Postitusi: 1865

Veevalajad

Postitatud: 20-07-2008 13:58

Kes on siit veevalajad ?

Missugused on teie arust veevalajad?
Postitusi: 1798

Postitatud: 11-10-2008 23:17


Tsiteeritud:

ise olen veevalaja. Oma jonni võin ikka lõpuni suruda. Vaielda meeldib ka palju. Suhteliselt tihti on tunne, et elan nagu teises maailmas. veevalajate miinus pooleks võiks lugeda seda, et vahel võime ilma põhjuseta kurvaks muutuda ja siis tundub kõik ümbritsev tume ja julm. Aga muidu oleme me enamusajast rõõmsad ja abivalmis.:D


Sama siin:)
Postitusi: 975

Postitatud: 12-10-2008 14:41


Ise olen ka veevalaja ja võin öelda ,et olen suhteliselt armukade, armastan lõbu,raha,luksust ( mitte teiste kulul ), tahan kõike ise saavutada ja enamjaolt saavutan ka selle mida tahan. Meeldib reisida ja kultuurid,olen püsimatu. Ei kannata kui keegi jutule vahele segab. Vahel tahan täielikku üksindust ,et asjade üle järele mõelda.
Ei kannata salatsemist ja valetamist, kuna ise ka ei salatse ega valeta. Olen aus ja üpriski otsekohene. Enamjaolt hoian tundeid endais ega näita alati välja mida arvan. Omas mullis ka vahetevahel. Elegantne,truu,kirglik,seksikas,sõbralik,avatud, iseseisev ja abivalmis. Kindlameelne, vahel kahtlustav, midagi teen siis põjalikult. Mingi eesmärgi pähe võtnud olen siis enne alla ei anna kui selle saavutanud olen , mingu või aastaid kaks :D Samuti on ka oluline piisav vabadus. Ei meeldi eriti kohustused, kuid kui need on saab täidetud. Alla ei anna kergelt. Kui pean võitlema siis surmani :D Enne alla ei anna kui olen saanud seda mida tahan. Isekas.
Postitusi: 399

Postitatud: 18-10-2008 23:43


Veeevalaja ! Uhke selle üle :P

nagu eelpool mainitud siis veevalajad muutuvad tihti kurvaks ka ilma põhjuseta, Omamoodi vaatanurk on meil . Suhteliselt palju armukade , püsimatu ,üliselt hästi rõõmsad muidu ,ei talu üksinda olemist , kangekaelsed meeldib vaielda .
Postitusi: 1236

Postitatud: 21-10-2008 19:29


olen veevalaja ja olen tagasihoidlik (aga oma sõpradega väga jutukas ja lõbus), töökas, sihikindel.
Postitusi: 23

Postitatud: 07-12-2008 12:37


Tsiteeritud:

Ise olen ka veevalaja ja võin öelda ,et olen suhteliselt armukade, armastan lõbu,raha,luksust ( mitte teiste kulul ), tahan kõike ise saavutada ja enamjaolt saavutan ka selle mida tahan. Meeldib reisida ja kultuurid,olen püsimatu. Ei kannata kui keegi jutule vahele segab. Vahel tahan täielikku üksindust ,et asjade üle järele mõelda.
Ei kannata salatsemist ja valetamist, kuna ise ka ei salatse ega valeta. Olen aus ja üpriski otsekohene. Enamjaolt hoian tundeid endais ega näita alati välja mida arvan. Omas mullis ka vahetevahel. Elegantne,truu,kirglik,seksikas,sõbralik,avatud, iseseisev ja abivalmis. Kindlameelne, vahel kahtlustav, midagi teen siis põjalikult.Ei meeldi eriti kohustused, kuid kui need on saab täidetud. Mingi eesmärgi pähe võtnud olen siis enne alla ei anna kui selle saavutanud olen , mingu või aastaid kaks :D Samuti on ka oluline piisav vabadus. Alla ei anna kergelt. Kui pean võitlema siis surmani :D Enne alla ei anna kui olen saanud seda mida tahan. Isekas.


Kõige parem ise kirjutatud tekst, mis on üpris põhjalik ja täpselt minu kohta.:D Tooks midagi välja ka:
Luksus( mitte teiste kulul). Kõik tuleb ise saavutada ja vaeva näha, et endal ikka hea oleks.
Ei kannata kui keegi jutule vahele segab. Teiste poolt ei kannata, aga mul nõme komme ise vahele segada, sest alati ma arvan et mul on midagi eriti tarka öelda, mis tuleb kiiresti enne uuele teemale minekut ära öelda.
Olen aus ja üpriski otsekohene, ei salatse ja valeta. Oi, kuidas teised mu otsekohesust ja ausust ei kannata.
Ei meeldi eriti kohustused, kuid kui need on saab täidetud. Ma vihkan seda kui mind kamandatakse. Ma juba sellepärast ei täida käsku, et oma jonni vastu ajada.
Isekas. Pigem isepäine.


Teistele tundume me, veevalajad, kui mingid teiselt planeedilt tulnud olevused, kellega kohenemine võtab terve elu aega, sest me suudame iga kell millegi uue ja ajuvabamaga lagedale tulla.
Postitusi: 221

Postitatud: 07-12-2008 12:40


Veevalajad on väga mõnusad- ei ole liiga pealetükkivad, on kombekad ja maitsekad. Igas mõttes viis pluss.
Postitusi: 3743

Postitatud: 07-12-2008 12:41


mina olen veevalaja :)
Postitusi: 2

Postitatud: 07-12-2008 18:28


Mina olen ka veevalaja ja see jutt siin on tõesti nii.

Mina ütlen ka väga tihti ausalt ja otsekoheselt välja, mida ma arvan. Ja ei meeldi absoluutselt, kui mind kamandatakse. Nagu eelpool mainitud, ajan ka mina oma jonni, lihtsalt sellepärast, et mul kästi seda teha. Ja kui mul siiski midagi vaja teha on, ei saa ma enne rahu, kui olen selle ära teinud. Eks solvun kah kergesti ja olen keerulise iseloomuga aga olen õnnelik, et olen veevalaja :)
tex
Postitusi: 38

Postitatud: 08-12-2008 03:35


Minu teex siia lisam2rkuse,oma isiklikest arvukatest kogemustest,nimelt mulle tundub et lisaks veevalamisele ja ka viina,on need naised eriliselt kergelt m2rjaks minevad:P

Polnud kyll eriti kohane ehk,aga vast pole hull.
Postitusi: 8

Postitatud: 18-02-2009 15:48


mina olen veevalaja, ütlen mis arvan ja olen nagu tahan :p
X