Laura33

Postitatud: 13-10-2008 22:22
Postitusi: 122
Saada teade

Amway

Tegemist on siis võrkturundusega mille sarnased on nii oriflame,herbalife,avon,golden jne. Amway e American Way. Kas keegi on tegelenud või tegeleb sellega? Või on keegi nende toodetega kokkupuutunud. Mida arvate üldse võrkturundusest ja kõigest sinna alla kuuluvast? Kuna süsteem on sarnane püramiidiga, siis kas olete nõus väitega, et vaid ülemised teenivad või leiate et ka alumistel on mingi sugune võimalus end kehtestada ning teenida.

http://www.amway.pl
http://www.amway.com
http://www.amway.co.uk

Reyly

Postitatud: 11-05-2011 18:04
Postitusi: 192
Saada teade

See on üks petuvärk, tooted pole eestis isegi mitte veel lubatud ja registreeritud ja see on tõesti nii et ülemised teenivad.

pisike-kalla1

Postitatud: 12-07-2011 21:41
Postitusi: 11
Saada teade

siin on palju skeptikuid, ma olen ka üks neist aga olen käinud koolitustel ja väga palju on see minu meelt muutnud, mulle tehti silme ees demosid nende toodetega, see oli üllatav, ei oleks kunagi uskunud et need tooted nii hästi aitavad. ma käin veel koolitustel ja liitun sellega. teenida saab normaalselt maksimaalselt üle 2000euro kuus, need pole väikesed summad, kellel pisutki huvi soovitan soojalt. kasumisse jääb igal juhul.

kurikala

Postitatud: 16-02-2012 11:49
Postitusi: 1
Saada teade

mnjaaaa


Tsiteeritud:
siin on palju skeptikuid, ma olen ka üks neist aga olen käinud koolitustel ja väga palju on see minu meelt muutnud, mulle tehti silme ees demosid nende toodetega, see oli üllatav, ei oleks kunagi uskunud et need tooted nii hästi aitavad. ma käin veel koolitustel ja liitun sellega. teenida saab normaalselt maksimaalselt üle 2000euro kuus, need pole väikesed summad, kellel pisutki huvi soovitan soojalt. kasumisse jääb igal juhul.Koolitused on tasulised. See on üks suund, millega amway raha teenib. Koolitab raha eest, kuidas oma tooteid müüa. Samuti on toodete hinnad müstilised!!! Kohvi,tee ja oliivõli hinnad on lausa mitmekordsed!! Kui palju sa peaksid müüma ja võrku moodustama, et reaalselt midagi tagasi teenida, mida oled amway kallitele toodetele kulutanud? Kogu see võrk koosneb matemaatika võhikutest vist? Näide: kohvi 500 g poes maksab ca 90 eek, Amway oma ca 170 eek!!!!![u]

liisibelinets

Postitatud: 20-02-2012 16:45
Postitusi: 6
Saada teade

[tsiteeri]
Tsiteeritud:
siin on palju skeptikuid, ma olen ka üks neist aga olen käinud koolitustel ja väga palju on see minu meelt muutnud, mulle tehti silme ees demosid nende toodetega, see oli üllatav, ei oleks kunagi uskunud et need tooted nii hästi aitavad. ma käin veel koolitustel ja liitun sellega. teenida saab normaalselt maksimaalselt üle 2000euro kuus, need pole väikesed summad, kellel pisutki huvi soovitan soojalt. kasumisse jääb igal juhul.Koolitused on tasulised. See on üks suund, millega amway raha teenib. Koolitab raha eest, kuidas oma tooteid müüa. Samuti on toodete hinnad müstilised!!! Kohvi,tee ja oliivõli hinnad on lausa mitmekordsed!! Kui palju sa peaksid müüma ja võrku moodustama, et reaalselt midagi tagasi teenida, mida oled amway kallitele toodetele kulutanud? Kogu see võrk koosneb matemaatika võhikutest vist? Näide: kohvi 500 g poes maksab ca 90 eek, Amway oma ca 170 eek!!!!![u][/tsiteeri]

Ma arvan, et enne kui pole tooteid ise päriselt proovinud, ei tasuks neid maha teha. Hinnad ongi vb kallimad kui poetoodetel, aga nendest toodetes jagub tunduvalt kauemaks ajaks ka. Nt mina olen pesnud 3a selle firma pesupulbriga, esimese pakiga sain 1,5a (siis oli meil 1 laps) ja nüüd teisega aasta (nüüd on meil 2 last). Samas pesevad nad paremini minu meelest kui poe omad, kuna nad ei riku kangast ja riided ei haise rõvedalt pesupulbri järgi.

