Kohtuprotsessi võitnud Triin Tulev keerab elus uue lehekülje

16. oktoober 2015
0 jagamist

Teisipäeval, 13. oktoobril mõistis riigikohus Rasmus Vesiloo oma endise elukaaslase, seltskonnatäht Triin Tulevi peksmises lõplikult süüdi. Vesiloo tunnistati süüdi selles, et ta 2013. aasta 24. augusti hilisõhtul tungis kallale oma elukaaslasele, lõi teda korduvalt kätega vastu pead ja nägu, põhjustades kannatanule valu ja tervisekahjustusi.

Tulevi sõnul peksis mees teda ajal, mil naine oli rase, ja lootele osaks saanud raskete vigastuste tõttu pidi Tulev lapsest loobuma.

Tulevit esindanud advokaadibüroo teatel analüüsis riigikohus otsuses põhjalikult Vesiloo kaitsja seisukohta, kas kriminaalasjas koostatud ekspertiisiakt vastab seadusest tulenevatele nõuetele ja jõudis järeldusele, et maakohus ja ringkonnakohus on õigesti leidnud, et antud asjas koostatud ekspertiisiakt on lubatud tõend.

Nüüd, mil kaks aastat väldanud kohtuprotsess on viimaks läbi, oli Triin Tulev ka ise nõus sel teemal uuesti rääkima! 

Triin on tänulik, et riigikohus sellise otsuse tegi. "Loodan, et selle pika ja raske protsessi tulemusena saab teistel naistel edaspidi natukenegi lihtsam olema sellisesse olukorda sattununa. Elus Fond teeb oma tööd jätkuvalt edasi ja kaks seadust on Eestis praeguseks juba muudetud. Ma loodan, et meie nooremapoolne valitsus saab aru, et ka oma rahvast on vaja hoida. Võibolla ei peaks karistused selles vallas teiste paragrahvidega võrreldes nii paigast ära olema? Tuleks ehk mõelda sellistele punktidele, mis meie rahvast elus hoiavad ja mitte lihtsalt elus, vaid ka kodumaise eluga rahulolevana. Pole rahvast, pole riiki. Olen õnnelik, et need kaks pikka aastat on lõpuks läbi. Alles sel momendil, kui sain advokaadilt kõne riigikohtu otsuse jõustumise kohta, sain ma tegelikult aru, missugust kivikoormat ma kogu see aeg enda seljas kandnud olin," kommenteerib Triin Tulev.

0 jagamist

Lisa kommentaar või jaga? Loe kommentaare (25)

Kommentaar on vastuseks kasutaja kommentaarile. Esita tavalise kommentaarina.

Nädala kuumad

PELETA VÄSIMUS nende nippide abil  [0]

KAS LAPS PIRTSUTAB TOIDUGA? Proovi seda!  [0]

3 TÄHEMÄRKI, kes armuvad väga kiiresti ja on kohe abieluks valmis  [0]

MEESTELE: 3 MÄRKI, mille järgi seda õiget naist ära tunda  [0]

TAHAD KAALUST ALLA VÕTTA JA VÕITA REISI MILANOSSE? Lae alla see uus äpp!  [0]

NAINE KIRJUTAS MEHELE kurva kirja: "Tean, et sa ei armasta mind enam!"  [1]

8 MÜÜTI SUHKRU kohta  [0]

BUDUAARI TURG RAKVERE PÕHJAKESKUSES 21. oktoobril toob ajakirjad ja raamatud müüki supersoodsalt  [1]