Tegijad

Kätlin Laasik
Reklaamimüügijuht
katlin@buduaar.ee
 
Ragne Asejev
Reklaamimüügijuht
ragne@buduaar.ee
 
Kaidi Lehtla
Reklaamimüügijuht
kaidi@buduaar.ee
 
Karin Karu
Buduaar.ee uudistelehe tegevtoimetaja
karin@buduaar.ee
 
Triin Tisler
Buduaari ajakirja tegevtoimetaja
triint@buduaar.ee
 
Marili Kõiv
Ajakirja Buduaar TEEN tegevtoimetaja
marili@buduaar.ee
 
Liisa Tupits
Buduaari moe- ja ilutoimetaja
liisa@buduaar.ee
 
Tamara Tjutina
Buduaar.ru tegevtoimetaja
tamara@buduaar.ru
 
Annaliisa Köss
Korrektor/toimetaja
annaliisa@buduaar.ee
 
Marget Haug
Turundusjuht
marget@buduaar.ee
 
Triin Kaldamäe
Arendusjuht
triin@buduaar.ee
:)
 
Kai Teras
Finantsjuht
kai@buduaar.ee
 
Kätlin Rohilaid-Aljaste
Tegevjuht
katlinra@buduaar.ee
 
Marge Tava
Juhatuse liige
marge.tava@buduaar.ee
 
b-turg.ee moderaator

bturg@buduaar.ee
 
Buduaari Turg LIVE

turg@buduaar.ee
 
foorumi ja kasutajakontode moderaator

foorum@buduaar.ee
 
Ametlik meiliaadress

info@buduaar.ee
 
venekeelse lehe moderaator

info@buduaar.ru