PILDID! SEE ISA TEGI PISITÜTREST fotoseeria, mis šokeerib lapsevanemaid üle maailma
Foto: Vida Press

Viimase nädala jooksul on intervnetiavarustes meeletult populaarsust kogunud fotoseeria imepisikesest tüdrukutirtsust, kes kõnealustel piltidel põhimõtteliselt eluohtlikes olukordades on. Iga ema, kes neid pilte vaatab, ehmatab ilmselt kohe ära ja mõtleb, et kuidas see üldse võimalik on, et keegi oma lapsest selliseid pilte teha võib. 

Iga lapsevanem teab, mis tunne on oma lapse heaolu pärast pidevalt muret tunda - mitte keegi ei taha näha, kuidas laps haiget saab ja täpselt samamoodi ei taheta näha, kuidas laps potentsiaalselt ohtlikus olukorras on. 

Üks isa võttis kätte ja postitas internetikeskkonda Reddit galerii oma pisikesest tütrest. Pisike laps on fotodel näiteks autoroolis, noaga mängimas, trepil rippumas ning sillal kõikumas. 

Kõigi rahustuseks olgu öeldud, et tegemist oli õnneks siiski töödeldud fotoseeriaga, mille autor tunnistas, et ei paneks oma last kunagi reaalselt sellistesse olukordadesse. Küll aga tuli tema postitusele mitmeid kommentaare, milles paljud lapsevanemad tunnistasid, et nende lapsed on ka päris elus sellistesse situatsioonidesse sattunud. 

Kurikuulsat galeriid saad vaadata SIIT.

Buduaar.ee