Postitusi: 262

Kas vastab tõele, et tagasiteed enam ei ole

Postitatud: 16-05-2015 23:30

Kas vastab tõele, et kui hakkad vaimudega mängima, neid välja kutsuma, nendega suhtlema jne, siis nad hakkavadki su elus käima ja lahti neist enam ei saa?
Postitusi: 47237

Postitatud: 21-09-2016 20:52


Ise iial ei julgekski torkida ja usun, et kui korra torgid, jäävadki käima.
Samas arvan, et palju ongi uskumuses kinni, võid hakata üle mõtlema, ette kujutama ja vaimude kaela kõike ajama.
Postitusi: 73

Postitatud: 04-10-2016 21:03


Tsiteeritud:

Kas vastab tõele, et kui hakkad vaimudega mängima, neid välja kutsuma, nendega suhtlema jne, siis nad hakkavadki su elus käima ja lahti neist enam ei saa?


vast kah, sest kui ollakse peast segi ja hakatakse kuulma ja nägema eiteamida, siis see ikka kestab seni, kuni õige ravi peale saab! :) Pean silmas sellist olukorda, nagu :

ouija lauaga annab absintiuimas sõbrants vasta pääd, siis järelikult järgnevaid hääli ja nägemusi tekitab kadunud tädi Leida vaim...

mitte see, et iga hommik löögi tagajärjel kõrvast pisut verd on immitsenud.. :)
Postitusi: 1809

Postitatud: 20-10-2016 19:47


Lapsena sai ka vaime välja kutsutud, aga ka midagi ei juhtunud. Ega me ju osanud ka, keegi kuskil rääkis kuidas teha ja hakkasime lihtsalt järele proovima.
Postitusi: 2502

Postitatud: 16-02-2017 16:03


See oleneb. Näiteks väiksena ilmselt on neid vaime nö labist ja nalja pärast välja kutsutud. Kui täiskasvanuna hakkad torkima seda ja teadlikult(nagu nt tuleproovis rituaale tehakse), siis võib päris paha lugu olla jah..

Mul venekeele õpetaja rääkis kunagi,et temal on hästi arenenud sellised nö võimed vms ja temast saaks väga hea selgeltnägija, kuid ta ütles, et ei taha seda edasi arendada ega sellega tegeleda, sest see on ülimalt koormav ja tema ei tahaks sellega elada. Et jätab nii nagu on.

Ise ma muidugi ka pole hull selgeltnägija vms :D, aga ma tajun asju piisavalt ja vägagi hästi energiaid. Eriti veel vanades kohtades, ma nagu näen või tunnetan seda lugu mingil määral. Noh ja kuna niigi on vahel selline ''koormav'' tunne nende energiate pärast, siis kui ma oleks päriselt mingi tuleproovi võistleja tasemel, siis ma tõepoolest ei tea, kas ma peaks ikka vastu, see nagu väsitab vms... Samas mõned tegelevadki sellega ja mingid mustad energiad jnejne ja ise on rahul, nad oskavad ka ''portaale'' ja asju sulgeda ja mida iganes need erinevate stiilidega inimesed ei ava ja sulge :D
Olen mõelnud, et minust saaks päris asja, kui ma üritaks edasi ja prooviks, et oo kas ma näen ka lõpuks nii nagu need tuleproovi inimesed, aga siis mõtlen oma tulevikule ja vot igaks juhuks ei tahaks terve elu ikkagi siduda ennast sellega.

Okei ma pole mingi suur teadja, aga lihtsalt minu arvamus asjast.

Ja tegelikult inimesed oskavad ikka megalt endale asju ette kujutada, kui ikka tahavad :D
Postitusi: 14891

Postitatud: 19-02-2017 17:38


mina arvan, et selline tunnetamine on kõigil olemas ja see ongi see nö "võime". lihtsalt osad oskavad paremini tajuda ja teised ei pane tähele/ei kuula.
X