SUPERUUDIS! BUDUAARI AJAKIRJU SAAD nüüd lugeda ka nutiseadmest
pilt: Joomag

Buduaari ajakiri, mis on Eesti turul olnud juba enam kui 11 aastat, püüab alati sammu võrra teistest eespool käia. Mõeldes oma lugejatele ja soovides kaasas käia tema vajaduste ja eelistustega, tõime turule lisaks paberajakirjale ka e-ajakirjad. Neid on võimalik kiirelt ja lihtsalt tellida ning lugeda oma nutiseadmest igal ajal. E-ajakiri on hea võimalus ka välismaal elavatel eestlannadel kodumaist ajakirja hommikukohvi kõrvale lugeda. 

Oleme esimesena Eesti ajakirjadest liitunud Joomag distributsiooniplatvormiga, mille vahendusel jõuavad paljud maailmas tuntud ajakirjad oma lugejateni e-ajakirja kujul. Buduaar Meedia kirjastatud ajakirju Buduaar ja Buduaar Teen on nüüd võimalik lugeda arvutist, telefonist või mõnest muust nutiseadmest ning ajakirjad jõuavad müüki samal päeval paberajakirjadega. Hetkel saad lugeda meie kõige värskemaid müügilolevaid ajakirju.

Värsked ajakirjad pole siiski lugejatele tasuta. E-ajakirja aastatellimus (6 numbrit) maksab augustis kampaaniahinnaga vaid 9,99 € ning ühe ajakirja kaupa tellides on ajakirja hind 2,99 €. 

Buduaari e-ajakirja leiad SIIT.

Buduaar Teen e-ajakirja leiad SIIT.