Postitusi: 11

Bad date

Postitatud: 25-09-2012 20:13

Milline on olnud teie kõige jubedam deit? Jubedad, naljakad lood elust enesest ;)

Mul kunagi näiteks oli üks selline juhtum, et käisime kutiga piljardit mängimas (esimene kohtumine) ja peale õhtu lõppu kutt vabandas, et jättis enda rahakoti koju. Et kas ma ei saaks ise ära maksta (piljard, joogid jne). Loomulikult maksin ära, kuid see oli ikka väga veider:D


Ja üks teine juhtum minu sõbranna. Sai esimest korda tüübiga kokku..oli ilus õhtu. Järgmine päev tüüp helistas..kuule, sa mulle 5 euri võlgu ei saa teha? :D:D
Postitusi: 1772

Postitatud: 04-01-2015 13:48


See on üks naljakaim teema siin, ma ei suuda, ma lihtsalt hirnun ennast ribadeks. :D:D
Postitusi: 4191

Postitatud: 04-01-2015 15:17


Üks kutt käis mulle aastaid pinda, et ma temaga välja läheksin. Kui lõpuks oloin nõus, siis tüüp tuli kohale kiledressides ja alkoholihaisudega. Tegin kiirelt sääred.

Hiljuti sain tuttavaks ühe kutiga internetis. Jutt klappis ja otsustasime kokku saada. Ta oli väga pealetükkiv, pärast teist kohtingut juba avaldas armastust ja helistas iga natukese aja tagant, et öelda, kuidas ta igatseb mind. Mitte just kõige sobilikumaks ei pidanud ta ka poes suudlemist iga minuti möödumisel.
Postitusi: 991

Postitatud: 04-01-2015 17:46


Tsiteeritud:

Mõni aasta tagasi, kui veel vallaline olin, käisin ühe kutiga talvel kohtingul. Arusaadav, et talvisel ajal võivad inimesi nii mõnedki külmetushaigused kimbutada, aga sellel tüübil olid kogu õhtu jooksul kollased venivad "mõõgad" ninasõõrmetest väljas. Kui laiali hakkasime minema, siis küsis: "Ega mul tatt ninast väljas pole? Ta kipub tulema, aga ma ise tavaliselt ei tunne."


: DD
Postitusi: 3095

Postitatud: 04-01-2015 18:10


Pakun, et see võis olla paar aastat tagasi, kui üks tuttava tuttav pinda käis, et ma temaga välja läheks. Oli siis kindel kellaaeg ja kuna tal telefonile helistada ei saanud, siis saime kaubamaja juures kokku.
Kutt hilines 20mini, siis viis ta mind rimisse kus ta ostis endale reaalselt 8siidrit ja küsis kas ma ka midagi tahan, et ühe joogi on valmis kinni plekkima, sest tal peab söögi jaoks ka midagi jätkuma niigi näpud põhjas juba. Edasi suundus ta vanale heale pirole Tartus, mis oli kenasti tühi, sest teisipäev ning lihtsalt hakkas neid lürpima.
Ma olin päris nooreke ka ja selline vähe tagasihoidlikum. Istusime seal veidi ning järsult ta hakkas oma eksist rääkima ning rääkis ja rääkis. Kuidas nad nagu jänesed oli pannud üksteist, samas tüdruk oli hull ja ta ise pole ka vaimselt korras. Rääkis kuidas ta erinevaid tšikke pannud ning miks. Tõmbas vahepeal paar suitsu ka, ma isegi ei oskanud midagi kaasa öelda. Pärast pakkus, et võiks nagu tema juurde minna, ema on kodus aga vahet pole. Helistas isegi koju minu telefoniga. Ma kiirutstasin koju, bussijaamas ta veel üritas mingit suudlust välja võluda aga sai ainult musi tehtud.
Pärast seda sai neid kibestumise laineid tunda veel pikalt, tuttavatele oli kurtnud, et ma halb suudleja ja üldse kohutav tütarlaps.
Postitusi: 3427

Postitatud: 04-01-2015 18:43


Saime ühe kaubanduskeskuse ees kokku. Plaan oli, et lähme kuhugi edasi, sööma vms. Kokku saades "rabas" ta mind oma hurmava kooslusega triiksärgist ja jooksutossudest(no vähemalt Nike Air'id!!). Hea küll, mida iganes, eks ole. Esimese asjana ütles mulle, et tahaks endale särki ostma minna, et kas ma kaasa tahaks tulla. Ma ei osanud midagi nagu öelda ka, nõustusin. Kohe peale seda rääkis ta kohtingust, kus ta eelnevalt käinud oli(tuli ühelt otse teisele) ning sellest, kuhu ta sel päeval veel jõudma pidi.

