Postitusi: 109

Loomakliinikud Tartus - kus on parim hinna ja kvaliteedi suhe?

Postitatud: 09-08-2012 14:13

Teema on ajendatud sellest, et mõni päev tagasi käisin oma pisikese kassipojaga Animali kliinikus vaktsineerimas. Animali kasuks otsustasin seetõttu, et mõni aasta tagasi sai vanaema kass sealt pärast mitmete kliinikute vahelt sõitmist kiiresti adekvaatset abi. Helistasin kliinikusse ette ja küsisin hinnakirja kohta. Loomaarst ütles mulle telefonis, et kassi vaktsineerimine maksab 18€ ja juurde võib tulla midagi lähtuvalt sellest, kas kassil on näiteks kõrvas lestad vms. Mulle tundus see väga okei ja seadsime sammud kliiniku poole. Arstid olid ülimalt toredad ning kliiniku õhkkond meeldis mulle väga. Kui aga maksmiseks läks, sain kerge šoki - minu arve ületas 80€, eesti kroonides pea 1300 kr. Vaktsiin siis 18€, teostamine 12€ ja kuna minu kiisul leiti lestad, siis läks juurde muidugi ka kõrvade kerge puhastamine ja puhastusvahend. Olin sellega arvestanud, et natuke võib raha juurde minna. Arvele oli lisatud ka kliinikumaks (???) 10€, konsultatsioon 8€, europass 11€ (mida ma ei küsinud ja keegi mind ei teavitanud, et see tehakse või kui palju maksab, vaktsineerimispass oli mul muide juba olemas) jm. Leian, et neid juurdetulevaid makse peaks kohe kindlasti kliendile eelnevalt teavitama. On väga suur vahe, kas maksad vaktsineerimise eest (nagu telefonis öeldud) 18€ või 18+12+10+8 = 38€.
Loomulikult olen ma arvestanud, et mul läheb loomakese peale raha, ostame ka kvaliteetset toitu ja liiva talle, kuid kahe nädala pärast peaksin ma tagasi minema ja...kui nüüd ka nii palju raha läheb, siis kahjuks ma nii rikas ei ole :(
Seega tahaksingi teie käest küsida, buduaarikad, kus te oma lemmikuga Tartus arsti juures käite? Kas igal pool lisatakse arvele mingeid müstilisi summasid (nt kliinikumaks - mis see on?)?
Ma saan aru ka sellest, et kliinikud peavad end üleval pidama jne, kuid leidub ehk veidi soodsamat ja siiski toredat-adekvaatset loomaarsti Tartus?
Postitusi: 1

Postitatud: 08-06-2021 23:59

Reply


he creature facility of the Lõunakeskus in Tartu is certainly not suggested. There are awkward and discourteous specialists and they act like butchers with creatures. What's more, rather than a painkiller, a nutrient is given.
Regards,
reiki practitioner near me

Postitatud: 30-07-2021 22:53

Reply


What an unprecedented article! I bookmarked it to re-check it after work. It comes out as an incredibly captivating point to clarify. Your article was incredibly useful to me. A debt of gratitude is for your extraordinary article. I was particularly glad to look at your post.

Regards,
Transformational Change

Postitatud: 18-08-2021 14:56

nhadz


Thank you for sharing your talent with everyone. You are an inspiration. I just stumbled upon your blog and wanted to say that I have really enjoyed reading your blog posts.
<p><a href="https://newcastlestaircases.com.au/staircases-handrails/" rel="noopener noreferrer" target="_blank">Staircase Handrail Newcaste</a></p>

Postitatud: 18-08-2021 14:57

mikee


I really love your voice... Thank you for sharing your talent with everyone. You are an inspiration. I just stumbled upon your blog and wanted to say that I have really enjoyed listening to your songs..
Staircase Handrail Newcaste
X