Rakvere

Kevad 2017

GALERII! Buduaari turg LIVE Põhjakeskuses 18.03

Kevad ongi käes! Rakveres toimus Eesti suurim ostupidu Buduaari turg LIVE kevadturg.

18. märtsil toimus Rakvere Põhjakeskuses suur ostupidu Buduaari turg LIVE, kus turukülalisi ootas suur valik kaupa nii eraisikutelt kui firmadelt. Staariturul oli kohal taas alati hea tujuga Allan Roosileht ja raamatu-uudistega Kertu Rakke.

Turul loosis auhindu Vana Tallinn Yoghurt Cream ja pakid tõi turvaliselt kohale Itella SmartPost. Kauplejate ning šoppajate meeleolu hoidis taas kord üleval buduaaritaride lemmik Ženja Fokin. 

Meelelahutust igale maitsele!

Turu soojendasid üles A-Rühma Tantsutüdrukud Esteetika- ja Tantsukoolist. Pealelõunal lõid sama kooli pisikesed tantsijad nunnumeetri lakke! Toimusid Buduaar TEEN auhinnamängud, kus sai võita kosmeetikat ja ajakirja aastatellimusi.

Rakveres oli 18. märtsil veel teinegi suurüritus – Lääne-Virumaa parim võitlusspordiüritus Yakuza Fight, mille osalejad viisid Põhjakeskuses läbi näidistreeningu, õpetusi sai treenerilt ja osalejad näitasid oma parimaid oskusi.

Toetasime kasuperede lapsi ja kohal olid MTÜ Igale Lapsele Pere esindajad, et koguda kasuperedes kasvavatele lastele jalatseid, rõivaid, mänguasju ja muud vajalikku. Annetatud asjad lähevad muuseas ka Ida-Virumaa heategevuslikku second-hand pood-lattu, kust saadav tulu läheb samuti kasuperede toetuseks.

Vaata galeriid SIIT!

Eelmise turu video: