Kui kaua pead vastu sina?
ferra

Postitatud: 05-06-2016 22:44
Postitusi: 27394
Saada teade

Kui kaua pead vastu sina?

Kui mitu päeva jutti peavad jalas puhtana vastu teil valged püksid? Mina ei saa kuidagi üle kahe päeva jutti neid kantud nii, et kuskilt mingi mäkerdus peale ei tuleks ja nii need lendavadki pessu.

clothesclothes

Postitatud: 23-10-2016 15:32
Postitusi: 13957
Saada teade

kas te omavahel privaatsõnumites ei saaks oma vaidlusi lahendatud?

self

Postitatud: 23-10-2016 16:53
Postitusi: 664
Saada teade

Lisasin juurde näite ja jääb arusaamatuks sinu kiusu põhjus. Kas sa oled koolikiusamise ohver olnud ja nüüd teed siin budus seda aega tasa?

Pada sõimab katelt.

Kana, just sellepärast ma sulle silmakirjateener ütlesingi teemas, mille sa kustutasid. Põhjuseta ma seda ei öelnud ja sarnaselt oled budus paljusid kasutajaid ka ilma põhjuseta materdanud, kuigi tegelikult ise noridki tüli oma lapsikusest. Noobie väga õigesti ja lühidalt ütles, et sinu ärapanemised on "koolikiusamise" tasemel.Edit:
Küsimusele, et nt mis on napakas, siis lisan näite.
Noobie lihtsalt kritiseeris sinu riietust OOD teemas ja sinult tuli vastu nagu wtf napakas tekst siis selline:

self

Postitatud: 23-10-2016 16:55
Postitusi: 664
Saada teade


Tsiteeritud:

Tsiteeritud:
kas te omavahel privaatsõnumites ei saaks oma vaidlusi lahendatud?Hea küsimus tõesti. Olen ise samuti mõelnud, miks inimene mulle sõnumitesse ei saa kirjutatud. Aga siis kui weskerit laimata vaja oli, siis sai oi kui pika kirja sinna valmis kirjutatud. Pikema kui kõik tulevased postitused kokku.
Ja jälle noh sa jätkad.

"Aga siis kui weskerit laimata vaja oli," :WTF nagu?

self

Postitatud: 23-10-2016 17:09
Postitusi: 664
Saada teade

Kana, kui weskeri poolt ei olnud see ahistamine, siis mis asi see sinu arvates kurat oli siis?
Sulle võib olla meeldib meeste ahistav käitumine, kuid minule kindlasti mitte ja usun, et paljud seda normaalseks ega meeldivaks ei pea.

self

Postitatud: 23-10-2016 17:28
Postitusi: 664
Saada teade


Tsiteeritud:
Sina oled selle vanade asjade meedletuletamise valinud
Kes minevikku ei mäleta, elab tulevikuta, kuid sina mitte ainult ei mäleta, vaid nagu näha ka elad minevikus, need on kaks erinevat asja! Vastasel korral sa lõpetaksid oma hämamise siin ja ei kirjutaks mulle mingit muinasjutulist vihakõne, mille sa ära kustutasid.
Ühesõnagansinu vihakõnest sain ma aru, et sa kujutad endale ette, et ma olen mingi konkurent sulle siin Buduaaris. Eem nagu wtf? Kellele sa meeldida tahad siin, on sinu probleem ja vali keegi teine oma muinasjutu tegelaseke ja konkurendiks, sest minul puudub see vajadus a'la saada Buduaari superstaariks või meeste lemmikuks. Et see jõuaks ka sulle kohale ja lõpetaksid oma napaka ketramise siin.
Minu jaoks on siin foorumis enamik teemad ja postitused on siin täiesti meelelahutuslikud ning arvatavasti enamuse jaoks, kuid sina hoopis muutud isiklikuks kõige ja kõigi suhtes, ja siis hakkad mingit viha pidama. Ei, no dsiizas küll.

self

Postitatud: 23-10-2016 17:33
Postitusi: 664
Saada teade


Tsiteeritud:
Arvestades seda, kuidas sina minuga senini käitunud oled AASTA aega, siis ma olen tänaseks 100% kindel, et kui siin keegi kedagi ahistas, siis sina weskerit, mitte vastupidi. Kui sa mind mitte kuidagi rahule ei suuda jätta, siis miks peaks arvama, et sa tedagi suutsid? Loomulikult ajasid sina teda taga.
Põhjenda ära, kuidas minu ahistamine välja nägi? Sa absoluutselt ei tea, millest sa räägid ja ära mõtle asju välja!

