Lisa postitus Teemale "orhidee ümberistutamine"
       
Viimane postitus
4175300

Postitusi: 4

Postitatud: 2010-03-15 09:07:32

Tsiteeritud:

Kuski kuu aega tagasi istutasin enda oma.Spets Mullakotil oli kirjutatud ka õpetus aga: *Uus pott kas läbipaistev võ nagu mina võtsin spets orhideedepott (mul oli lilla) mille põhi hoiab keskelt kõrgemaks N: Bauhofist ostsin mina. * Ettevaatlikult võta vanast potist välja, eemalda kõik vana mula jäägid ja kuivanud juured *uude potti pannes pane nii alla natuke mulda ja kindlasti ka juurte vahele (natuke nokitsemist sellega muidugi on) *õhujuured kindlasti jäta potist välja *kasta nädala pärast *väeta alles 6 nädala pärast Mul viskas uue õisikuvarre juba vähem kui nädala pärast uuele lisaks...lill tänas, et sai kasvuruumi juurde.Ostke siis ikkaspetstooteid ja jälgige juhendeid!
*see pott, mida te kirjeldate on ümbrispott! vesi ei tule sealt välja, substraadil on väike võimalus hingamiseks ja juured hakkavad mädanema! *õhujuuri ei jäeta potist välja, vaid ümberistutamisel pannakse ilusti alla ja kaetakse uue substraadiga.
 
  NB! Postitad "Anonüümne jutulind" nime all. ja teeni preemiapunkte!  
Pealkiri:  
Sisu:  
 
   
 
  Lisa postitus  
   
Vajutades "Lisa postitus" nupule nõustun privaatsustingimustega
 
  PS! Foorumipostitused on tehtud Buduaari lugejate poolt ja neid ei toimetata ega tsenseerita. Buduaar ei vastuta foorumipostituste sisu eest.  
 
X