LADIES NIGHT TARTUS 12.04 üllatas virtuoosidega!
Fotod: Rein Leib

Buduaari ja Vapiano menukas sõbrannadepidu Ladies Night Tartus toimus kolmapäeval, 12. aprillil Kvartali keskuse Vapiano restoranis.

Külalisi tervitas Vapiano mõnus õhkkond suurepärase toidu ja vahuveini 9.5 tervitusega. Unustamatu elamuse jättis kitarrivirtuoos Paul Neitsov. Õhtut juhtis Juhan Krull (Call Event), kes tegi kõigil külalistel tuju heaks. Külalisi ootas rikkalik kingikott, kust võis leida La Bella ilustuudio kinkekaardi, Dermoshop kingituse ja head-paremat Vapianolt.

Õnneloosis läks loosi mõnusaid kingitusi - kinkekaart La Bella ilustuudiolt, aastatellimused Buduaari ajakirjalt ja Vapiano pani loosi õhtusöögi neljale koos vahuveiniga.

Vaata pilte! Fotod: Rein Leib

Kui soovid osaleda Ladies Night peol Tartus 10. mail, siis broneeri laud kohe!

Pileti hind on 15 €, mis sisaldab kinkekotti, õnneloosi, LIVE-esinejat, tervitusjooki ja 12 € väärtuses head-paremat Vapiano menüüst. Tule naudi õhtut sõbrannadega, ostes pileti Vapiano restoranist või broneerides laua meilil: tartu@vapiano.ee.

Kui soovid osa võtta Ladies Night peost Tallinnas 11. mail, siis broneeri laud juba täna! 
Pileti hind on 20 €, mis sisaldab kinkekotti, õnneloosi, LIVE-esinejat, tervitusjooki ja 15 € väärtuses head-paremat Vapiano menüüst. Tule naudi õhtut sõbrannadega, ostes pileti Vapiano restoranist või broneerides laua meilil: ladies@vapiano.ee.