Lisa postitus Teemale "ARK sõidueksam (Tartu)"
       
Viimane postitus

Postitatud: 2021-05-13 20:21:51

Tsiteeritud:

Eksamineerija ilmselt tajus, et mul on närv sees ja suhtus minusse algusest peale selle pärast negatiivselt. Küsimustele otse ei vastanud jne. Platsil ei lasnud mul viit minutit täis olla, sõitsin ühe prooviringi ära ja ütles, et lähme nüüd paremale. Viis mu kõigepealt Kalevi ja Õnne tn ristile (tuntud tõmbekas) ja peale seda otse kesklinna. Läbi kukkusin sellega, et jäin ümberrivistusega hiljaks. Ardi Jalak oli eksamineerijaks. Poleks närv nii hull olnud, oleks vbh ära ka teinud. Hiljem ei lasnud ta mul kusjuures oma aega täis ka sõita, käratas, et ma välja läheks ja kõrvalistmele istuks. Ise sõitis nii, et pani tuimalt 60ga punase tule alt läbi :). Väga meeldiv kogemus.
Ardi Jalak on nii ebameeldiv vanamees, kes eksamineerida ei oska - nii kuri ja käriseva hääletooniga ning lisaks ta laseb kõikidel eksamineeritavatel samast kohast läbi sõita, kust minagi läbi pidin minema. Tunnen kõigile ekszmineeritavatele kaasa, kes peavad selle rõvedikuga eksamit läbi tegema - EI SOOVITA ARDI JALAK - NIMELIST EKSAMINEERIJAT! VÕIMALUSEL KÜSIGE TRANSPORDIAMETIST ENDALE PAREMA SUHTUMISEGA EKSAMINEERIJA, KES EI OLEKS SELLINE PROVOTSEERIV VANAMEES!
 
  NB! Postitad "Anonüümne jutulind" nime all. ja teeni preemiapunkte!  
Pealkiri:  
Sisu:  
 
   
 
  Lisa postitus  
   
Vajutades "Lisa postitus" nupule nõustun privaatsustingimustega
 
  PS! Foorumipostitused on tehtud Buduaari lugejate poolt ja neid ei toimetata ega tsenseerita. Buduaar ei vastuta foorumipostituste sisu eest.  
 
X