Prääniks

Postitatud: 23-10-2016 17:47
Postitusi: 1907
Saada teade

Võtke ennast nüüd kokku ja lõpetage üksteise ahistamine palun ära.

self

Postitatud: 23-10-2016 17:53
Postitusi: 664
Saada teade


Tsiteeritud:
Olengi ju konkurent, kui nii hullult sõdida üritad minuga :D ära kustutasin kogu teema, nagu mulle kombeks, mitte aint seda postitust. Sa vaeseke ei jõudnudki screenshotti teha sellest :(
Ja su ahistamine näebki välja täpselt nii, et igal pool kus ma olen, võtad seelikusabast kinni ja hakkad lihtsalt tõmblema nagu mingi marutaudis koer, ja just vanade, kunagi ammu postitatud asjadega :) täpselt nii nagu weskerigagi tegid, kui tal veel vana kasutaja oli. Võtad kinni ja hakkad vanu asju korrutama. Minevikus elad ikka sina, vaeseke ;).
Mis konkurent? Napakas jutt sul.

Wesker kirjutas mulle postkasti isegi siis edasi, kui ma olin juba teema teinud tema ahistamisest. Millest sa aru ei saa?
Wesker tegigi neid uusi kasutajaid, et saaks mulle jälle postkasti kirjutada, sest ei suutnud leppida sellega, et ma teda juba ammu ignoreerisin, kuna minu soov talle mitte mulle enam kirjutada, ei jõudnud kohale.
Talle ei piisanud sellest, vaid hakkas juba iga kasutaja taga kahtlustama mind, mis on täiesti haige tegevus. Mulle ei meedinud see, et ta läheb teisi kasutajaid foorumis ka oma luuludega tüütama ja siis kirjutavad mulle postkasti, et siis ikkagi minult mingit tähelepanu saada. See haiglane ahistamine.

Ja sul on sarnane napakas mõtlemine nagu Weskeril oli, et pidas viha siinsete budumeeste vastu täiesti põhjendamatult, kuna tundis end alaväärsena. Ah, see on nii kreisi lihtsalt.
Erinevalt sinust, vähemalt Wesker mõistis kui totter ta käitumine oli ja sinule ei ole see veel kohale jõudnud, kui haiglane su mõtlemine ja käitumine on siin foorumis.

self

Postitatud: 23-10-2016 18:17
Postitusi: 664
Saada teade


Tsiteeritud:
Sa oled nüüd 3-4 korda kasutanud s6na "napakas", päris hästi õpid uusi sõnu ikka teistelt
Eh, ma tuletan meelde sulle, et sina pidevalt kutsu kombel õpid ja arened siin teiste sõnavara abil.

Napakas kasutasin ainult sellepärast, et see on keel, mida sina mõistad.

self

Postitatud: 23-10-2016 18:26
Postitusi: 664
Saada teade


Tsiteeritud:
Sa oled nüüd 3-4 korda kasutanud s6na "napakas", päris hästi õpid uusi sõnu ikka teistelt :D tubli kutsa. Wesker ikka korralikult hinges veel ka nagu näha :D ja kui sulle ei meeldi, kui keegi sind pidevalt tüütab ja ahistab ega rahule jäta, siis mijs sa teistele sama teed? Elad enda jamasid teiste peal välja. Tõsiselt haiglane.Tegelikult see postitus käibki sinu enda pihta!
Ja tundub, Kana, et see Wesker läks hoopis sulle nii hinge, muidu ei ketraks sa siin ja minu vastu mingit uhhuulikku viha ei peaks. Eks see siis sinu tegutsemismotiiv kadedus ongi, kuid sa ei julge seda tunnistada ega mõista kui totter see on ning lihtsalt edasi liikuda kainema mõtlemise suunas.

