• Naistele
 • Meestele
 • Lastele
 • Ilu ja tervis
 • Kodu ja tehnika
 • Vaba aeg
 • Varia
 

ALE! Efektne kirju topp S

  0 jagamist
 • Seisukord:
 • Vähe kasutatud
 • Saadavus:
 • Kohe olemas
 • värv: kirju
  suurus: S
 • Asukoht:
 • Tallinn
 • 2.00 €
Vaata täpsemalt:

Ainult korra seljas olnud efektne topp.

Kaunid punutud paelad, rinnaosas...

Kuva rohkem
Teenusepakkuja: Eraisik

NB! Suhtlen ainult Buduaari keskonnas, jäetud meiliaadressidele ei vasta, kui ei ole mingil eripõhjusel kokku lepitud teisiti.

Alla 5 euriseid asju ei mõõda ( ei ole lihtsalt aega selleks, olengi hinnad lasknud nii madalale kui võimalik, et ostja risk oleks väike, ning üldsielt täpne suurus kirjas ja ka kirjas kui toode vastab teisele suurusele kui kirjas ).

Palun mitte konkreetset ostusoovi avaldada ( saates enda andmed ja võttes minu omad ), ning seejärel kui pakk pakitud japeaaegu teele pandud, hakata lisaküsimusi esitama. Enne ikka uuri ja veendu oma soovis kui ostusoovi avaldad. Selline käitumine leiab aset üsna tihti. Nii ei ole viisakas.

Väga vabdandan! :)

Ma ütlen täiesti ausalt, et ma lihtsalt ei viitsi/ ei ole aega jms. seljas pilte teha, vabandust! :) Kasutan selleks mannekeeni abi nii palju kui võimalik) mõned XS asjad ei saa selga panna, kuna mannekeen on elutu ja ja keha nn ,,väänata,, ei saa.

Sama lugu on kokkusaamistegavõi käest-kätte tehingutega, näitama-proovimia tulemistega. Kui ma Tallinnas vahest käingi( mitte väga tihedalt), siis üsna asja pärast ja samuti on väga keeruline kokku leppida aegu jms. Võibolla mõned erandjuhud kallimate asjadega, aga iga mõne eurise asjaga seigelda ei jaksa/taha/saa/viitsi. Kui soovid tulla ise järele või proovima (asun Lääne-Virumaal, täpsem asukoht teadete teel). Vastasel juhull minu elu antud tegevustest koosnekski (seljas pildistamine ja kaltsuhunnikutega mööda Eestist reisimine).

Väga-väga vabandan, palun mõistvat suhtumist! :)

NB! KASUTAJAD, kes on lubanud ülekande teha ( nii, et mina olen eseme kellegi kindla ostusoovi tõttu pakkinud ja peaaegu teele pannud) või BRONEERINUD kauba jätnud välja ostmata- ärge palju pahandage, kui ma teie kirjade ei vasta! Mul on kõik kirjad alles ja isegi mõned kasutajanimed meeles.

Ei müü (ega suhtle) kasutajatele( õnneks neid on mõni üksik ainult), kellega on ette tulnud ebameeldivusi( näiteks ei ole tulnud varasemalt kohale käest-kätte tehingut tegema vms.

!!! EI PAIKNE enam TALLINNAS, ASUN pealinnast väga kaugel! Tallinnas käin viimasel ajalüsna harva :)

PALUN mitte kirjutada kärsitutel- kui pakk saabub hiljem, kuigi olen kinnitanud, et panin paki lubatud ajal teele. Kui ma seda ütlen, siis nii see ka on. Kui mingil põhjusel paki postitamine hilineb, siis ka seda ütlen üleküsimise peale, kasvõi siis kui postitamine on viibinud ning olen unustanud ostjale üle kirjutada.
Samuti ei maksa oodata, et ma öösel kell 02 lähen pakki viima( elan pakiautomaatidest 30 km kaugusel) :)

Seljas piltidega( kui on suuruse sobivuse tõttu teha, sest vahepeal ongi mõni asi mulle suur/väike) võib teinekord minna kauem aega, ning alati võib üle küsida, kui olen unustanud.

Asju enam EI BRONEERI, kuna kogemused on näidanud,, et 90% broneerijatest haihtub ära. Viimase variandina võin pakkuda 5 eurise sissemaksuga broneeringut, mida kokkuleppe mittetäitmisel ei tagasta( lubatud päeval eset välja ei osta või väljaostmise viibimisest märku ei anna).

Kokkusaamisest ei ole ka väga vaimustatud( isegi kui Tln käin), sest niigi vähese vaba ajaga ei ole aega niisama oodata kedagi( ja paljudel juhtudel antakse ikkagi teada üsna viimasel hetkel, et tulla ei saa).


PALUN mitte ärrituda, kui ma ei vasta kirjale sama sekund, kirja lugemise suhtes. Vahepeal ma loen linnas olles jooksu pealt telefonis kirju, kuid aja või infopuuduse( mõõdud lisapildid) leian, et ole mõtet ja jaksu 10 kirjale vastuseid anda, stiilis ma-lähen-kohe-koju-ja-mõõdan-pildistan. Kui ma tõesti päeva-paari jooksul ei ole vastanud, siis tõesti võib juhtuda, et lihtalt läheb meelest. Olen ka inimene ja tõesti juhtub. Samuti võib alati üle küsida, mitte lihtsalt vihaseid kirju saata...

