Club Privé on juba 7 aastat olnud Eesti noorte ning ka vanema generatsiooni lemmikkohaks. See on klubi, kus inimesed saavad kokku, suhtlevad, loovad uusi tutvusi ning naudivad kvaliteetmuusikat. Uurisime Privé omaniku Kuno Tehva käest, mis on nende edu saladuseks ning milliseid uuendusi on nad viimasel ajal läbi teinud.

Club Privé oma huvitavate ning innovatiivsete sisekujundusideedega on alati Eesti klubimaastikul suunanäitajaks olnud. Alles hiljuti avati Privé´s uus Unisex lounge-wc, koos atraktiivse shoti baariga. Futuristliku disainiga uus lounge-wc suudab teenindada kaks korda rohkem külastajaid kui varem. „Kuna meie toreda ööklubi suurimaks miinuseks on siiani olnud just tualettruum, siis tahtsime uue lahendusega näidata, et tualett saab olla ka midagi enamat kui koht, kus ainult oma maiseid vajadusi rahuldada,“ lausub Kuno.

Rääkides aga muutustest üleüldse, mis veel sel aastal aset leiavad, siis tualettruumid on alles algus! „Järgmise kuue kuu jooksul on plaanis avada uusi klubiruume koos rohkete üllatustega. Kevad on kohe-kohe käes ning järgmisena avamegi uuendatud kujul oma suvise päikeseterrassi Harjumäel.” kommenteerib Club Privé omanik Kuno.

Värskelt on toimunud muudatused ka programmis ning oodata on mitmeid uusi sariüritusi ning huvitavaid esinejaid. „Programmis on  toimunud palju muudatusi: reedeti üle kuu on  Privé´s Ministry Of Sound, lisaks Hed Kandi ja Defected Recordsi pidu. Kõik need on Inglismaa lipulaevad. Uus ja huvitav stiilipidu Star Whores, mida muusikaliselt rikastab DJ Critikal. Muusikaliselt pakub see pidu seinast seina head peomussi,“ lausub Kuno. Kõige populaarsem Privé pidu on mehe sõnul siiski Kriim, mida ei paista siiani ületavat miski.

Club Privé on tegutsenud juba mitmed head aastad ning suutnud end ainult paremaks muuta, tuues endaga kaasa uued kliendid, kellele pakutakse kvaliteetmuusikat ning head teenindust! Mida peab klubi edu aluseks aga Kuno Tehva ise? „Edu saladuseks on kindlasti stabiilsus ja omanike ning meeskonna armastus muusika vastu. Privé´d ei tehta raha pärast, vaid sellepärast, et Tallinnas oleks üks „koduklubi,“ kus on hea olla. Oleme pidevas muutumises, seda nii sisu kui kesta poolest ja katsume Eestisse tuua maailma tasemel programmi koos aktuaalsete esinejatega,“ räägib mees.

Teatavasti sai klubi endale ka uue võimaliku konkurendi, on ju Vabank otse Privé vastas! Kuno Tehva sellest midagi halba ei näe, kuna konkurents lisab kindlasti põnevust ning viib elus edasi. „Konkurents on edasiviiv jõud, oleme seitse aastat edukalt oma asja ajanud ja usume, et jätkame samas vaimus. Privé ei ole lühiajaline kasumi peale suunatud rahalehm, me ehitame brändi nimega Privé. Meie eeskujuks on maailma suurklubid nagu Pacha, Ministry Of Sound jne. Me ei tee kompromisse, pigem hoiame oma joont. Tahame 20 aasta pärast olla sama edukad kui praegu, võibolla on selleks ajaks maailmas mõned Privé ööklubid juurde tulnud,“ räägib Kuno Buduaarile.

 

Buduaar.ee