Lisa postitus Teemale "Kõrvaaugu paranemine"
       
Viimane postitus
arrogant1

Postitusi: 11108

Postitatud: 2013-10-20 23:06:16

Tsiteeritud:

Vana teema, aga pöördun siia oma murega. Äkki keegi oskab aidata. Mul olid kunagi ammu kõrvaaugud, aga kuna need ei paranenud ka pika aja peale ära, siis otsustasin kinni kasvatada. Enne seda juhtus selline asi, et vasaku kõrvarõnga tagus kasvas kuidagi kõrva sisse. Ma ei tea, kuidas see võimalik on. Igatahes mäletan, et see lõikati mul sealt välja vms. Siiamaani on vasakus kõrvas kõrvaauk justkui alles. Tagant vaadates auku pole, aga eest vaadates on auk täitsa olemas. Parem auk on täielikult kinni kasvanud. Tekkis nüüd uuesti tahtmine kõrvaaugud teha. Oskab keegi öelda, kas mulle üldse tehtaks uuesti, kui see vasak kõrv selline kahtlane on?
Mul oli ka kunagi selline probleem. Tagus kasvas nagu kõrva taha kinni. Läksime siis kiirabisse, tehti korda jne, öeldi küll, et kasvab kinni jne ja mingi paar aastat hiljem vaatasin ka, et ikka kõrvaauk alles ja proovisin seda nn paranduskõrvarõngast läbi panna ja ilusti läks, et ei pidand uuesti augustama. Aga usun, et vast tehakse uus küll sulle.
 
  NB! Postitad "Anonüümne jutulind" nime all. ja teeni preemiapunkte!  
Pealkiri:  
Sisu:  
 
   
 
  Lisa postitus  
   
Vajutades "Lisa postitus" nupule nõustun privaatsustingimustega
 
  PS! Foorumipostitused on tehtud Buduaari lugejate poolt ja neid ei toimetata ega tsenseerita. Buduaar ei vastuta foorumipostituste sisu eest.  
 
X