüd aus olla, siis ise ma mõne kaksiknaisega koos ei suuda küll olla, no jubedad olevused.tunnen siinkohal kaasa neile, kes minuga arvestama peavad :D.. aga see-eest kaksikud on häästi kavalad ja parajad ussid. Ahjaa, hästi emotsionaalsed ja suurte unistustega, mis tõenäoliselt ka täide lähevad:)
Postitusi: 24

Postitatud: 10-07-2009 00:11

kaksik


ma ise olen kaksik ja olen hästi etteaimamatu. :D Tujumuutused on muidugi põhiprobleem. :D Üks hetk naeratan ja olen õnnelik, teine hetk loobin ajalehega. :D
Postitusi: 749

Postitatud: 10-07-2009 00:23


klassiõde on kaksik saame ülihästi läbi, aga no tujud muutuvad iga 5 sekundi järgi.. kord tahab üht, kord teist...vahest võib hulluks minna:D:D:D:D... ja ensehinnang on tal ka natuke liiga kõrge.. aga no mind see ei puuduta las olla, kui tahab:D..
ja vaielda meeldib isegi, siis kui õigus pole.. raiub ikka oma jura:D...
mul on isa veel kaksik ja ta suht enam vähem, kuigi ka sellised imelikud hood käivad peal tal:D... (päris palju kaksikuid tean, aga enamvähem kõik toredad ja abivalmid)
Postitusi: 1090

Postitatud: 10-07-2009 00:27


kõik on sarnased nagu siga ja kägu...
Postitusi: 2663

Postitatud: 10-07-2009 00:33


Olen ise kaksik. Tujumuutused on tõesti kiired tulema. Meeldib pidevalt millegagi tegeleda ja lähen närvi kui miskit kasulikku teha ei ole, sest mul hakkab igav:D Miinused: liiga aktiivne, tujumuutused, vb vahest liiga kriitiline:D
Plussid: Hooliv, väga avatud, sõbralik, abivalmis ja saan hakkama olukordades, kus ma olen arvanud, et ei suuda ealeski.
Postitusi: 2849

Postitatud: 10-07-2009 00:34


Ei tunnengi nagu ühtegi sellist.
Postitusi: 38

Postitatud: 16-07-2009 21:45


Hmmm....päris huvitavad kirjutised siin.......hakkasin viimase jutu peale mõtlema jaa.... tegelikult jah ma pean tunnistama et ma olen tõeline uss ...zzzzz...ja võin käkki keeerata:D AGA seda loomulikult õige asja eest ja siis korralikult. Ja viimasel ajal olen avastanud endas ka selle paha paha kahepalgelisuse-inimesed ajavad lihtsalt nii närvi mind oma nõmedate tegude või juttudega ja siis ma mõtlen omas peas koledaid asju selle inimese kohta aga temale naeratan endiselt suure suuga:) ja vahel vb jagan neid mõtteid hoopiski kellegi kolmanda isikuga....aga seee ongi ju kahepalgelisus:S Aga igapäevaselt leian nii enda kui oma õe järgi et rohkem positiivsust pole võimalik inimese olla.Ja me tõesti ei jäta inimesi hätta,eriti veel lähedasi,nad võivad alati meile loota ja meid saab täielikult usaldada!!!
Kaksikud ei ole must-valged inimsed...ME OLEME VÄGA VÄRVILISED ja see ei tähenda kindlasti halba:)
Meeste jaoks on kaksiknaiste juures miinuseks kindlasti see et kuna me oleme nii positiivsed isikud siis see tirib tahest tahtmata meie ligi hunnik austajaid....aga kui on ikkagi suhe siis ei pea mees muretsema:)
Postitusi: 613

Postitatud: 17-07-2009 14:36


minu parim sõbranna on nt kaksik. ja väga super inimene! arutlesime selle kahepalgelisuse teema üle ka vbl tõesti vanemate ja sugulaste ees on natuke teistsugune, kui sõprade ees, aga mingi kahepalgeline bitch ta nüüd küll ei ole! oma kogemuste põhjal võin siis öelda, et kaksikud on väga sõbralikud, abivalmid, heatahtlikud, natuke tujukad, targad (ok, oleneb inimesest ka), aktiivsed, peavad plaane/planeerivad/organiseerivad, elavad hetkes ja teevad, mis pähe tuleb, ei huvitu teiste arvamusest ega lase end kõigutada, kuid siiski kuulavad teisi, egod . samas, tean 4 kaksikut, 1 neist on VÄGA kahepalgeline, ei kannata üldse teda, 3 neist on ka natuke-natuke ülbed
Postitusi: 3396

Postitatud: 17-07-2009 14:46


Olen ise kaksik. Tujud võivad muutuda väga kiiresti. Me oleme kavalad, natuke ülbed või siis päris ülbed. Võin öelda enda kohta seda,et olen oma sõprade/tuttavatega vedike teistsugune, kui oma perekonnaga. Kuidagi on see nii. Jah, tunnistan olen vahepeal paras uss, aga asja eest. Kaksikud tüdinevad kiiresti, väga kiiresti ja me tahame vaheldust. Muidu arvan,et kaksikud on väga positiivsed, elurõõmsad ja hakkajad inimesed. Löövad kaasa kõiges ja ei löö põnnama. Enda kohta võin veel öelda,et olen kangekaelne ning enamasti pean oma tahtmist saama. Vedike isekas, aga nii see on.
Postitusi: 11

Postitatud: 17-07-2009 14:51


Mina olen ka kaksik. Juunis sündinu. Üldiselt tean, mida tahan ja teen just nii nagu tahan.
Seega päris tüüpiline kaksik ma ei ole.
Mul on palju sõpru ja suhtlemisega hätta ei jää.
Ise olen rahul.
X