banner-463
banner-897
  Unustasid kasutajanime?
  Unustasid parooli?
Logi sisse Registreeri
Registreeritud kasutajaid 254111

Nokk kinni, saba lahti - jäädavalt saledaks.

05-04-2011 Kommentaarid (13)
Nokk kinni, saba lahti - jäädavalt saledaks.

Peale pikka pimedat ja külma talve hakkab taas igakevadine ning paaniline ettevalmistus rannahooajaks. Salongid pakuvad salenduskuure, spordiklubid kombineeritud treeninguid ja meediaväljaannetest leiab erinevaid kuulsuste dieete. 

Tihti läbitakse pikad salenduskuurid teadmata, kuidas õigesti toituda ja seeläbi veelgi tõhusamat tulemust saavutada. Sageli minnakse kergema vastupanu teed ja toitutakse ebatervislikult, näljutatades ennast viimase piirini, mis paratamatult lõppeb sellega, et peale piinavat dieeti on tagasilöögiks taas kaalutõus! Ja nii see kaal edasi-tagasi pendeldabki. 

Jah, salenduskuurid tõesti aitavad kaalu langetada ja vähendavad tselluliiti, ent see kõik on ajutine, kui hiljem ei käida regulaarselt salongis saavutatud tulemust hoidmas ja selle kõrvale ei kaasata tervislikku toitumist. Tervislikust toitumisest on läbi aegade räägitud ja kirjutatud sama palju, nagu imelistest salenduskuuridest, kuid kahjuks panevad vaid vähesed need kaks asja kokku. Enamusele meist tundub ulmeline igapäevatoimetuste kõrvalt otsida endale ka toitumisspetsialist, läbides samal ajal kolmenädalane salenduskuur.
Sel kevadel otsustasid Figuurisõbrad ja salong Siluett ühendada oma teadmised ja oskused ning pakkuda koostöös ühispakette. 
Silueti salenduskuurid on kokku  pandud praktikute ja toodete väljatöötajate poolt. Probleemsetele piirkondadele lähenetakse erinevate protseduuridega, kasutades efektiivseid tehnikaid ja vahendeid. Tooted sisaldavad nii hoolikalt läbiuuritud klassikalisi lähteaineid kui ka innovaatilisi patenteeritud toimeaineid — peptiide, mis toimivad molekulaartasandil, aktiveerides iga raku energiat ja toimides otse sihtkudedele.
Figuurisõprade salendav toitumisprogramm on koostatud Eesti toitumisspetsialistide poolt tuginedes Põhjamaade toitumissoovitustele. Programmi koostamisel on aluseks  võetud toidupüramiid, mis tagab igapäevase tasakaalustatud toitumise ja tervisliku  kaalulanguse tempoga 1 kilo nädalas. „Salenemise valem“ tähendab soovitusi, mis on praktilised (P), teaduslikult põhjendatud (T) ja psühholoogiliselt toetavad (P).
Kaalulangusel võib muutuda naha välimus ja tselluliit kimbutab ka kõige kõhnemaid. Salenduskuuri tulemused on koos professionaalse toitumisnõustamisega efektiivsemad ja püsivamad - on kindel, et üks toetab teist.

http://www.sinusiluett.ee

Figuurisobrad.ee
Video
Video laadimine võib võtta olenevalt teie interneti kiirusest aega mõne minuti!
Kommentaarid
Kriska 24-05-2012 10:46
+0 meeldib ei meeldi -0

Ebasobiv Vasta Ise kasutan toitumispäevikut, loodetavasti aitab.
Mmjau 17-09-2011 10:30
+0 meeldib ei meeldi -0

Ebasobiv Vasta Õige, mitte mingi näljutamine.
Cindy 13-04-2011 21:30
+0 meeldib ei meeldi -0

Ebasobiv Vasta Juba ammu mõlgutan neid mõtteid :D
Näita kõiki kommentaare (13)
Lisa Kommentaar
Kommentaar on vastuseks kasutaja kommentaarile. Esita tavalise kommentaarina.
Nimi:
E-mail: *
Vanus:
Kommentaar:
 
PS! Kommentaarid on lisatud Buduaar.ee lugejate poolt ja Buduaar ei vastuta kommentaaride sisu eest.
* E-maili ja telefoninumber ei ole teistele lugejatele nähtavad
Samast teemast vanemad artiklid
MÄNGI JA VÕIDA