marze

Postitatud: 23-10-2016 18:36
Postitusi: 7493
Saada teade

Kes on wesker, mingi äge budumees v?

clothesclothes

Postitatud: 23-10-2016 18:49
Postitusi: 13957
Saada teade

miks võtta mingit foorumit nii tõsiselt? mulle ka algul kana ei meeldinud ja ma ei nõustu iga ta ütlemisega, kohati asjatult tormakas, aga kes viitsib neid pikki tekste lugeda siin ja miks peab reostama seda teemat?

self

Postitatud: 23-10-2016 18:52
Postitusi: 664
Saada teade


Tsiteeritud:

Tsiteeritud:
Võtke ennast nüüd kokku ja lõpetage üksteise ahistamine palun ära.No elf juba kuu aega tagasi pakkus välja, et "naised peavad ju ikka ühte hoidma" ja "lõpetame nüüd ära". Kuu aega pidas vastu, siis kammis jälle ära :(
Ja sa kohe mitte millestki aru ei saa. Issver küll, eelneval lehel mulle lihtsalt pakkus nalja see, et sa järjekordselt manitsed mingi kasutaja käitumist, kuid avades nt mõnin teine teema, siis sa ise käitud täpselt sama moodi. Ja see oligi kõik!
Või siis sa süüdistad teist, et mõtleb kasutajate kohta asju välja, kuid sina ise teed täpselt seda sama. No, sry, see ongi naeruväärne. Ja see on naljakas, sest see on tõsi.

clothesclothes

Postitatud: 23-10-2016 19:04
Postitusi: 13957
Saada teade


Tsiteeritud:

Tsiteeritud:
miks võtta mingit foorumit nii tõsiselt? mulle ka algul kana ei meeldinud ja ma ei nõustu iga ta ütlemisega, kohati asjatult tormakas, aga kes viitsib neid pikki tekste lugeda siin ja miks peab reostama seda teemat?Just. Ma olen alati öelnud (või vähemalt m6elnud) selfi puhul, kuidas saab üks inimene kõike niiii t6siselt v6tta ja iga asja prst kasv6i teist rumalaks, laisaks jm tembeldada. Päriselus nt kõik lähedased pööravad kõik mu ütlemised v lollid küsimused naljaks ja naeravad tükk aega niisama heatahtlikult mu üle. Ja siis mingi lambikasutaja kuskilt foorumist hakkab targutama, et oi, sa oled ikka nii loll ja laisk, kuna ei tea kuidas veekulu m99detakse ja parkimistasu arvestatakse :D no see oli näide nagu alustuseks. Aasta aega üldiselt nii kinni ühes väikses budukanakeses.
lähen ise ka teemast täiega välja nüüd, aga sa meenutad üht mu head sõpra vahepeal solvun ta ütlemiste peale korralikult, aga siis saan aru, et ongi selline inimene ju.

Prääniks

Postitatud: 23-10-2016 20:19
Postitusi: 1907
Saada teade

Seekord peab küll tunnistama, et Self ei suutnud kiusatusele vastu panna ja torkas Kana...

self

Postitatud: 23-10-2016 20:25
Postitusi: 664
Saada teade


Tsiteeritud:

