Buduaari turg

Ole mureta – Buduaari turg ei jää sel kevadel tulemata! 2019. aasta saabumisega uuenes meie ostupeo kontseptsioon, tuues turu Tallinna kesklinnale lähemale. 23. ja 24. märtsil toimub Buduaari turg ehk brändikauba ostupidu Kultuurikatlas. Esmakordselt jõuab turg ka Pärnu: 13. aprillil Port Arturi ostukeskuses. Üritusel on endiselt avatud ka staariturg ja brändikauba taaskasutuse turg, kuid müügikohtade arvu on vähendatud.

Buduaari uuenenud turg, mis kolib Tallinna südalinnas asuvasse Kultuurikatlasse, soovib varasemast rohkem pakkuda ostjatele põnevat uut kaupa ja parimad hindu.

Müüma tulevad firmad, kes pakuvad ilu-, tervise- ja moekaupa. Kohal on disainerite looming, originaalkaup, brändid, outlet‘i kaup. PS! Korraldaja on valinud välja parimad pakkujad!

PS! Pakkumisi lisandub iga päevaga juurde.

Eraisikud saavad täita registreerimisankeedi SIIN. Uue kauba müüjad ja firmad saavad registeerida, kui kirjutavad oma soovist  (pinna suurus ja müüdava kauba kirjeldus) aadressilt turg@buduaar.ee või oma Buduaari reklaamijuhi kaudu.

Pane attend Tallinna Facebooki üritusele SIIN.

Pane attend Pärnu Facebooki üritusele SIIN.

Kohtumiseni Tallinna Buduaari turul juba 23. märtsil algusega kell 10.00 ning Pärnu ostupeol 13. aprillil!

PS! Liitu ka Buduaari turu ametliku afterparty’ga, mis toimub Tallinnas Secret Garden Club’is 23. märtsil. Pane attend Facebooki üritusele SIIN. Sissepääs turu külastajatele ja müüjatele TASUTA!

Buduaari turgu toetavad:

Kevad 2019

23.-24. märts Tallinn Kultuurikatel

13. aprill Pärnu Port Artur

Sügis 2018

15. september Tartu Kaubamaja (galerii)

29.-30. september Tallinn Saku Suurhall (galerii)

17. november Rakvere Põhjakeskus (galerii)

VIIMASED UUDISED: