Postitusi: 1507

Mõned küsimused tulnukate kohta.

Postitatud: 20-12-2015 10:48

Põhiline küsimus (millest ülejäänud tulenevad), miks inimesed arvavad, et tulnukad on imbetsillid?

1) Neid paganama "ufosid" kukkub alla rohkem kui meie lennukeid. Ometi peetakse lennukeid hetkel üheks ohutumaks liiklusvahendiks. Kas nende tehnika siis meie omast maas töökindluse poolest või on nende lennumasinad "made in china" ? See, et radar nad alla toob ei kõla ka usutavalt, sellisel juhul nad siia isegi ei jõuaks (vähemalt mitte läbi kosmose). Kes radari tööpõhimõttet teab, mõistab.

2)Miks paganama päralt peaks nad nägema vaeva mingite maakide vms kaevandamise ja transpordiga? Isegi inimesed on juba küllalt lähedal aparaadile mille abil võib suvalistest aatomitest kokku panna mida iganes soovid. Tuleb lihtsalt õieti "ehitada" ehk omada "kokkupanemisõppetust".

3) Miks peaksid nad röövima inimesi ja loomi?
Uurimiseks on palju paremaid moodusied. Isegi meie sateliidid võimaldavad koguda väga palju infi. Tulnukad, kes meist targemad peaksid olema... Võiks ju omada aparaate millega saab selliseid uuringuid teha orbiidilt vms?
Toiduks? julgen kahelda. Kui mõni tulnukas üritaks mind süüa (eriti kui tegu reptiiliga), sureks ta ilmselt järgmise 30min jooksul kofeiini üledoosi. Suurem osa inimesi on enda organismi tahtlikult või tahtmatult piisavalt reostanud, et olla toiduks sobimatud. Ehk taimetoitlased või mõni suguharu kuskil kaugel metsas on veel "toiduks kõlbulik". Ja ka toitu saab valmistada punktis 2 mainitud aparaadiga, andes sellele soovitud maitse ja parimad omadused. Usa kus palju neid nn mutilatsioone ja asju, loomi toitetakse steroididega mida on väga raske hävitada (põhjus miks ameeriklased ka ülekaalus, antud steroidid on mõeldud nuumamiseks ja süüakse koos toiduga sisse). Kui tulnukad sööks sealseid loomi või inimesi oleks nad varsti korralikud pekkimäed.

4) Kui meil on olemas metamaterialid mis muudavad inimese peaaegu nähtamatuks, siis miks pagan neid humanoide nähakse? Tahavad, et me neid näeks? Loogiliselt võttes peaks nad neil olema kordades paremad metamaterialid kui see mis meil hetkel. Ehk vähemalt looduses peaksid nad olema nähtamatud (nagu pretator kelle kostüüm oli disainilt mõnes mõttes vigane kuid näis omavat kõrgemate metamaterialide omadusi ja üldjoontes vastas sellele mida kõrgemalt arenenud olendid võiks omada?)?

Kahjuks hetkel rohkem aega pole kuid see list täieneb. Küsimusi/asju mis tunduvad ebaloogilised antud teema juures, neid mul jätkub.
Mainin, et asi pole selles, et ma teisi eluvorme ja nende kõrgemat arengutaset ei usuks, usun küll. Lihtsalt enamus juttu nende kohta tundub tiba kahtlane. Olen leidnu ajajooksul ka paar juhtumit kus kirjeldus tõesti vastab sellele mida loogiliselt võiks eeldada kõrgelt arenenud olenditest.
Postitusi: 23565

Postitatud: 20-12-2015 11:55
nu ei usu ma seda juttu rohelistest mehikestest
samas usun et kuskil mujal planeedil võib olla ka elu sest kosmos on nii suur ja läbi uurimata ja miks peaksime meie olema ainus elus planeet
Postitusi: 154

Postitatud: 20-12-2015 14:08


Kuna inimesed arvavad, et tulnukad on imbetsillid, kas siis need, kes seda ei arva on tulnukad? Aga kuna tulnukaid ei ole olemas ja tulnukad, kui nad olemas oleksid, ei saaks olla imbetsillid, siis jäävad järgi vaid inimesed, kes on imbetsillid. Või mis?
Postitusi: 386

Postitatud: 26-02-2017 22:45


panid mõtlema :)))
X