Lisa postitus Teemale "Mustad skinnyd püksid"
       
Viimane postitus

Postitusi: 27

Postitatud: 2017-10-03 19:57:36

Tsiteeritud:

Tsiteeritud:

Ja ega tavalistel pükstel väga pikkusi valida polegi, ise toetun lihtsalt kogemusele, et nt. Zara teeb riideid ca 160 cm pikale naisele, H&M ca 165-170 pikale. Lühikesed on nii püksisääred kui varrukad. Pikkust saab valida vaid teksade puhul, ostan lihtsalt säärepikkusele 34 tolli. Võid vaadata ka membershopi ja newmoodi, seal on ka tavaliselt pikemad pikkused olemas.
Ahhaa! See seletab nii mõndagi, kui nii zara ja hm teevad nendele pikkusele inimestele. Ei teadnudki varem. Lugesin et see 30 tähendab tolle, vööümbermõõdu tolle nimelt. Kust seda vööõmbermõõtu siis võtta? Kui ma võtan sealt, kus peaks.pükste värvel olema ehk vöö käima, siis ma ei saa mitte kuidagi 30tolli ega sellest vähem, vaid tublisti üle 30. Puusaümbermõõt veel rohkem. Mõndades kohtades øeldakse, et vü'd tuleb võtta taljelt.. no taljelt saan ma 27-30", aga kui pole kõrge pihaga püksid, siis ei tohiks talje asjasse puutuda ju? Ma ei saa midagi aru :) Hannaliisa, hm'is on ka lûhikesed japs.
See pikkuste asi ei ole mul kuskilt võetud ametlik info, lihtsalt enda ja sõbrannade aastatepikkune kogemus. Nii et see ei pruugi tõele vastata aga isikliku kogemuse järgi nagu vastaks, mu paar 160 cm pikka sõbrannat kannavadki pm ainult Zara asju- odav ja istub ideaalselt nende sõnul. Ja neile sobibki, miski ei ole liiga lühike. Mul on varrukad ja püksisääred 10 cm liiga lühikesed. Mul teksad tollimõõdus 27, st siis 68,5 cm umbes. Mul on VÜ 60 -62 cm, ja pisut allpool ongi mingi 68-70 cm. Aga ma ei oska seda rohkem kommenteerida, kas sul mingeid teksaseid ei ole, mille pealt vaadata, mis mõõt paras on?
 
  NB! Postitad "Anonüümne jutulind" nime all. ja teeni preemiapunkte!  
Pealkiri:  
Sisu:  
 
   
 
  Lisa postitus  
   
Vajutades "Lisa postitus" nupule nõustun privaatsustingimustega
 
  PS! Foorumipostitused on tehtud Buduaari lugejate poolt ja neid ei toimetata ega tsenseerita. Buduaar ei vastuta foorumipostituste sisu eest.  
 
X