Koolituste kohapealt küsiks, et näita mulle palun millised koolitused on tasuta? Eriti kui peab maksma ruumirenti jms. Koolituse hinnad on ikka väga mõistlikud 1-3€, nii et ma tõesti ei tea mille kaudu nad peaksid seal teenima?
Olles ise kunagi olnud täiesti skeptiline selle firma toodete ja äri koha pealt, aga nüüd olen näinud ka asja teist külge ja enam nii ei arva. Väga hea äri! :)

katariinapro

Postitatud: 29-02-2012 10:03
Postitusi: 6986
Saada teade


Tsiteeritud:
Sellega teenib väga head raha, kui sa ise natukenegi vaeva näed, nii 8-15h nädalas, kuid ringkonnast teenivad mõned juba 2000€ kuus ning tööl enam ei käi. Üks edukam naine teenib juba 4000€, muidugi oskas ta väga põhjalikult kõike seletada. Kui sul on lähedasi ja tuttavaid kes tahavad kvaliteetseid esmatarbekaupu soetada, siis on Amway absoluutselt õige koht, šampoonide dušigeelidega pole ohtu, et tekiks ärritust jne nagu Camey ja teiste omadega. Ja nagu mainiti, kvaliteedil on hind ja tooted on head. Nt pottidel/pannidel eluaegne garantii, kõiki tooteid on võimalik tagastata 3 kuu jooksul jpm.
Ainuke firma maailmas millel on AAA+ tunnustus ehk siis mitte ühtegi laenu ning kõige kõrgemad tulud (tsirka 11 miljardit dollarit). Kõige parem on see, et kui su enda all on piisavalt inimesi kes endale sealt igapäeva asju tellivad(postikulu puudub), siis ise ei pea sa absoluutselt midagi tegema! Ning sinu alla liituvad ka inimesed, keda sa vb ei teagi. Nt liitun mina, kutsun sõbra ning läbi sõbra liitub tema tuttav jne ning kui keegi neist tellib, teenid ikka sina jne! Paljud mainisid siin et võrkturundus eestis keelatud jne..eks seda ta oli ka seepärast, et sa liialt ja lihtsalt ei teeniks, makse sa sealt ju ei maksa! Tuttav müüs vanalinnas ööklubi ja ärid maha, sest elu lõpuni ei ole mõtet rabeleda.

Igatahes soovitan soojalt!
Lisainfot: janar.zalite@gmail.com
Mida kiiremini liitud, seda rohkem ka teenid, sest kõik kes liituvad peale sind, ükskõik kes, kas minu, sinu või kellegi kolmanda kaudu, nende pealt teenid ka sina!!

Parimat!
Kui keegi tahab kutset
Ja ja otsi lolli! Olen juba küllalt sellise ajupesuga teie firma poolt kokku puutunud ja võin ka julgelt väita, et ka hinna ja kvaliteedi suhe on väga paigast ära...

efka99

Postitatud: 09-03-2012 10:02
Postitusi: 1
Saada teade

Amway

nii palju kui on inimesi on ka arvamusi:) minule need tooted meeldivad ja liitusin kuna enda lehelt osta tuleb odavam, mina ei kasuta taktikat, et teistele pähe määrida, mul suht savi kas hakkab tulu tooma või ei.

-GreteS-

Postitatud: 19-03-2012 19:33
Postitusi: 1846
Saada teade

Amway üldpuhastuvahend küll suurem asi polnud. Seega ei kavatsegi neid tooteid edaspidi kasutada .. Aga need kellele meeldib. Palju õnne :)

kawaii

Postitatud: 19-03-2012 19:34
Postitusi: 414
Saada teade


Tsiteeritud:
Amway üldpuhastuvahend küll suurem asi polnud. Seega ei kavatsegi neid tooteid edaspidi kasutada .. Aga need kellele meeldib. Palju õnne :)Leian samuti, et tegemist täieliku juraga.

Melpomene

Postitatud: 19-03-2012 19:37
Postitusi: 2312
Saada teade


Tsiteeritud:
nii palju kui on inimesi on ka arvamusi:) minule need tooted meeldivad ja liitusin kuna enda lehelt osta tuleb odavam, mina ei kasuta taktikat, et teistele pähe määrida, mul suht savi kas hakkab tulu tooma või ei.
Jajah, sellised ühe kommentaariga kontolt kiitused on nii usutavad.

Ceridwen89

Postitatud: 19-03-2012 19:47
Postitusi: 1124
Saada teade

pole kuulnudki

Foxtrot

Postitatud: 16-06-2012 23:41
Postitusi: 1017
Saada teade

Ma üldse ei usalda selliseid võrkturunduse skeeme. Üks sõbranna ka tegeleb sellega, on mind ka üritanud sinna kutsuda, aga edutult.

NoLimits

Postitatud: 17-06-2012 17:54
Postitusi: 24923
Saada teade

mul üks tuttav hiljuti hakkas ka sellega tegelema ja mõne kuu pidas vastu ja saatis kukele..alguses oli ka kindel, et hakkab miljoneid saama ja mida kõike veel aga nüüd sai aru lõpuks mis ajupesu tehakse ja mis jura see tegelikult on :D

kiisuke3-

Postitatud: 17-06-2012 17:59
Postitusi: 1144
Saada teade

ei ole kuulnud

Dolll

Postitatud: 17-10-2012 10:27
Postitusi: 1166
Saada teade

Teenida sellega võimalik on, paari aastaga töötad ilusti üles ennast, hakkad esialgu 2000 euri saama, asi seegi.

maardzy

Postitatud: 17-10-2012 10:38
Postitusi: 1626
Saada teade

Tegelen nendest võrkturundus värkidest ainult avoniga ja see ka pole teenimis eesmärgil. Kunagi mu ema liitus FFi-ga, et oo hakkab kõvasti teenima:D sellise mõttega vist enamus lähevadki nende trikkide õnge.
Aga mu ema tuttav tegeleb Amwayga ja ema nüüd tellis temat mingeid värke, saatis mulle ka. mingit kakaod( pole seda proovinud veel ei kujuta ette mis see endast kujutabk)ja saatis seda nõudepesu vahendit, ütles et see tuleb veega lahjendada ja kurat küll.... vahtu ta läheb vb puhastab ka, aga mõttetu ju kui see nii vedel on. mulle küll ei meeldi.

neoonkiil

Postitatud: 17-10-2012 11:28
Postitusi: 1553
Saada teade

On proovitud seda ühinemist pähe määrida jne, paaril koolitusel ka käinud aga ei ole minu teema. Pole nende tooteid kasutanud ja ilmselt ei hakka kasutama ka.

tr2kkk

Postitatud: 17-10-2012 11:54
Postitusi: 847
Saada teade

Mu vanemad ca 6 aastat tagasi liitusid, siis kui kõik läbi Poola veel käis. Mu vanemate alla oli liitunud 25 inimest, kellest vaid 1 siiani tegeleb aktiivselt. Siiani on ema liitunud ja tellib aeg ajalt koju teatuid tooteid, mis meeldivad. Aga selleks, et teenida seal või üldse võrkturustuses on ikka vaja palju vaeva näha. Niisama lihtsalt ei tule midagi..inimene kelle alla mu ema liitus tegeleb siiani ja jah, tema ei käi juba 5 aastat tööl. Kuid ei saaks öelda, et istub jalad selal ka kodus...nüüdseks on Amway tema töö ja rabeleb minu silmis siiani vägaväga palju.

Toodete kohapealt, et seal on häid tooteid. Nt hambapasta ja suuvesi. Siis meeldib mulle veel ka nõudepesuvahend, nõudepesu käsnad ja plekieemaldi. Ükski neist ei ole asendamatu minu jaoks.

Ja neile kes mainisid, et pesupulber on hea siis Swipe oma on tunduvalt parem ja ka sellel lehel müüdav pesupulber meeldib mulle rohkem . http://nord.com.ee/

tr2kkk

Postitatud: 17-10-2012 11:59
Postitusi: 847
Saada teade

Ahajaa, mingi P tähega šampoon oli ka Amway-l ja sellest tekkis mul esialgu peanaha ärritus.

kessukane

Postitatud: 23-10-2012 11:41
Postitusi: 968
Saada teade

Mulle väga meeldib. Kui toode ei sobi, saad selle tagasi saata. Kõigile ei peagi kõik sobima. ;) Raha teenib korralikult.

Viimati sisse loginud