Postitusi: 11

Bad date

Postitatud: 25-09-2012 20:13

Milline on olnud teie kõige jubedam deit? Jubedad, naljakad lood elust enesest ;)

Mul kunagi näiteks oli üks selline juhtum, et käisime kutiga piljardit mängimas (esimene kohtumine) ja peale õhtu lõppu kutt vabandas, et jättis enda rahakoti koju. Et kas ma ei saaks ise ära maksta (piljard, joogid jne). Loomulikult maksin ära, kuid see oli ikka väga veider:D


Ja üks teine juhtum minu sõbranna. Sai esimest korda tüübiga kokku..oli ilus õhtu. Järgmine päev tüüp helistas..kuule, sa mulle 5 euri võlgu ei saa teha? :D:D
Postitusi: 355

Postitatud: 05-01-2015 22:54


1.Käisin mõned korras väljas jalutamas ühe kutiga. Õhtu lõpuks oli tal alati selline imelik hais juures nagu sitt või okse. Oleks siis sita sisse astunud saan aru, aga see oli igal õhtul nii.
2.Üks tüüp wc minnes karjus APPI koguaeg. Ma arvasin et juhtus midagi et mis appi. Lõpuks jagasin ära et ütlebki nii koguaeg , päris imelik. Seks oli ka jube õudne, ronis mulle peale ja hakkas nühkima. Mul oli tunne et ma lämbun kohe. Suur ja paks lihtsalt nühkis mu peal kogu oma raskusega. Imelik irve ka koguaeg näol. Ja siis alati teatas väga valjusti MUL LÄKS LAHTI. naabrid ka kindlasti pidid kuulma seda.
3. Üks tahtis autoga ringi sõita ja käis poest enne läbi et midagi näksimist osta. Purk ube, majonees ja mingit pihvid. Ma pole mingi pirtsutaja aga no see pole ka päris normaalne olnud. Tal oli isegi kahvel autos ubade jaoks.
Postitusi: 4502

Postitatud: 06-01-2015 00:24


Tsiteeritud:

1.Käisin mõned korras väljas jalutamas ühe kutiga. Õhtu lõpuks oli tal alati selline imelik hais juures nagu sitt või okse. Oleks siis sita sisse astunud saan aru, aga see oli igal õhtul nii.
2.Üks tüüp wc minnes karjus APPI koguaeg. Ma arvasin et juhtus midagi et mis appi. Lõpuks jagasin ära et ütlebki nii koguaeg , päris imelik. Seks oli ka jube õudne, ronis mulle peale ja hakkas nühkima. Mul oli tunne et ma lämbun kohe. Suur ja paks lihtsalt nühkis mu peal kogu oma raskusega. Imelik irve ka koguaeg näol. Ja siis alati teatas väga valjusti MUL LÄKS LAHTI. naabrid ka kindlasti pidid kuulma seda.
3. Üks tahtis autoga ringi sõita ja käis poest enne läbi et midagi näksimist osta. Purk ube, majonees ja mingit pihvid. Ma pole mingi pirtsutaja aga no see pole ka päris normaalne olnud. Tal oli isegi kahvel autos ubade jaoks.Deem, ma panin just mega kajaka maha:D Kuid ma küsiks, et kui sind häiris see wc värk miks sa siis teaga voodini jõudsid üldse:D?
Postitusi: 13