Eriti nõme on see, kui broneerite asju väga pikaks ajaks ,,kindla,, ostusooviga, ning seejärel ära kaote. Hiljem üle küsides, et soovite ikka osta asja( tähtaja saabudes), loete kirja läbi ning midagi ei vasta. Palun mitte broneerida kui ei oma piisavalt rahalisi vahendeid või ei ole soovis kindel.

Veel...Väga tobe on ka kui lastakse ese peaaegu teele ära panna(valmis pakkida, aadress peale kleepida) ning lubatakse ülekanne teha, mida loomulikult ei tule. Ja ei tule ka vastust. Sisi palun ärge imestage kui ma teie kirjadele ei vasta- olen enda jaoks üksikutest nimedest musta nimekirja koosatnud. Säästan enda ja teie aega.

PALUN MITTE MINU KUULUTUSTE PILTE KASUTADA! Eriti kui müüd veel samat riideeset,mis mina. Kui oled minu käest midagi ostnud ja mingil põhjusel ei sobi või soovid edasi müüa, siis ole kena ja küsi luba, nii olen nõus olnud. Aga kui soovid ise minuga sama asja müüa, siis ole hea ja näe ise vaeva pildistamiseks :)

Asjad müün sellele, kes esimesena REAALSET ostusoovi avaldab. Va. broneeringud. Kui broneerija kaob, siis edaspidi ma selle kasutaja kirjadele lihtsalt ei vasta.

Mõndasid kallimaid asju ka vahetan, kuid vaid mõne Guessi ja Fornarina vastu ( vahe maksan kinni vajadusel).
Üldiselt vahetusega ei tegele, kuid 200-euriga ostetud kandmata ilusaid asju ei raatsi päris 20 euriga ka müüa.

Palun MITTE VAHETUST pakkuda! :) Soetan juurde vaid väga üksikuid esemeid(üks Guessi kleit ja Fornarina pluus). Müüme, teenime ja ostame. Milleks see vahetustrall?!

Palun märkida teadet kirjutades, eseme nimetus või link(tervitused oleks mõttekam jätta kirja sisse)- on kergem kirjades orienteeruda(kirju laekub palju)!

Kõik riided on ilusates toonides, kulunud värviga esemeid ma ei müü.) Samuti ei müü ma kasutatud asju uute pähe.Uus ese ei tähenda minu jaoks higilõhnalist/katksist/puudrilist/topilist/värvist ära/väljaveninud eset, vaid ikka seda, mis uuena ostetud ja kappi riputatud(tõsi, mõnikord küll sildid eemaldatud). Niisiis- kirjas on UUS, siis nii see ka on.

Niisamuti ka vähekantud esemete korral. Üksikud korrad kandmist tähendabki 1-2x kandmist, mitte räbalaks kulunud asju. Kaltsud või müügiks sobimatud esemed viskan prügikasti(või annan niisama ära)!

Kantud riided on pestud lõhnatu allergiavaba pesugeeliga, samuti triigitud(garantii ei kehti, kuna saatmisega lähevad riided ikka vormist ära)-

Samuti ei leia minu riietelt loomade või muid karvu, ning puudub suitsulõhn.

Riided ja jalanõud on väga korralikud, kui peaks esinema defekte või näiteks toppe riietel siis see kuulutuses välja toodud.Usun Karma seadusesse(kõik halb tuleb Sulle endale tagasi!), seega petukaubandust ei viljele.
Kui kaup on ostjani jõudnud, kustutan kuulutusest antud eseme pildid!

Enamik riideid olen kunagi ostnud endale(olen meeletu riidearmastaja), lihtsalt seisma jäänud, kuna riideid palju ja kõike ära ei jõua kanda.Mõned suuremad numbrid olen plaaninud endale väiksemaks teha(tegelen õmblemisega), kuid lõpuks olen siiski müüa otsutanud.Mõned on ka sõbranna omad, müün siis enda konto alt:)

Saadan Sulle sobiva postiga(lihtpost vaid omal vastutusel, väga ei soovita!). Enamasti panen paki teele samal või järgmisel päeval.Kõige mõistlikum oleks Smartpost, igast käigust jääb fikseeritud jälg.(Kui midagi kaduma läheb või müüja tegeleb pettusega, on kõik võimalik tuvastada. Olemas endal taoline kogemus, ostjana).

NB!Teen ka vahetust mõningate asjade vastu(vaata minu soovin-osta kuulutusi!), mõned Guessi ja Fornarina asjad. Vastuvahetuseks pakkuda AINULT neid. Muudel juhtudel vahetan nagu ikka, raha vastu ;-) Seega kui neid asju pole pakkuda, siis EI OLE VAHETUSEST HUVITATUD! :)

Nb! Asju tagasi ei võta, kuna pakutav kaup on korralik. Pole lihtsalt aega ja jaksu selliseks tegevuseks, lisaküsimustele vastan meeleldi:)

Täiendan pidevalt valikut! :)

Mõnusat ostlemist ja rõõmsat meelt!

Ann :)


Müüjat on hinnatud 5 korda


Kommentaarid:

Kuulutust ei ole veel kommenteeritud.

NB! Kommentaarid on lisatud Buduaar.ee lugejate poolt ja Buduaar ei vastuta kommentaaride sisu eest.