Tsiteeritud:
miks võtta mingit foorumit nii tõsiselt? mulle ka algul kana ei meeldinud ja ma ei nõustu iga ta ütlemisega, kohati asjatult tormakas, aga kes viitsib neid pikki tekste lugeda siin ja miks peab reostama seda teemat?Just. Ma olen alati öelnud (või vähemalt m6elnud) selfi puhul, kuidas saab üks inimene kõike niiii t6siselt v6tta ja iga asja prst kasv6i teist rumalaks, laisaks jm tembeldada. Päriselus nt kõik lähedased pööravad kõik mu ütlemised v lollid küsimused naljaks ja naeravad tükk aega niisama heatahtlikult mu üle. Ja siis mingi lambikasutaja kuskilt foorumist hakkab targutama, et oi, sa oled ikka nii loll ja laisk, kuna ei tea kuidas veekulu m99detakse ja parkimistasu arvestatakse :D no see oli näide nagu alustuseks. Aasta aega üldiselt nii kinni ühes väikses budukanakeses.Selles asi ongi ju, et sa ise võtad kõike nii tõsiselt, sest muidu sa ei peaks mingeid mõttetuid vihakõnesid, ei mõtleks teiste kohta hulle umbluu lugusid välja, ei võtaks nt minu juttu kui pahatahtlikku jne. Enesekriitikat leia ka endas ja võiksid ju tunnistada endale seda, kuidas sa ise siin foorumis teisi lollideks nimetad ja kritiseerid igal võimalusel!?
Ei ole nii, et sina teisi kritiseerid ja kui teised sind, siis on kohe kõik nii pahad ja hakkab mingisugune a'la aasta tagasi jutt pihta.
Palun saa aru, et see ei ole nii ja kellelgi pole aega süveneda, et mis seal aasta tagasi oli või kes sa seal kasutaja taga oled ja mis elu sa elad jne jne. Milleks seda? Igavusest nt?

tyhjys

Postitatud: 23-10-2016 22:19
Postitusi: 124
Saada teade


Tsiteeritud:
Hahah, sa tuled väitma, et pole oma sõnadega midagi halba mõelnud kunagi?Endal pead pole otsas või õigustadki igat oma otsust sellega, et ega teised ka paremad pole ning siis otsidki teistes vigu, et enda idiootsust õigustada?!
Selfi öeldud, pada sõimab katelt, seda tähendabki, muide.


Tsiteeritud:
mitte ei üruta mingit ideaalnaist siin mängida teisi halvustadesJa keda peale sinu Self nii väga halvustanud on? Jätame välja Weskeri, kes on ära blokeeritud. (see peaks juba piisavalt enda eest rääkima).
Noobie nö noris su kallal samadel põhjustel, miks Selfgi, aga no ilmselt pildid jalgades tõid Noobiel vere peast allapoole vööd. :D

Just tõestasidki oma jutuga, kus arvad, et Self siin ideaalnaist mängib, et järelikult oled kade. Õel ja salakaval (provotseerivalt huupi pakkudes, et ehk näkkab), arg, kui asi tegudeni jõuab, Skype kõne sinuga senini pidamata. IRW. Sinu otsusekindlus, mida hea sõnaga meenutasid avaldub läbi viha ja kangekaelsuse, et teistel ei TOHI õigus olla. Noh, eks seda võib vooruseks ka pidada.

Tore on see, et sinu roppused on suhu jäänud ja kirjakeeles enam niipalju ei avaldu. Aga, eks seegi oli sinu enese tegu ja vaevalt, et oled võimeline kellelegi teisele seda au osutama. :D


Prääniks

Postitatud: 23-10-2016 23:00
Postitusi: 1907
Saada teade

Ma saan aru, et Self tahab panna inimesi mõtlema ja oma käitumist ja väljaütlemisi läbi mõtlema, aga kas on vaja igakord, kui tema arvates Kana mõni postitus küsitavusi tekitab, seda Kanale nina alla hõõruda? Kana on päris kõvasti õpetusi saanud ja vaikselt selle mõjul juba peaaegu enam ei vulgaarsuste kasutamise ära lõpetanud.