Postitatud: 06-01-2015 01:02


Nüüdseks on sellest 4 aastat möödas. 2011 aasta tutvusin internetis noormehega. Märtsis hakkasime aktiivselt suhtlema + skype. Maikuus saime lambist kokku. Ilmus kohale purjus olekus mitte väga täis, aga ka mitte kõige kainem. Tulime minu juurde. Öösel üritas kätt püksi ajada, aga keeldusin kategooriliselt. Olin veel siis süütu ka veel ja ei olnud valmis. See suhe jäi siiski toimima.. Lõin ühel hetkel enda nõudmised letti ja kui suudab muutuda, siis on ju hästi. Tegelikult läks ainult kõik hullemaks. Kutt oli väga armukade. Kõik mu tollased sõbrad kadusid, sest ma ei võinud nendega suhelda. Ta käis mu facebookis ja sõimas mu sõpru kui nad julgesid mulle kirjutada. Ometi mu sõbrannadega MINU facebookis suhtles.
Olen väga aus inimene ja mingeid tüliõunu ei taha. Rääkisin talle kord, et mu endine, kellega mul enne teda mingi teema oli, helistas öösel.. Järgmine kord kokku saime, oli ta sünnipäev, jäi end täis ja sõimas mind litsiks, et ma raudselt tema selja taga kohtun teiste meestega..
Ühel hetkel kaotas töö ja sõbrad, sest väidetavalt olla ta nendele võlgu. Sõbrad ähvardasid juba mind, kutt ütles lihtsalt, et ära tee neist välja. Siis hakkas ta minu kulul elama. Olin 16 ja elasin vanematega. Käisin koolis, sissetulekuks oli vanemate rahakott!!
Välimuselt olen alati liginenud 20. aastasele ja ei olnud probleem 16. aastaselt saada klubisse sisse. Dokumenti ei küsitud. Olin koguaeg kuti juures, suitsunurgas olin ka kaasas. Istusin tal süles või midagi.. Ühel hetkel olime peosaalis tagasi ja hakkab lihtsalt rääkima, et ma raudselt amelesin siin paljude teiste kuttidega. Läks nii pöördesse, et lõi laua pealt kõik klaasid põrandale puruks.
Järgmisel hommikul oli nii täis, et ei jaganud hommikul vist midagi. Tõusis voodist püsti ja tegi püksi luku lahti ja hakkas kusema keset tuba, vaibale. Sõbrad tal maas magasid ja need said hea hommikuse äratuse :D Tegu oli siis ta sõbra korteriga. Mina tol hommikul võtsin takso. Tema tuli mind saatma, ilmselgelt raha tal ei olnud ja ta pidi tegelt tagasi korterisse minema, et vaip keemilisse viia, aga loll nagu ma olin, andsin talle bussisõidu raha, et koju saaks minna :D
Viimane nägemine oli siis kui ta üks õhtu minu juures oli ja tahtis seksida, aga keeldusin. Ja ta ütles selle peale "pole seksi, pole armastust." :D

2013 veebruari lõpp läksin klassiõe sünnipäevale. Plaan oli peale seda pidu minna ühe sõbra juurde, kes kolis uude majja ja kutsus külla. Olime eelnevalt ühe korra väljas käinud, lihtsalt sõitnud linna peal ja rääkinud autos juttu. Tuli mulle sõbranna juurde järgi ja tol õhtul ei olnud kohe üldse tuju. Ometi ma läksin, kuigi süda aimas halba. Tal oli koer, kes reaalselt nuuskis sind hargivahelt :D ja vaatasime lihtsalt telekat. Pidevalt kommenteeris, et ma olen nii vaikne ja miks ma midagi ei räägi. Hiljem pani käes mulle ümber ja tõmbas lähemale, pani käe pluusi alla ja hakkas käperdama. See hetk jääb tükiks ajaks meelde, milline raske hingamine tal oli.. :D Koguaeg kommenteeris, et vahetame tuba janii. Ma mõtlesin, et ma ei pääsegi sealt, et ta ei lase mul minna enne kui on saanud. Aga läks õnneks. Peale seda eemaldasin ta igalt poolt ja ta pole ise ka ühendust võtnud. Ju nägi siis, et ei ole kerge saak :D

Aasta võis olla 2009/2010 kui tutvusin feim.ee's ühe kutiga. Esimene kohtumine nägi välja selline, et sõitis mulle peaaegu koju. Kutsusin ta enda juurde, rääkisime väga palju. Jutukas poiss ja ei ole sellist vaikuse hetke. Mingil hetkel hakkas närvidele käima ja kaua sa kannatad kui inimene räägib pidevalt oma rahast ja oma hädadest ja halab sulle. Küsid, mis teed ja ta vastab sulle 20 lausega, mis on teinud, mida teeb ja tegema hakkab. Lõpuks olengi lihtsalt ausalt öelnud, et lõpeta ära sellised asjad. Üle kivide ja kändude, aga suhtleme senini. Võiks öelda, et isegi üks parimaid sõpru. Nüüdseks hindan teda väga. Tüdruk, kes ta endale sai.. Loodan, et oskab seda hinnata, sest sellist kutti tahaks iga üks endale. :) Väga hooliv! Vahest kahju isegi, et ma tunnen meie vahel rohkem õe-venna suhtlust :D
Postitusi: 3351

Postitatud: 06-01-2015 10:17


Tsiteeritud:

Etenduse vaheajal jalutasime koridoris ning ta otsis oma kilekotist välja veinipudeli ja plasttopsid ja hakkas sealsamas veini kallama. Ta teadis, et mina juua ei saa, kuna olin tulnud autoga. Õnneks ei olnud koridoris väga palju inimesi, ma oleks muidu häbi pärast maa alla vajunud. Siis oli tal tarvis suitsetama minna ja ütles, et ma teda ootaks.
Hahahahhahahah
Nagu filmis