Teel riidepoeni ta literally jooksis mu ees, minust nii 3 sammu kaugusel. Poeni jõudes vaatas mind ja naeratas ning ütles, et ma näen välja nagu tuleks peolt. Igatahes, läksime poodi sisse. Enamik riideid olid ta jaoks liiga värvilised. "Mul tekib epilepsiahoog nendest värvidest". Vahepeal sain teada, millised haigused tal küljes on.Ja kui "hästi" on võimalik pensionist elada, kui sa elad vanematega ühe katuse all(tegu oli noormehega, kellel juba baka käes on, seda, kui vana ta on, ma ei tea.. 23-24? 25?). Lõpuks sai ta endale särgi valitud, mina jälgisin seda kõrvalt pealt. Läks riietusruumi riideid proovima, jättis minu sinna meeste aluspesu vahele seisma (ma tõsiselt ei oleks osanud arvata, et üksi keset meeste boksereid seismine võiks nii ebamugav olla!). Lõpuks(reaalselt mingi 10 min hiljem) astus välja, tõstis särgi rinnuni üles, demonstreerides oma kõhtu ning lausudes samal ajal: "MA OLEN NAGU AHV! KARVANE, NOH!" ja kadus kohe kabiini tagasi. Samal ajal hakkasin ma juba vaikselt itsitama ja otsustasin, et mulle aitab, "piinlikusemõõt" sai täis juba. Niisama ei tahtnud minema ka joosta, ootasin, et ta välja tuleks. Kui ta tuli, siis teatas eriti uhkel häälel, et tema on nüüd endale sobiva särgi valinud. Peale seda ütlesin ma, et väga tore, aga ma lähen nüüd minema. "Oota, ma tulen ka kohe." -- "Ee.. ei, sa ei saa aru. MINA lähen minema." -- "Mhmh, ma maksan kohe ära." -- "Ei, sa ei saa IKKA aru. MINA lähen minema. SINA jääd siia."


Peale seda sain facebookis sõimata selle eest, et ma olen ülbe ja ennasttäis. "Su IQ võib ju olla nagu Einsteinil, aga sellest pole kasu, kui sa mõrd oled!". Ma usun, et see on parim sompliment ever. Peale seda on ta mulle rääkinud sellest, kuidas ikka kord aastas reisil käib ja kohe Kanaaridele läheb. Nagu literally - rääkis selle jutu ära ja jäi vait. Enne tundus muidugi, et tegu on väga toreda ja targa inimesega...... haahaa.
Postitusi: 1144

Postitatud: 05-01-2015 00:49


oh god, mis jutud. :D Ise pole eriti deitimas käinud ja need vähesedki täitsa tiptop olnud. Aga praeguse peikaga, kui alles sebisime, siis käisime kinos. Ta on hästi jutukas ja nii palju kommenteeris filmi ajal + me hoidsime käest kinni, aga tal on nii tugevad käed, et mu sõrmed juba tuksusid, aga ma ei julgend kätt ära ka võtta. :D Hiljem olen talle sellest rääkinud ja oleme koos naernud selle üle.
Postitusi: 1211

Postitatud: 05-01-2015 17:57


Tsiteeritud:

Ta on hästi jutukas ja nii palju kommenteeris filmi ajal + me hoidsime käest kinni, aga tal on nii tugevad käed, et mu sõrmed juba tuksusid, aga ma ei julgend kätt ära ka võtta. :D


Postitusi: 496

Postitatud: 05-01-2015 21:42


Uskumatud lood ikka. Sihuke õhtune meelelahutus oli praegu :D Omal midagi väga veidrat ja õudset meelde ei tulegi, eks see deitimise aeg oli ka mingi 10 aastat tagasi, aga eks ikka oli põhiline fail nende neti tuttavatega kokku saamisel räpasus, mis siit ka palju läbi käinud, rumalus ja liigne pealetükkivus. On olnud ka osse, eneseimetlejatest kiidukukkesid :D Eks need kõik üheks korraks jäid..
Postitusi: 6963

Postitatud: 05-01-2015 22:11


Üks tüüp võttis esimesel deidil käest kinni ja ütles, et me nüüd ametlikult paar - võtsin käe ära, veits creepy oli.
Postitusi:

Postitatud: 05-01-2015 22:35


Mul tuleb meelde üks noormees, kellega sain tuttavaks, kui olin 20. Esmaskordselt kohtusime ühel muusikaüritusel, ta oli viisakas ja aruka jutuga. Hakkasime netis suhtlema. Ta jättis mulle juba algusest peale intelligentse, ent veidi kummalise mulje (armastas igal pool kilekott näpus jalutada, omas teatud eluliste asjade kohta veidi ekstreemseid arvamusi jne), aga ma siiski otsustasin talle võimaluse anda ja kohtingule minna.

Ta kutsus mind teatrisse, olin väga põnevil, kuna polnud varem balletti vaatamas käinud. Kohale jõudes oli tal (taaskord) kilekott näpus ja käes kimp roose. Olin juba meeldivalt üllatunud, et ta on mulle lilli toonud, kuni ta poole sõnaga viskas, et need lilled polegi mulle, vaid baleriinidele. See oli minu meelest nii imelik käitumine, osta 10 roosi ja oma kaaslasele neist mitte ühtegi anda... Aga see polnud veel kõik. Etenduse vaheajal jalutasime koridoris ning ta otsis oma kilekotist välja veinipudeli ja plasttopsid ja hakkas sealsamas veini kallama. Ta teadis, et mina juua ei saa, kuna olin tulnud autoga. Õnneks ei olnud koridoris väga palju inimesi, ma oleks muidu häbi pärast maa alla vajunud. Siis oli tal tarvis suitsetama minna ja ütles, et ma teda ootaks. Vaheaeg aga lõppes enne, kui ta tagasi oli ja siis pidime koos juba etenduse ajal saali hiilima, mistõttu me jäime oma ees olevatest istekohtadest ilma. Etenduse lõpuks oli ta end parajalt täis kaaninud ja tahtis, et me tema juurde edasi läheks. Ma keeldusin. Siis aga küsis minult 5€ laenuks, et uut veini osta.

Mul pole kunagi elus nii piinlik olnud, ma pole end nii alandatuna tundnud... Ma olen väga tagasihoidlik ja reserveeritud, ega ütle tavaliselt inimestele halvasti, aga seda, et ma siis talle midagi krõbedat ei öelnud, kahetsen ma küll.

X