Mina olin omal ajal pea sama nõme tegelane, kui tema, aga mind nii kõvasti pisikeste eksimuste eest ei kotitud. Praegu mõtlematult käitun, saan korra puid alla ja asi korra... Rohkem enam ei tee - see kuu vähemalt mitte ehk! Võibolla natuke enam tolerantsust?!

kriishu

Postitatud: 23-10-2016 23:24
Postitusi: 2983
Saada teade

Oi appi kui tuuri siin k6ik l2inud on mingi t2iesti tyhja koha pealt Aga j2tkake julgelt, t2itsa meelelahutuslik on lugeda

Ma isiklikult olen selline inimene, et yritan elu ikka huumoriga v6tta ja ei v6ta t6siselt k6ike, mida inimesed mu kohta ytlevad (eriti veel kuskil internetifoorumis). Kui k6ike t6siselt v6taks, oleks varsti kuskil hullumajas

self

Postitatud: 23-10-2016 23:32
Postitusi: 664
Saada teade

Ma ei saa aru lihtsalt sellest, et miks Kana minu kohta igasuguseid halvustavaid lugusid välja mõtleb? Hea küll, mõelda võib aga väitma tulla minu kohta valesid, on juba üle igasuguse piiri.
Milleks? Ja ära ka ei suuda põhjendada, et milleks selline viha ja õelus!

Millistest kordadest sa räägid Prääniks ja suisa iga kord? See ei ole ju tõsi!
Pada sõimab katelt, on ikka ju väga suur kottimine võrreldes kogu selle inetu väljamõeldud tekstiga, mis kana ise minu kohta siia kirja pannud on.
Ma põhjendasin kenasti ära, miks mulle kana postitus nalja pakkus ja miks ma nii kirjutasin.
Ma ei ole põhjendamatult ja tahtlikult sitasti kellegi kohta öelnud, mida jälle kana väidab.
Ja siis mingi ideaalnaise jutt, mis jälle mingi tema haige väljamõeldis jnejne.

self

Postitatud: 23-10-2016 23:55
Postitusi: 664
Saada teade


Tsiteeritud:
Ma saan aru, et Self tahab panna inimesi mõtlema ja oma käitumist ja väljaütlemisi läbi mõtlema, aga kas on vaja igakord, kui tema arvates Kana mõni postitus küsitavusi tekitab, seda Kanale nina alla hõõruda? Kana on päris kõvasti õpetusi saanud ja vaikselt selle mõjul juba peaaegu enam ei vulgaarsuste kasutamise ära lõpetanud.

Mina olin omal ajal pea sama nõme tegelane, kui tema, aga mind nii kõvasti pisikeste eksimuste eest ei kotitud. Praegu mõtlematult käitun, saan korra puid alla ja asi korra... Rohkem enam ei tee - see kuu vähemalt mitte ehk! Võibolla natuke enam tolerantsust?!
Prääniks, mõtle hoolikalt järele, kas sina olid ikka nii obsessiivne ja suisa paranoiline kellegi suhtes kui nt kana? Sa saad aru, mida inimene sulle räägib ja oskad samuti enda seisukohta ära põhjendada ning mõistad ka oma eksimust, mitte ei hakka alvee raudteejaamadest hämama lõpmatuseni. Ja kas sa oled siin viha pidanud? Minu teada mitte.
Kana ei suuda aru saada, kust jookseb piir, sest ta ei suuda lõpetada oma tegevust? Ei saa aru, kui öeldakse, et: Ei, see ei ole nii, sa eksid, kuid sellegipoolest jätkab süüdimatult samas vaimus edasi.

kana1

Postitatud: 23-10-2016 23:58
Postitusi: 1373
Saada teade

Oh sa väike vaesekene, kõik teevad sulle liiga :( sina pole kellelegi midagi halvasti öelnud ja k6ik m6tlevad sinu kohta aina jaburusi välja :(

Ise sa oled selle tee ja suhtlusviisi minuga valinud, nüüd ära hädalda siin. Tahtsid sõdida - saad. Tahad rahu - hakka ise vastavalt käituma.
Ootasingi juba, millal teise kasutaja appi v6tad. Aga selle teise kasutaja postitustesse ma ei viitsi enam ammugi syveneda (sinu omadesse ka enam eriti mitte, aga natukenegi rohkem), niiet m6ttetu üritus. Minu p6hjendus sulle sitasti ütlemise osas ongi see, et koertega tuleb rääkida koerte keeles. Seega ära mängi kannatajakest.