Ma oleks ta suitsupausi ajal juba plehku pannud vist.
Postitusi: 1144

Postitatud: 09-01-2015 12:32


Tsiteeritud:

Tsiteeritud:

Minu megamark deit oli see suvi, kui käisin väljas vennaga, kellel rinnad olid suuremad kui mul + ilma rinnahoidjata :D Ja see ülimalt üliliigne mölapidamatus ja eneseimetlemine (LV kingad ja üldse on mul seljas kõik mega). Siis jäi vennal kino jaoks sullist puudi, läksime tema juurde. Tal koer ja tekst siis mehe suust: "Issi tuli koju, jaaaaa, issi tuli koju. Issi käis väljas. Oi, kas sa õnnes tegid põrandale lõigu?! Lubad issil korra veel välja minna jne jne". Ja edasi kannatas ainult kangemat juua ja siis ruttu koju!!!!
Teemast veits välja, aga mina ka räägin oma koeraga nii :D Emme versioonis muidugi:D Mul mees ka vahest ütleb koerale, et tule issi sülle või kaissu vms.:D


mhmh, koeraomanikud m6istavad:D
Postitusi: 1355

Postitatud: 12-03-2015 19:19


Tsiteeritud:

Väga head lood

Mulle meenub kui olin umbes 14-15 aastane, köike täpselt ei mäleta aga olin tyybiga netis suhelnud päris kaua.
Ise elasin juba siis soomes ja eestis käisin ypris harva, tyyp siis tahtis nii väga soome tulla minuga kohtuma ja leppisime kokku et tuleb päevakruiisile et hommikul tuleb ja öhtul läheb tagasi.
Läksin talle röömsalt sadamasse vastu ja esimene asi milles pettusin oli tema räpane välimus, mötlesin et heakyll, kannatan möned tunnid ära temaga. Käisime jalutamas igalpool ja eriti ei rääkinud, oli hoopis teine inimene kui netis suheldes. Kandis mingit imelikku lauamängu kaasas, mida koguaeg mängida tahtis, korjas maast suitsukonisid yles taskusse, et need hiljem prygikasti visata ja yldse väga imelik oli.
Löpuks kui oli aeg minna teda tagasi saatma sadamasse (viimasele laevale) siis tuli välja, et ta polnudki kruiisi pileteid ostnud, vaid ainult yhe otsa...Kysis et kas minu juures ei saaks ööbida. Noor ja loll nagu ma olin, ei saanud ju "vaesekest" yksi jätta vöörale maale, viisin ta siis enda juurde, elasin mudugi koos vanematega ja paigutasime ta teise tuppa magama. Hommikul siis saatsin ta sadamasse, önneks oli veel pileteid saada laevale.
Mina tulin koju ära ja oli hea meel et temast lahti sain.
Istusime emaga toas kuni järsku ema vaatas aknast välja ja ytles et se tyyp istub vastasmaja ees maas... pidin kreepsu saama tösiselt jube hakkas.
Jooksin siis välja kysima et milles asi ja miks ta ikka ära ei söitnud jne, selgitas et tema kohe tundis et ega vist näe mind enam kunagi ja tahtis veel siia jääda... ei mäleta mis sönadega ta kukele saatsin aga minema ta läks, jumal tänatudmhmm, muidugi tahtis konid hiljem prügikasti vista :)
Postitusi: 131

Postitatud: 12-03-2015 21:35


Kunagi pubeka eas sai ühe noormehega kokku saamine kokku lepitud, läksin kohale, keda polnud oli tema. Ootasin siis pool tundi ( jõin rahulikult kohvi jne ). Lõin siis lõpuks käega ja tulin tulema. Tüüp helistas 2 h hiljem, et ta on nüüd kohale ja ime-ime, mind polnudki seal teda need 2 h ootamas :D. Sinna see jäigi.
Postitusi: 38

Postitatud: 12-06-2015 09:44


Hahahahaha!!!! Andke mulle veel! Ma palun!! Te peate!
Postitusi: 4425

Postitatud: 12-06-2015 10:31


Viimane date oli minu arust vàga tore kuni selle hetkeni kui ta otsustas mind oma eksiga vôrrelda:S
Teisele deidile ma ei làinud :D
Postitusi: 309

Postitatud: 12-06-2015 11:33


Kasuta eesti keelt, tont!
X