Nüüd seal su viimases postituses tuleb jälle see jutt, mida mina sulle ennist ütlesin: et sa ei saa aru, kust jookseb piir. Mõtle ise asju välja, mida öelda, mitte ära õpo teiste pealt. Ja mis põhjendusi sa siin tahad koguaeg? Ma olen sulle KORDUVALT seletanud ja põhjendanud - sa lihtsalt EI saa aru. Mida ma põhjendan siin nagu seinale!?

kana1

Postitatud: 24-10-2016 07:31
Postitusi: 1373
Saada teade

Aa ja see ka, et milline inimene käib kuskil puhverserveris otsimas teise inimese vanu teemasid ja neid uuesti päevavalgele toob? Huvitav huvitav, et seda oled teinud nüüd nii sina kui tyhjus. Ilmselgelt üks kasutaja ju, kui lolliks sa inimesi pead? Mitte keegi teine ei tule selle pealegi. Selline käitumine lihtsalt ON haiglane ;). Ja näitab seda, et sa saa normaalsel kombel mitte kuidagi mulle vastu, väike pussy. Weskerist panid ju ka viimases hädas kunagi siia pildi avalikult üles. Ilmselt oled sa lähisuhetes ka selline tüüpiline naine, kes kisub mehe minevikust vanu asju üles ja hakkab neid leierdama ja mehe kallal kammima ilma piiri tundmata niikaua, kuni l6puks vastu hambaid saab. Haig la ne.

ferra

Postitatud: 24-10-2016 22:46
Postitusi: 27394
Saada teade

Tegelt teist mõlemast oleks nüüd viisakas see teema ära puhastada.

dianthus

Postitatud: 25-10-2016 23:05
Postitusi: 4480
Saada teade

Puhasvalgeks nagu püksid. Soovin veerandtundi oma elust tagasi.

clothesclothes

Postitatud: 25-10-2016 23:21
Postitusi: 13957
Saada teade

hetkel näeb see teema välja nagu kuu aega järjest kantud valged püksid.

kana1

Postitatud: 25-10-2016 23:22
Postitusi: 1373
Saada teade


Tsiteeritud:
Tegelt teist mõlemast oleks nüüd viisakas see teema ära puhastada.2 viimast kustutan hiljem.

self

Postitatud: 29-10-2016 22:04
Postitusi: 664
Saada teade

Hea fantaasia.
Tahtsingi näha, mis sealt kreisi-kanaraadiost tuleb veel.
Kõige paremini iseloomustab sinu sellist kirjuta & kustuta stiili järgmine lause Langhorne-lt: "Parem olla vait ja näida idioodina, kui teha suu lahti ja hajutada igasugused kahtlused."
Muidugi sa ei loe tyhjyse postitusi, sest et ta räägib õiget juttu ja teab täpselt, mis sulle korda läheb.

ferra

Postitatud: 29-10-2016 22:24
Postitusi: 27394
Saada teade

Self lõpeta nüüd selle Kana kohta obsessimine ära. Kui sina esimesena jalaga ei löö, siis tema ka vastu ei hammusta. See tundub juba tõega haiglase käitumisena.

mrs-m

Postitatud: 11-01-2017 21:39
Postitusi: 1198
Saada teade


Tsiteeritud:

Tsiteeritud:
Ma ostsin just ülivinged valged teksad ja mind vaadatakse linnas nagu ilma imet
ilmselt oledki linnaime, kes see muu ikka räpases linnas valgeid teksaseis määrimas käib kui mitte sina.
Räpases linnas? Eesti tänavad on ühed puhtamaid :D

RoosaNäts

Postitatud: 11-01-2017 22:21
Postitusi: 7946
Saada teade

Mul pole valgeid pükse enam
Aga kui olid siis kandsin max päev

mrs-m

Postitatud: 12-01-2017 23:16
Postitusi: 1198
Saada teade

Mul püsivad ikka paar päeva ilusti puhtana, mulle meeldib kanda valgeid riideid sh ka pükse.

Tech

Postitatud: 14-01-2017 18:55
Postitusi: 379
Saada teade

Hea, kui uksest saab välja ja püksid puhtad :D
Ei kanna väga valgeid riideid.

Viimati sisse loginud